4,7



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bumble and bumble Sumoclay 45 ml30 782,89 Kč/1l
1 385,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Loreal Super Dust 3x7g1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g13 042,92 Kč/1kg
1 565,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

Reuzel Concrete Hold Matte Pomade pomáda na vlasy pro silnou fixaci 340 g
2 735,29 Kč/1kg
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
2 785,71 Kč/1kg
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
3 724 750,09 Kč/1kg
203,95 Kč
-54,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Blue Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
1 531 300,04 Kč/1kg
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
2 824,00 Kč/1l
315,56 Kč
-47,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
268,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
2 310,96 Kč/1kg
345,00 Kč
-30,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REUZEL Styling Red Pomade Water Soluble 35 g
5 307,69 Kč/1kg
207,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 878,80 Kč/1kg
193,94 Kč
Prodejce: MANADA

Pomáda na vlasy se střední fixací (Green Pomade Grease), 95 g
1 558,06 Kč/1kg
482,58 Kč
-241,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
241,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Grooming Cream stylingový krém pro lehkou fixaci 100 ml
2 660,00 Kč/1l
266,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pomáda na vlasy s vůní vanilkové koly poskytuje silnou fixaci a matný vzhled. Její složení se nedrolí a lze ho kdykoliv přes den přetvarovat.
Reuzel Concrete Hold Matte Pomade, dostupná ve 113g nádobce, je vysoce kvalitní stylingový přípravek určený k zajištění pevné fixace a matného povrchu, ideální pro dosažení různých moderních účesů.
• Složení na vodní bázi umožňuje snadnou aplikaci a změnu účesu.
• Dodává vlasům texturu a tloušťku.
• Vhodný pro všechny typy vlasů a snadno se vymývá.
Navzdory svému názvu vypadá Reuzel Concrete Hold Matte Pomade spíše jako vosk. Tento výrobek je vhodný zejména pro muže s jemnějšími nebo řidšími typy vlasů, protože díky němu vlasy vypadají o něco plnější. Můžete očekávat silnou fixaci s matným povrchem a dostatečnou definici.
Pomáda Reuzel Concrete Hold Matte Pomade nelepí a nezanechává ve vlasech bílé vločky. Složení je na vodní bázi, takže pomádu z vlasů snadno vymyjete trochou teplé vody. Tento výrobek neobsahuje parabeny ani sulfáty a má vůni koly a vanilky.
Klíčové složky Reuzel Concrete Hold: - Včelí vosk: poskytuje pružnou fixaci s trochou vlhkosti.
Kaolin: přírodní jíl, který absorbuje přebytečný olej pro matný vzhled.
Ricinový olej: hydratuje a podporuje přirozený růst vlasů.
Jak používat matnou pomádu Reuzel Concrete Hold: Rozetřete jeden nebo dva kapky
pomádyReuzel Concrete Hold mezi dlaněmi a zapracujte do suchých nebo mírně vlhkých vlasů. Pro pevné účesy použijte hřeben nebo kartáč, pro rozpuštěný účes jej vytvarujte rukama.
Reuzel Concrete Hold Matte Pomade | Extra silná matná pomáda na vlasy 113g
Reuzel Concrete Hold Matte Pomade je velmi silná matná pomáda na vlasy. Reuzel Concrete Hold Matte Pomade poskytuje silnou fixaci, aniž by vlasy zatěžovala. Pomáda funguje jako vosk - snadno se tvaruje, nedrolí se a snadno se z vlasů vymývá. Zanechává na vlasech matný vzhled, zahušťuje je a dodává jim texturu.Objevte vlastnosti pomády Reuzel Concrete Hold Matte Pomade:- doporučuje se pro jemné až středně dlouhé vlasy, - dodává vlasům texturu a zahušťuje je, - nedrolí se a nezanechává lepivý efekt, - snadno se z vlasů vymývá, - složení na vodní bázi, - snadno se tvaruje, - příjemná, jemná vanilkovo-kolová vůně, - pohodlné použití, -obsah:113 g
- Naneste malé množství přípravku na vlhké, ručníkem vysušené vlasy,
- Upravte podle potřeby,
- Pro změnu účesu použijte vlhký hřeben.
Reuzel Concrete Hold Matte Pomade je skutečný beton na vlasy!
Beton poskytuje silnoufixaci, aniž by vlasy zatěžoval. Funguje jako vosk a umožňuje vám upravovatúčes v průběhu dne. Nedrolí se a snadno se z vlasů oplachuje. Zhušťuje a dodává vlasům texturu a zanechává je s matnýmpovrchem.
Vlastnosti:
- Zhušťuje vlasy a dodává jim texturu.
- Ideální pro jemné až středně silné vlasy.
- Nezanechává lepivý efekt a nedrolí se.
- Složení na vodní bázi umožňuje vymývání jakýmkoli šamponem.
- Jemná vanilkovo-kolová vůně.
Přilnavost: silná
Povrchová úprava: matná
Návod k použití: Malé množství pomády rozetřete v dlaních a naneste na suché nebo vlhké vlasy. Stylujte podle potřeby :)
Objem: 113 g
Ingredients: Složení: Voda (Aqua), Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Lanolin Wax, Ceteareth-25, Emulgující vosk, Propylene Glycol, Cera Alba (včelí vosk), PVP, Tribehenin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Kaolin, kopolymer VP/VA, bis-diglyceryl polyacyladipát-2, vůně (parfém), extrakt z přesličky rolní (Equisetum arvense), extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Vinyl Caprolactam/Vp/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Laurtrimonium Chloride, Sodium Bisulfite, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Alhocol, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Phenoxyethanol.
Matná pomáda Concrete Hold od společnosti Reuzel
Lesk: 1/5 Drží: 5/5
- Působí jako vosk a umožňuje tvarovat účes po celý den
- Poskytuje extrémně silnou fixaci, aniž by vlasy zatěžovala
- Dodává vlasům definici a tloušťku
- Ideální pro vlasy s jemnější strukturou
- Nelepivé složení bez vloček
- Na vodní bázi: snadno se vymývá a nezanechává nánosy
- Jemná vůně vanilkové koly
REUZEL Concrete Hold Matte Pomade je stylingová pomáda s ultra silnou fixací a matným finišem, která zajišťuje dlouhotrvající kontrolu nad vaším účesem. Ideální pro vytvoření strukturovaných, precizních i ležérních účesů, aniž by vlasy zatěžovala nebo zanechávala lepkavé zbytky. Snadno se vymývá a je vhodná pro všechny typy vlasů.VlastnostiPoskytuje extra silnou fixaci pro celodenní výdrž.Matný finiš pro přirozený vzhled účesu.Snadno se nanáší a nezanechává zbytky ve vlasech.Univerzální použití pro různé typy účesů a vlasů.Vodou rozpustné složení umožňuje snadné vymytí.Klíčové benefityUdržuje účes pevně na místě bez ztráty tvaru.Vhodná pro všechny délky vlasů a širokou škálu stylů.Zanechává vlasy pružné, aniž by je zatěžovala.Snadná úprava účesu během dne díky flexibilní struktuře.Perfektní pro každodenní použití i speciální příležitosti.PoužitíNaberte malé množství pomády do dlaní a rozetřete ji.Aplikujte rovnoměrně do suchých nebo vlhkých vlasů podle požadovaného stylu.Upravte vlasy prsty nebo hřebenem do požadovaného tvaru.Pro maximální fixaci používejte na suché vlasy.REUZEL Concrete Hold Matte Pomade je perfektní volbou pro muže, kteří hledají spolehlivý stylingový produkt s matným vzhledem a mimořádně silnou fixací. Poskytuje maximální kontrolu nad účesem po celý den.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tvarující pasty, krémy a hlíny na vlasy značky Reuzel z kolekce byly vytvořeny pro speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 113 g.
Reuzel Matująca pomada do włosów na bazie wody, 113g
Pomáda s účinkem vosku na vlasy. Díky tomu je možné vlasy během dne opakovaně upravovat. Pomáda poskytuje silnou fixaci a matný povrch. Vlasy vypadají plnější, a proto je ideální pro úpravu jemnějších typů vlasů. S vůní vanilkové koly. Protože je pomáda na vodní bázi, vymývá se z vlasů bez námahy.
Matná pomáda Concrete Hold
- Rozměry
- 113 g
- Model
- Péče o vlasy
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 113 ml
- Složení
- WATER (AQUA), PETROLATUM, CETEARYL ALCOHOL, LANOLIN WAX, CETEARETH-25, EMULSIFYING WAX, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA (BEESWAX), PVP, TRIBEHENIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, KAOLIN, VP/VA COPOLYMER, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, FRAGRANCE (PARFUM), EQUISETUM ARVENSE (HORSETAIL) EXTRACT, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, LAURTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BISULFITE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, SORBIC ACID, PHENOXYETHANOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8500202898990850020289899
- Číslo produktu
- 35700154
- Rozměry
- 113 g
- Model
- Péče o vlasy
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 113 ml
- Složení
- WATER (AQUA), PETROLATUM, CETEARYL ALCOHOL, LANOLIN WAX, CETEARETH-25, EMULSIFYING WAX, PROPYLENE GLYCOL, CERA ALBA (BEESWAX), PVP, TRIBEHENIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, KAOLIN, VP/VA COPOLYMER, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, FRAGRANCE (PARFUM), EQUISETUM ARVENSE (HORSETAIL) EXTRACT, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, LAURTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BISULFITE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, SORBIC ACID, PHENOXYETHANOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8500202898990850020289899
- Číslo produktu
- 35700154
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

Oskia Vyhlazující masážní svíčka 200 g
2 824,00 Kč/1l
315,56 Kč
-47,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
268,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pomáda na vlasy s extra silnou fixací (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
2 785,71 Kč/1kg
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matující pomáda na vlasy s jílem (Clay Matte Pomade), 95 g
2 083,87 Kč/1kg
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánský holicí strojek černozelený, 3 v 1, cestovní pouzdro, 3 hřebeny 1 mm 3 mm 5 mm, USB nabíječka, vodotěsný, pro úpravu vousů
964,63 Kč
-79,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Reuzel Concrete Hold Matte Pomade pomáda na vlasy pro silnou fixaci 340 g
2 735,29 Kč/1kg
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
4 706,67 Kč/1kg
160,93 Kč
-5,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
3 724 750,09 Kč/1kg
203,95 Kč
-54,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Blue Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
1 531 300,04 Kč/1kg
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matující pomáda na vlasy (Concrete Hold Matte Pomade), 95 g
3 618,21 Kč/1kg
506,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

REUZEL Wood & Spice AfterShave 100 ml
2 330,00 Kč/1l
233,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Vlasový Tonik Pro Ošetření Vlasů, 500ml
716,12 Kč/1l
358,06 Kč
Prodejce: MANADA

Reuzel Wzmacniające serum do brody i wąsów dla mężczyzn Clean & Fresh, 50g
2 402 800,06 Kč/1kg
240,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel - Wood & Spice Beard Foam - Beard foam 70ml
276,00 Kč/1kg
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
2 649,68 Kč/1l
251,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gisada Ambassador Men EDP 100 ml M
22 211,80 Kč/1l
2 221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 878,80 Kč/1kg
193,94 Kč
Prodejce: MANADA

WISFOR Schwerlast Garderobenstange Kleiderstangen Industrie Garderobenständer Wandmontage 90/135/180cm verstellbar mit 3 Haken
659,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 406,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
4 464,58 Kč/1kg
1 638,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Layrite Original Pomade pomáda na vlasy 120 g
3 150,00 Kč/1kg
378,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
14 117,55 Kč
Prodejce: NESATEC

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
2 310,96 Kč/1kg
345,00 Kč
-30,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pomáda Reuzel
Děkuji mnohokrát! Dodání bylo rychlé a kvalita je vynikající. Jsem vždy spokojená.
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Drží pevně a nelepí se
Pouze tato pomáda.
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Inzeruje se balení po „2 kusech“...
... ale uvnitř je jen jedna plechovka. Ne že bych za tu cenu skutečně očekával dvě plechovky, ale bohužel je to tak trochu zavádějící.
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
231,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
3 093,20 Kč/1l

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg