5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX13 438,00 Kč/1l
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W3 650,00 Kč/1l
876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživující tělový sprej 250ml2 062,40 Kč/1l
515,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 570,00 Kč/1l
314,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 074,44 Kč/1l
268,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Teriaq tělový spray pro ženy 250 ml
1 980,44 Kč/1l
495,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Al Wataniah Tibyan tělový spray pro ženy 250 ml
461,72 Kč/1l
115,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Le Parfait Pour Homme - deodorant ve spreji, 200 ml
2 371,80 Kč/1l
474,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Paris Hilton Can Can tělový sprej 236 ml W
1 280,85 Kč/1l
302,28 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cristiano Ronaldo CR7 Discover Tělový sprej 150 ml
1 953,33 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Shahd tělový sprej 150 ml W
1 793,33 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ariana Grande Moonlight tělový sprej 236 ml W
1 534,19 Kč/1l
362,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Shandara Vitesse tělový sprej 250 ml W
1 269,96 Kč/1l
317,49 Kč
Prodejce: somnia24

Tag-Him - tělový závoj, 250 ml
2 454,36 Kč/1l
613,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Juliette Has A Gun Not A tělový sprej 75 ml W
12 320,00 Kč/1l
924,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tom Ford Vanilla Sex Tělový sprej (150 ml)
14 988,53 Kč/1l
2 248,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Britney Spears Prerogative tělový sprej 236 ml UNISEX
800,85 Kč/1l
189,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
1 814,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nechte se překvapit 100% originálním tělovým sprejem Mercedes Benz Select (200 ml)! Tento exkluzivní unisex parfém je ideální pro muže i ženy. Objevte 100% originální produkty Mercedes Benz!
- Pohlaví: muži
- Typ: tělový sprej
- Název parfému: Select
- Objem: 200 ml
Chcete darovat sadu parfémů nebo kosmetiky? Tělový sprej Mercedes Benz Select (200 ml) 100 % originál je exkluzivní balíček pro vaše přátele nebo rodinu. Nenechte si ujít 100% originální produkty Mercedes Benz!
- Obsah : 200 ml
- Typ : tělový sprej
- Název vůně: Select
- Pohlaví: muži
Pánský tělový sprej
bergamot,černý rybíz
máta,jablko
ambroxan,pižmo,pačuli
- Model
- Select
- Hmotnost
- 0.265 kg
- Typ vůně
- chypré, dřevitá
- Objem
- 200 ml
- Složení
- BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ISOBUTANE, TRIETHYL CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CITRAL.
- Výrobce
- Mercedes-Benz
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3595471081100
- Model
- Select
- Hmotnost
- 0.265 kg
- Typ vůně
- chypré, dřevitá
- Objem
- 200 ml
- Složení
- BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ISOBUTANE, TRIETHYL CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, EUGENOL, CITRAL.
- Výrobce
- Mercedes-Benz
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3595471081100
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Fragrance World Montera Rouge Tobacco parfémovaná voda unisex 100 ml
4 092,70 Kč/1l
695,78 Kč
-286,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
409,27 Kč
Prodejce: PolisElectro

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man Intense EDT 50 ml M
12 100,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
10 727,10 Kč/1l
1 072,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mercedes-Benz Select EDT 100 ml M
10 780,00 Kč/1l
1 078,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Select Day EDT 100 ml M
7 690,00 Kč/1l
806,43 Kč
-37,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
769,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man EDT 100 ml M
7 980,00 Kč/1l
798,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hugo Boss Number One EDT 100 ml M
6 630,00 Kč/1l
663,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man EDT 20 ml M
15 400,00 Kč/1l
308,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black EDT 100 ml M
9 570,00 Kč/1l
957,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 570,00 Kč/1l
314,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes Benz - The Move Mercedes Benz EDT 100ml
10 316,00 Kč/1l
1 031,60 Kč
Prodejce: somnia24

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
45 349,40 Kč/1l
4 534,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BestBuyPerfumes

Mercedes-Benz Mercedes-Benz EDT 120 ml M
7 508,33 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Man - EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 10 ml
14 615,10 Kč/1l
1 461,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mercedes Benz Intense pro muže - toaletní voda ve spreji 120 ml
6 625,00 Kč/1l
795,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Escada Flor del Sol EDT 100 ml W
7 080,00 Kč/1l
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Ultimate EDP 75 ml M
7 906,67 Kč/1l
593,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

NIKOS Sculpture, Pánské, 100 ml
8 286,70 Kč/1l
828,67 Kč
Prodejce: somnia24

Burberry London, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Skořicová, Levandule, Kůže, Citlivka, Dub, Tabákový
8 140,00 Kč/1l
814,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man EDT 200 ml M
5 400,00 Kč/1l
1 120,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 080,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Qaed Al Fursan EDP 90 ml UNISEX
4 408,11 Kč/1l
396,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa, Woda toaletowa, 125ml
17 320,56 Kč/1l
2 165,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Prada - L´Homme EDT 150ml
20 584,27 Kč/1l
3 087,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
451,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 804,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 672,00 Kč/1l