Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
114,41 Kč
381,37 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g2 376,65 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g578,80 Kč/1kg
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wawel Michałki Zamkowe Bílé 245 g1 303,67 Kč/1kg
319,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)1 290,55 Kč/1kg
263,75 Kč
-5,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Weiss Pfeffernüsse glazovaný pikantní perník s cukrovou polevou 200g
150,55 Kč/1kg
30,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Kräuter Printen kořeněné originály z Cách 200g
378,35 Kč/1kg
75,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten hořká čokoláda 100g
1 443,00 Kč/1kg
144,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Perníkové preclíky s hořkou čokoládou 175 g
1 421,94 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: somnia24

Kinkartz Aachener Nuss Printen s lískooříškovými vločkami hořká čokoláda 100g
1 545,90 Kč/1kg
154,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Třešně v hořké čokoládě FairTrade 50 g
2 030,00 Kč/1kg
101,50 Kč
Prodejce: taleoo

Wicklein Meistersinger Pfeffernüsse perník sypaný v krabici 1500g
283,15 Kč/1kg
424,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
276,07 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wickelin Meisterstücke Allerlei hořká čokoláda bez cukru 300g
490,23 Kč/1kg
147,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
486,11 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Quendt oplatky s čokoládovou náplní 150g
484,53 Kč/1kg
72,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Best Dominos Aachen Printen a perníková směs 250g
980,72 Kč/1kg
245,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
1 001 909,08 Kč/1kg
110,21 Kč
Prodejce: Katomix

Cravingz Spongiez Dort v čokoládě 200g
2 743,75 Kč/1kg
645,37 Kč
-96,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
492,71 Kč/1kg
118,25 Kč
Prodejce: Katomix

Wicklein louskáček plechovka perník višeň plnotučné mléko 200g
1 668,85 Kč/1kg
333,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
Lahůdka pro chuťové buňky ve vánočním čase. Lahodné norimberské perníčky obalené jemnou hořkou čokoládou a zdobené mléčnou čokoládou v různých tvarech pro požitkářské Vánoce.
Gottfried Wicklein GmbH & Co KG Zollhausstrasse 30 90469 Norimberk
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, čokoláda* (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicové lecitiny), cukr, karamelizovaný cukrový sirup, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: Slunečnicové lecitiny), PŠENIČNÁ BÍLINA, kypřící látky: uhličitany draselné, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, difosforečnany; MÁSLO, koření (obsahuje skořici), zahušťovadlo: agar-agar. *EU. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, VEJCE, SEMÍNEK SÓJI a SÓJOVÝCH BOBŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1752 kJ/417 kcal, tuky: 13,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,1 g, sacharidy: 64,9 g, z toho cukr: 32,8 g, bílkoviny: 7,5 g, vláknina: 4,1 g, sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Hnědý perník (všechny druhy) s 24% čokoládou
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 4471
- Kód EAN
- 4008355030990
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, čokoláda* (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicové lecitiny), cukr, karamelizovaný cukrový sirup, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: Slunečnicové lecitiny), PŠENIČNÁ BÍLINA, kypřící látky: uhličitany draselné, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, difosforečnany; MÁSLO, koření (obsahuje skořici), zahušťovadlo: agar-agar. *EU. Může obsahovat stopy DŘEVĚNÝCH OŘECHŮ, VEJCE, SEMÍNEK SÓJI a SÓJOVÝCH BOBŮ.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1752 kJ/417 kcal, tuky: 13,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,1 g, sacharidy: 64,9 g, z toho cukr: 32,8 g, bílkoviny: 7,5 g, vláknina: 4,1 g, sůl: 0,28 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Hnědý perník (všechny druhy) s 24% čokoládou
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 4471
- Kód EAN
- 4008355030990
K tomu se hodí také

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
311,53 Kč/1kg
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
215,42 Kč/1kg
323,13 Kč
Prodejce: somnia24

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
452,76 Kč/1kg
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Villeroy & Boch Toy's Delight, Snídaňový talíř, Další, Porcelán, Vícebarevný, 24 cm, 431 g
529,80 Kč
Prodejce: PorzellanExklusiv

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g
247,33 Kč/1kg
74,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wilton Mini Candy Eyeballs (cukrové oči) 57 g
35 871,05 Kč/1kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mascolo Cannoli Siciliani Mignon 160 g italské cannoli sicilské trubičky
780,50 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: foodperium

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 571,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PRYM Pop 5 Plastový háček 5 mm-6 mm-7 mm-8 mm-9 mm-10 mm
445,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chicco Jemný květový prostředek pro jemné čištění dětského oblečení, vhodný od narození, 750ml
75,00 Kč
Prodejce: FEEDO

BAHLSEN 87400 Vánoční sušenky skořicové hvězdy - 100 g
2 704,80 Kč/1kg
270,48 Kč
Prodejce: somnia24

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ADGO® Těsnicí páska pro vany na umyvadlo 22 mm sprechove kouty
19,87 Kč/1m
63,60 Kč
Prodejce: ADGOshop

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (Universal) 210T Vodotěsná plachta Ochranný kryt pro kolo Mountain Bike Road Bike Bike
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bahlsen kořeněný speculoos s nejjemnějším vánočním kořením 200g
454,25 Kč/1kg
90,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

BBQ-Toro litinová cocotte, 4,3 litru, černá, oválná, smaltovaná litinová zapékací mísa s víkem
1 337,76 Kč
Prodejce: CS-Trading

Ohňostroj víla světla 200 LED Starburst světlo 8 světelných režimů Vodotěsné vnitřní zahradní vánoční dekorace, barevné
548,90 Kč
-77,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kyselina citronová 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 488,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
99,52 Kč/1kg

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg

Bahlsen Contessa perník s jemným ochuceným čokoládovým základem 200g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
115,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
578,80 Kč/1kg

Cymes tyčinky 250 g sezam
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 915,87 Kč/1kg

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Citrusový pektin 500g Brat.pl
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
850,78 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
267,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
520,37 Kč/1kg

ÖZ – Čerstvé těstové nitky Kadayif – Andělské vlasy – Künefe (400 g)



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(69)Počet hodnocení: 69
263,75 Kč
-5,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 290,55 Kč/1kg

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
264,71 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
549,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 666,60 Kč/1kg

Boy Bawang Cornick Smažená kukuřice s česnekem 90g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
456,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 077,67 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/afd9f62945b8efa5dd0a30e2af99473a.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Rýžové krekry s mořskými řasami / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
543,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 626,60 Kč/1kg

Choco Brookie 119g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
405,13 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
18 415,00 Kč/1kg

Wicklein lucerna lucerna plechovka s perníkem Elisen višeň 250g
464,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 859,04 Kč/1kg

Sojové granule, 1 kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
177,56 Kč/1kg

Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
222,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,66 Kč/1kg

Haldiram Murukku 200 g
60,45 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
267,05 Kč/1kg

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
486,11 Kč/1kg

Agar 200g Brat.pl
236,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 123,81 Kč/1kg

Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
381,37 Kč/1kg