Kandované jahody 1 kg
20%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje DryFruit
Slevu poskytuje DryFruit
810,62 Kč
1 013,28 Kč / 1kg
plus 602,46 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg724,40 Kč/1kg
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Plody goji, sušené 2 kg724,40 Kč/1kg
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Chlebovník, sušený přírodní 1kg1 074,25 Kč/1kg
1 074,25 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Jahody sušené mrazem 500g2 316,90 Kč/1kg
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit

Kumkváty, slazené, sířené 1kg
722,94 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 1 kg
868,11 Kč/1kg
868,11 Kč
Prodejce: DryFruit

Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

Sultánky 1kg
119,80 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

jahody - lyofilizované 20g
6 083,50 Kč/1kg
121,67 Kč
Prodejce: taleoo

Ananas lyofilizovaný 100g
2 890,00 Kč/1kg
289,00 Kč
Prodejce: milujemehory

Lyofilizované - jahody 25g
5 204,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam – lyofilizované maliny, 30 g
3 068,00 Kč/1kg
92,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sultánky 500g
257,58 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
2 226,60 Kč/1kg
222,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kešu brusinková směs 150g
642,60 Kč/1kg
109,33 Kč
-12,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,39 Kč
Prodejce: taleoo

Brusinky - slazené a sušené 100g
801,20 Kč/1kg
80,12 Kč
Prodejce: taleoo

Helcom sušené švestky bez pecek 150 G
338,07 Kč/1kg
77,27 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,71 Kč
Prodejce: Katomix

Sušené višně 500g
1 155,54 Kč/1kg
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit

Kandované kostky pomela 1 kg
641,01 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kandované jahody
Naše šťavnaté kandované jahody jsou chutnou svačinkou mezi jídly, na cestách, v práci nebo ve škole. Dopřejte si ovocně sladké jahody a vychutnejte si výjimečný chuťový zážitek. Pro živý start do nového dne obohaťte své müsli nebo smoothie lahodnou šťavnatou kandovanou jahodou. Těšte se na mimořádně ovocný chuťový zážitek!
Složení:
50 % jahod, 48 % cukru, koncentrát šťávy z černé mrkve, voda, aroma, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: oxid siřičitý / 50 % jahod,
48 % cukru, koncentrát šťávy z černé mrkve, voda,
aroma, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: oxid siřičitý
- Seznam přísad
- Jahody, cukr, okyselující látka: kyselina citronová, koncentrát šťávy z černé mrkve (koncentrát šťávy z černé mrkve, voda, okyselující látka, kyselina citronová), aroma, antioxidant: oxid siřičitý
- Deklarovaná nutriční hodnota
- [BALLASTSTOFFE, 2.0] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 0] [DAVON_ZUCKER, 74.0] [EIWEIß, 0] [ENERGIE_in_kcal, 360] [ENERGIE_in_kJ, 1507] [FETT, 0] [KOHLENHYDRATE, 90.0] [SALZ, 0.34]
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Dry-Fruit
- Prodejní název
- Kandované jahody 1 kg
- Výrobce
- dry-fruit
- Číslo produktu
- 0514630
- Kód EAN
- 0686641156995
- Seznam přísad
- Jahody, cukr, okyselující látka: kyselina citronová, koncentrát šťávy z černé mrkve (koncentrát šťávy z černé mrkve, voda, okyselující látka, kyselina citronová), aroma, antioxidant: oxid siřičitý
- Deklarovaná nutriční hodnota
- [BALLASTSTOFFE, 2.0] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 0] [DAVON_ZUCKER, 74.0] [EIWEIß, 0] [ENERGIE_in_kcal, 360] [ENERGIE_in_kJ, 1507] [FETT, 0] [KOHLENHYDRATE, 90.0] [SALZ, 0.34]
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Dry-Fruit
- Prodejní název
- Kandované jahody 1 kg
- Výrobce
- dry-fruit
- Číslo produktu
- 0514630
- Kód EAN
- 0686641156995
K tomu se hodí také

Jahody sušené mrazem 500g
2 316,90 Kč/1kg
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Kandované jahody 250g
1 277,48 Kč/1kg
319,37 Kč
Prodejce: DryFruit

Étérea Topper – napínací prostěradlo z jersey 140 × 200 – 160 × 200 cm – 100 % bavlna, neroztahuje se a snadno se udržuje – bílá
367,37 Kč
Prodejce: magita

Bio mangové broskve, 1 kg
919,24 Kč/1kg
919,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Jahodové plátky lyofilizované lahodné ovoce - 100g
1 534 400,04 Kč/1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Kumkváty, slazené, sířené 1kg
722,94 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

Sušené švestky 3 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
251,63 Kč/1kg
754,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Ananasové kroužky kandované 500g
807,14 Kč/1kg
403,57 Kč
Prodejce: DryFruit

Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg
955,21 Kč/1kg
955,21 Kč
Prodejce: DryFruit

Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč/1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
2 610,15 Kč
Prodejce: DryFruit
1 305,08 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Plody goji, sušené 2 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
955,21 Kč
Prodejce: DryFruit
955,21 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 098,70 Kč/1kg

Kandované jahody 1 kg
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Jahody sušené mrazem 500g
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit
2 316,90 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 074,25 Kč
Prodejce: DryFruit
1 074,25 Kč/1kg

Goji bobule, sušené 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
798,43 Kč/1kg

Sušené datle 10kg Brat.pl
1 317,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,70 Kč/1kg

Lyofilizované jahody 250g
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
3 124,04 Kč/1kg

Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
2 311,08 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
Prodejce: DryFruit
1 161,36 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 166,22 Kč/1kg

Goji medvídci, getrocknet 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg