Koningsvogel Boemboe Nasi Goreng Mix 100g – pikantní indonéská směs koření

77,28 Kč

772,80 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kari Madras v pastě, 283 g
Kari Madras v pastě, 283 g
347,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
383,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
211,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saitaku Wasabi Paste, 43 g
Saitaku Wasabi Paste, 43 g
1 418,60 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Koningsvogel Ajam Pedis Mix 100g – Pikantní indonéská směs koření na kuře
Koningsvogel Ajam Pedis Mix 100g – Pikantní indonéská směs koření na kuře
772,80 Kč/1kg
77,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Conimex Ajam S Boemboe 95g – pikantní indonéská kořenící pasta pro Ajam S
Conimex Ajam S Boemboe 95g – pikantní indonéská kořenící pasta pro Ajam S
1 116,95 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kinjirushi Wasabi Paste 43g – pálivá, svěží a aromatická pro sushi a další
Kinjirushi Wasabi Paste 43g – pálivá, svěží a aromatická pro sushi a další
3 098,60 Kč/1kg
133,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Knorr Primerba kořenící pasta „Kopr“ 340 g (bylinková pasta)
Knorr Primerba kořenící pasta „Kopr“ 340 g (bylinková pasta)
2,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Knorr Primerba – křen – 320 g
Knorr Primerba – křen – 320 g
2 523,38 Kč/1kg
807,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pasta grzybowa z papryką 80 g
Pasta grzybowa z papryką 80 g
382,44 Kč/1kg
34,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sos Paprykowy Jalapeno 100 g
Sos Paprykowy Jalapeno 100 g
431,95 Kč/1kg
130,02 Kč
-34,99 Kč
95,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Faja Lobi Nasi Trafasie Speziaal 140g - Směs koření pro Nasi
Faja Lobi Nasi Trafasie Speziaal 140g - Směs koření pro Nasi
872,14 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Paprykarz Wegetariański z Ryżem Primavika 160 g
Paprykarz Wegetariański z Ryżem Primavika 160 g
335,25 Kč/1kg
67,05 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro PRIMAVIKA Přírodní hummus 160g
PRIMAVIKA Přírodní hummus 160g
473,94 Kč/1kg
79,09 Kč
-4%
75,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Knorr Primerba kořenící pasta „Česnek“ 340 g (bylinková pasta)
Knorr Primerba kořenící pasta „Česnek“ 340 g (bylinková pasta)
2,08 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
708,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro MED CUISINE Filfel Chuma Pasta 300g – Pikantní pasta na omáčky a marinády
MED CUISINE Filfel Chuma Pasta 300g – Pikantní pasta na omáčky a marinády
1 242,03 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Patak's Madras Kruidenpasta 165g – aromatická indická kořenící pasta na kari
Patak's Madras Kruidenpasta 165g – aromatická indická kořenící pasta na kari
1 095,33 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rajčatové pyré - passierte Tomaten 690g
Rajčatové pyré - passierte Tomaten 690g
91,06 Kč/1kg
62,83 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro VIFON Thajská chilli omáčka, sladko-pikantní, 700 ml
VIFON Thajská chilli omáčka, sladko-pikantní, 700 ml
235,46 Kč/1l
164,82 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rinatura Kari pasta jemná
Rinatura Kari pasta jemná
665,36 Kč/1kg
83,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Koningsvogel Boemboe Nasi Goreng Mix 100 g - Pikantní indonéská směs koření pro autentickou chuť Nasi Goreng. Ideální pro rychlou a snadnou přípravu tradičních rýžových pokrmů. Obsahuje cibuli (siřičitany), slunečnicový olej, červené čerstvé chilli papričky, paprikový prášek, sójovou omáčku, česnekový prášek a vybrané koření. Nutriční hodnoty na 100 g: 541 kcal, 38,1 g tuků, 4,23 g nasycených mastných kyselin, 40,5 g sacharidů, 19,1 g cukru, 5,8 g bílkovin, 1,13 g soli. Ideální pro pikantní, exotický chuťový zážitek.
Seznam přísad
Složení: Cibule (SULFITE), slunečnicový olej, čerstvě mletá červená paprika, paprikový prášek, SÓJOVÁ OMÁČKA (melasa, SÓJOVÉ BUBNY, sůl, karamel, konzervant E211), kyselina mléčná E270, aroma, česnekový prášek, pepř, konzervant E260, E2100
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2247 kJ / 541 kcal Tuk: 38,10 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,23 g Sacharidy: 40,50 g z toho cukry: 19,10 g Bílkoviny: 5,80 g Sůl: 1,13 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Frijdastraat 14, 2281 ER Rijswijk, NL
Prodejní název
Kingbird Boemboe nasi goreng mix
Výrobce
Koningsvogel
Číslo produktu
810193
Kód EAN
8718719365014

Seznam přísad
Složení: Cibule (SULFITE), slunečnicový olej, čerstvě mletá červená paprika, paprikový prášek, SÓJOVÁ OMÁČKA (melasa, SÓJOVÉ BUBNY, sůl, karamel, konzervant E211), kyselina mléčná E270, aroma, česnekový prášek, pepř, konzervant E260, E2100
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2247 kJ / 541 kcal Tuk: 38,10 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,23 g Sacharidy: 40,50 g z toho cukry: 19,10 g Bílkoviny: 5,80 g Sůl: 1,13 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Frijdastraat 14, 2281 ER Rijswijk, NL
Prodejní název
Kingbird Boemboe nasi goreng mix
Výrobce
Koningsvogel
Číslo produktu
810193
Kód EAN
8718719365014
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro KONINGSVOGEL Bami Goreng – kořenící pasta na smažené nudle 100 g | Směs Bami #02
KONINGSVOGEL Bami Goreng – kořenící pasta na smažené nudle 100 g | Směs Bami #02
772,80 Kč/1kg
77,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro indonéský Nasi Goreng 50g
Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro indonéský Nasi Goreng 50g
1 217,20 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
486,80 Kč/1kg
365,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Oro di Parma rajčatové pyré trojitý koncentrát 200 g balení po 15 kusech
Oro di Parma rajčatové pyré trojitý koncentrát 200 g balení po 15 kusech
1 149,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 748,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Saitaku Wasabi Paste, 43 g
Saitaku Wasabi Paste, 43 g
61,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 418,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sójové mleté maso 250g
Sójové mleté maso 250g
71,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
286,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rinatura Kari pasta jemná
Rinatura Kari pasta jemná
83,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JHFoods křenová pasta horká japonská pasta na sushi 43g
JHFoods křenová pasta horká japonská pasta na sushi 43g
49,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 161,40 Kč/1l