5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kelloggs Smacks křupavé sladké snídaňové cereálie z pšenice 330g1 666,64 Kč/1kg
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Nestlé Lion Breakfast Flakes Caramel Chocolate 450 G1 096,73 Kč/1kg
493,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kelloggs Crunchy Nut Oat Granola Choco und Hazelnut Packung 380g
879,29 Kč/1kg
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kelloggs Honey Loops cereálie lahodná křupavá pochoutka s medem 330 g
1 586,94 Kč/1kg
616,04 Kč
-92,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,69 Kč
Prodejce: AllYouNeed

čokoládové müsli bez lepku 300g
440,13 Kč/1kg
132,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Płatki śniadaniowe Lubella Piegołaki 500 g
198,96 Kč/1kg
117,61 Kč
-18,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,48 Kč
Prodejce: Katomix

Kukuřičné lupínky s čokoládovou příchutí 400g
162,50 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

3Bears 7000691 3Bears Porridge - Feiner Kakao 400,0 g
767,45 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Weetabix Original
544,26 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kellogg's Froot Loops 320 g
829,25 Kč/1kg
265,36 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Bagel 200g
650,50 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
664,57 Kč/1kg
279,12 Kč
Prodejce: somnia24

Płatki czekoladowe Bak 1 kg
147,26 Kč/1kg
148,73 Kč
Prodejce: Katomix

Barnhouse 136220, Kukuřičné vločky, 375 g
212,00 Kč/1kg
80,56 Kč
Prodejce: taleoo

Płatki śniadaniowe zbożowe Nestlé Nesquik 450 g
231,41 Kč/1kg
157,46 Kč
-51,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,45 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Celozrnný žitný chléb OSK 400 g
153,47 Kč/1kg
93,86 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Wafle ryżowe z otrębami leśnymi 60g
709,83 Kč/1kg
85,21 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,59 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Čokoládové křupky 351 g
2 186,84 Kč/1kg
767,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kellogg's Extra Dark Chocolate Crunchy Muesli Crunch Clusters 1500g
Pro všechny milovníky čokolády - Kellogg's Extra Dark Chocolate Crunchy Muesli s lískovými oříšky kombinuje bohatou hořkou čokoládu s křupavými celozrnnými klastry a kousky pražených lískových oříšků. Balení XXL s 1 500 g je ideální pro požitkářskou snídaňovou zásobu.
Vlastnosti výrobku
Křupavé celozrnné ovesné klastry (cca 48 %) s karamelizovanou příchutí - pro dlouhotrvající vlákninu a výrazný kousek
Křehká hořká čokoláda (cca 11 %) pro intenzivní čokoládovou chuť
Kousky pražených lískových oříšků (cca 3 %) pro hloubku a strukturu oříšků
Velikost balení: 1 500 g - obzvláště výhodné pro rodinné domácnosti nebo dlouhodobé spotřebitele
Tipy pro použití
Klasická snídaně - vychutnejte si ji s mlékem, jogurtem nebo rostlinnými alternativami.
Ideální pro zjemnění čerstvým ovocem nebo ořechy.
Suché skladování ve vzduchotěsné nádobě chrání křupavost.
Chvíle potěšení
Křupavý začátek dne s intenzivní čokoládovou chutí - ideální pro každého, kdo si ráno rád dopřeje k snídani trochu u. Díky velkorysému balení jsou obzvláště praktické pro opakované snídaňové obchůzky nebo jako zásoba.
O společnosti Kellogg's
SpolečnostKellogg's je celosvětově známá svými vysoce kvalitními snídaňovými cereáliemi. S variantou EXTRA Hořká čokoláda a lískové oříšky spojuje značka požitkářství a kvalitu v jednom výrobku - ideální pro milovníky čokoládových snídaňových pochoutek.
KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 14
20095 Hamburg
NěmeckoE-Mail:A[email protected]
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ OVESNÉ vločky (48 %), cukr, udržitelný palmový olej, kousky čokolády (11 %) cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky {palmový, bambucký} v různém hmotnostním poměru, MLÉČNÝ TUK, emulgátor {SOJALECITIN}), PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ oříšky (3 %), sůl, melasa, sušený kokos, JEČNÝ SLAD.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 497 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2076 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57g Sacharidy, včetně cukru: 21g Tuky: 25g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 12g Vláknina: 5,8g Bílkoviny: 8g Sůl: 0,7g
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 14 20095 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Čokoládové křupavé müsli s lískovými oříšky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5118443000
- Kód EAN
- 5050083184420
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ OVESNÉ vločky (48 %), cukr, udržitelný palmový olej, kousky čokolády (11 %) cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky {palmový, bambucký} v různém hmotnostním poměru, MLÉČNÝ TUK, emulgátor {SOJALECITIN}), PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ oříšky (3 %), sůl, melasa, sušený kokos, JEČNÝ SLAD.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 497 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2076 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57g Sacharidy, včetně cukru: 21g Tuky: 25g Tuky, včetně nasycených mastných kyselin: 12g Vláknina: 5,8g Bílkoviny: 8g Sůl: 0,7g
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBHBurchardstrasse 14 20095 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Čokoládové křupavé müsli s lískovými oříšky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 5118443000
- Kód EAN
- 5050083184420
K tomu se hodí také

Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
879,29 Kč/1kg
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kelloggs Crunchy Nut Oat Granola Choco und Hazelnut Packung 380g
879,29 Kč/1kg
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kelloggs Crunchy Granola Choco und Nuts knusprige Cerealien 1500g
195,45 Kč/1kg
293,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müsli Extra s ovocem a ořechy Kellogg's 375 g
272,00 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
1 118,17 Kč/1kg
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ovesné křupavé müsli - Extra čokoláda 300g
342,13 Kč/1kg
159,10 Kč
-56,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,64 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
348,03 Kč/1kg
591,65 Kč
Prodejce: somnia24

Power Granola - Ořechy a semínka 350g
676,54 Kč/1kg
236,79 Kč
Prodejce: taleoo

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
282,50 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2494152007 Kölln Knusper Schoko&Keks Müsli 1,7 kg
198,91 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,42 Kč/1kg
313,77 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
285,88 Kč/1kg
486,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Kávová kapsle, Latte macchiato, T DISC, 8 hrnků, Baileys
844,28 Kč/1kg
222,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

KITKAT Cereálie Snídaňové cereálie z celozrnné pšenice s typickou oplatkou KITKAT 7 balení (7x330g balení)
1 251,09 Kč/1kg
3 503,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Kelloggs Crunchy Muesli Classic crunchy lahodné křupavé müsli 1500g
194,91 Kč/1kg
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
462,28 Kč/1kg
150,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

turtle 5425038430424, Křupavá čokoláda, 300 g, Cocoa
364,37 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
3 729,90 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kukuřičné snídaňové vločky 600 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
483,29 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
779,50 Kč/1kg

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343,80 Kč/1kg

Kelloggs Smacks křupavé sladké snídaňové cereálie z pšenice 330g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
549,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 666,64 Kč/1kg

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,45 Kč/1kg

Kellogg's Extra hořká čokoláda Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
288,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,53 Kč/1kg

Nestlé Lion Breakfast Flakes Caramel Chocolate 450 G
493,53 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 096,73 Kč/1kg

Snídaňové cereálie Nestlé Cini Minis 450 g
543,89 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 182,37 Kč/1kg

Granola classic 1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,71 Kč/1kg

Kellogg's Tresor Choco Nut Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
258,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
258,01 Kč/1kg

Pšenice v medu 400g
72,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
171,43 Kč/1kg

Cereální polštářky s náplní s čokoládovou příchutí 1kg
148,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
144,39 Kč/1kg

Cereální polštářky s náplní s čokoládovou příchutí 400g
72,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
180,00 Kč/1kg

Obilná kolečka s medovou příchutí 1 kg
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
105,37 Kč/1kg