5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)154,43 Kč/1l
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI184,90 Kč/1kg
195,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hellmann's jemný kečup ze zralých rajčat 485 g982,67 Kč/1kg
510,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Roleski Pikantní kečup bez cukru 425 g
158,21 Kč/1kg
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Rajčatový kečup Stlačovací láhev bez cukru a soli 875ml
168,15 Kč/1kg
161,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Premium Pikantní Develey 300 g
131,47 Kč/1kg
67,05 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Tomato Kečup Bez přidaného cukru 570 g – Nízkokalorický kečup bez cukru
373,18 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pudliszki Ketchup bez dodatku cukru 440 g
177,86 Kč/1l
78,26 Kč
Prodejce: Katomix

Vločkové krekry s příchutí kečupu 110 G
394,55 Kč/1kg
43,40 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Ketchup Pikantny 700 g
145,32 Kč/1kg
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

kečup bez přidaného cukru 470 g – Ekowital
116,15 Kč/1kg
66,92 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,88 Kč
Prodejce: Katomix

Rajčatový kečup - balzamikový ocet 340g
271,03 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: taleoo

Heinz Kečup Pikantní 1000g
163,16 Kč/1kg
183,71 Kč
-9,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,58 Kč
Prodejce: Katomix

Mild kečup Błonie 500 g
88,50 Kč/1kg
47,79 Kč
Prodejce: Katomix

Kotlin Kečup Łagodny 650 G
130,91 Kč/1kg
85,09 Kč
Prodejce: Katomix

Podravka Jalapeno kečup 310 g
188,48 Kč/1kg
97,69 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kečup - Rajčatový 500ml
154,86 Kč/1l
77,43 Kč
Prodejce: taleoo

Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
348,20 Kč/1l
278,56 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Každých 100 g kečupu Premium obsahuje rekordní množství sladkých rajčat: celých 266 g a pouze 46 kcal. Nepřidali jsme ani gram cukru, konzervantů, škrobu ani jiných zahušťovadel. Místo toho jsme použili ty nejlepší suroviny: aromatická rajčata s himálajskou solí a jemný jablečný ocet. Nízkokalorické, plné chuti, bez lepku. K potěšení nepotřebuje nic víc. A to také dělá. Prémiový kečup obsahuje přirozeně se vyskytující cukry v rajčatech.
Výživové hodnoty na 100 g - 46 kcal/194 kJ
Tuk <0,5 g
Sacharidy 7,2 g
z toho cukry 5,3 g
Bílkoviny 2,2 g
Sůl 1,5 g
Obsah:
Balení obsahuje 425 g kečupu Premium Mild bez přidaného cukru
Složení:
složení: rajčata (266 g na 100 g kečupu), jablečný ocet, Sůl, koření, přírodní aroma, koncentrát šťávy z černé mrkve, sladidlo: sukralóza, extrakt z koření.
Skladování: Složení je vhodné pro všechny druhy kečupů:
Po otevření skladujte výrobek na chladném místě.
- Seznam přísad
- Zahrnuto v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 472 g
- Potravinářský podnik
- ROLESKI
- Prodejní název
- Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
- Výrobce
- Roleski
- Kód EAN
- 5901044022896
- Seznam přísad
- Zahrnuto v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 472 g
- Potravinářský podnik
- ROLESKI
- Prodejní název
- Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
- Výrobce
- Roleski
- Kód EAN
- 5901044022896
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Roleski Kečup Premium Mexican Keto 425 G
134,88 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Roleski Pikantní kečup bez cukru 425 g
158,21 Kč/1kg
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový sicilský kečup KETO 425g ROLESKI
232,00 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
132,48 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Heinz Rajčatový kečup Stlačovací láhev bez cukru a soli 875ml
168,15 Kč/1kg
161,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
120,62 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Roleski Sicilský kečup Premium 465 g
131,91 Kč/1kg
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Rajčatový kečup - bez cukru 500ml
243,34 Kč/1l
121,67 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Tomato Kečup Bez přidaného cukru 400 ml – nízkokalorický a bez cukru
438,50 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,77 Kč/1l
487,51 Kč
Prodejce: somnia24

Hela Rajčatový kečup ovocný originál z vyzrálých rajčat 300ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup - Rajčatový 500ml
154,86 Kč/1l
77,43 Kč
Prodejce: taleoo

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
728,92 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 8715700209272, Plastová láhev, 100 ml, 1 kusů, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
1 220,90 Kč/1l
122,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kečup - Dětský s jablečným sladidlem 500ml
156,24 Kč/1l
121,08 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,12 Kč
Prodejce: taleoo

Stand Up Paddle Board 320cm 2v1 s kajakovým sedadlem SUP Surfboard nafukovací + pádlo a dvojité pádlo Surfboard Paddleboard - modrý
6 175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Tomaten Ketchup - fruchtig-tomatig 500ml | BYODO
196,06 Kč/1l
98,03 Kč
Prodejce: taleoo

Ketchup Tiger, 450 ml | RAPUNZEL
190,02 Kč/1l
85,51 Kč
Prodejce: taleoo

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black Set se 3 lahvemi a sirupem
2 023,75 Kč
Prodejce: esiteo

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením jemný sladce pikantní nádech 800 ml 6 balení
130,28 Kč/1l
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
143,92 Kč
-6,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,76 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg

Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l

Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg

Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l

Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l

Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg

Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg

Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg

Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l