Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
311,53 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wicklein Elisen perník s marcipánem a čokoládou 150g balení po 6 kusech1 068,50 Kč/1kg
961,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hudební box Wicklein s norimberskými perníkovými oplatkami 200g1 038,92 Kč/1kg
529,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger pepřové oříšky s hořkou čokoládovou polevou 300g
377,50 Kč/1kg
113,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s mléčnou čokoládou 300g
381,37 Kč/1kg
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein barevná perníková srdce v mléčné čokoládě 215g
476,18 Kč/1kg
104,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Die Weiße Norimberské perníkové oplatky s ořechy 200g
550,85 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g
203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gadeschi Amarettini
264,30 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein jemné perníkové oplatky v čokoládě 200g
593,50 Kč/1kg
118,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové čokoládové 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein jemné vanilkové croissanty s moučkovým cukrem 100g
1 555,90 Kč/1kg
155,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Norimberk Elisen perník s lahodnou mandlovou křehkostí 275g
1 037,75 Kč/1kg
285,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Haeberlein perníková směs speciality plechovka 300g
1 396,13 Kč/1kg
418,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Lahůdka pro chuťové buňky ve vánočním čase. Lahodné norimberské perníčky potažené jemnou polevou v různých tvarech pro příjemné prožití Vánoc.
Gottfried Wicklein GmbH & Co KG Zollhausstrasse 30 90469 Norimberk
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÁ BÍLINA, kypřící látky: uhličitany draselné, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnany, hydrogenuhličitan amonný; MÁSLO, koření* (obsahuje skořici), bramborový škrob, KUŘECÍ VEJCE BÍLÉ. *EU/ mimo EU. Může obsahovat stopy STROMOVÝCH OŘECHŮ, SEMÍNEK BAZALKY a SÓJI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1485 kJ/350 kcal, tuky: 1,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g, sacharidy: 75,6 g, z toho cukr: 44,6 g, bílkoviny: 6,8 g, vláknina: 2,7 g, sůl: 0,48 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Všechny druhy; Hnědý perník
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 4486
- Kód EAN
- 4008355030662
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, karamelizovaný cukrový sirup, PŠENIČNÁ BÍLINA, kypřící látky: uhličitany draselné, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnany, hydrogenuhličitan amonný; MÁSLO, koření* (obsahuje skořici), bramborový škrob, KUŘECÍ VEJCE BÍLÉ. *EU/ mimo EU. Může obsahovat stopy STROMOVÝCH OŘECHŮ, SEMÍNEK BAZALKY a SÓJI.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1485 kJ/350 kcal, tuky: 1,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g, sacharidy: 75,6 g, z toho cukr: 44,6 g, bílkoviny: 6,8 g, vláknina: 2,7 g, sůl: 0,48 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Prodejní název
- Všechny druhy; Hnědý perník
- Výrobce
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 4486
- Kód EAN
- 4008355030662
K tomu se hodí také

Wicklein Allerlei perník s jemnou hořkou čokoládou 300g
381,37 Kč/1kg
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s mléčnou čokoládou 300g
381,37 Kč/1kg
114,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ADGO® Těsnicí páska pro vany na umyvadlo 22 mm sprechove kouty
19,87 Kč/1m
63,60 Kč
Prodejce: ADGOshop

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

iPhone 12 Pro Max ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie fólie pancéřová fólie ochranné sklo 2 kusy
249,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

HERDING 4432216050, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
892,93 Kč
Prodejce: kk-shopping

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOTARBAU® Dekorativní židle Zahradní plastika Rezavý ocelový plech 75 cm
1 362,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Černá, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
606,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Perníková pečená jablka 150g
1 139,33 Kč/1kg
170,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Interline 57600523, Bazénový vysavač, Šedá, 5 m, 2 kg, 120 mm, 500 mm
1 578,78 Kč
Prodejce: MarkeT4you

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
634,10 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (Universal) 210T Vodotěsná plachta Ochranný kryt pro kolo Mountain Bike Road Bike Bike
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
672,39 Kč
Prodejce: somnia24

Chicco Jemný květový prostředek pro jemné čištění dětského oblečení, vhodný od narození, 750ml
75,00 Kč
Prodejce: FEEDO

Povlak na polštář (série Ellen) 30x50cm Dekorační povlak na polštář Dekorační povlak na polštář, barva: bílá
71,96 Kč
Prodejce: Bestlivings

Arebos 4252023110389, Černá, 2 kusů
1 333,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg