5,0



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkové kávy491,72 Kč/1kg
716,42 Kč
-224,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
491,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
2 291,29 Kč/1kg
570,53 Kč
Prodejce: somnia24

Illy Espresso S-Roast celá zrna 250 gr.
879,00 Kč/1kg
219,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
1 340,52 Kč/1kg
335,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Starbucks Frappuccino Mléčná káva Kávový nápoj 250 ml
307,16 Kč/1l
103,07 Kč
-26,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Melitta Bella Crema
821,96 Kč/1kg
616,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta káva "Gastronomie Caf' CrŠme", celozrnná
799,01 Kč/1kg
799,01 Kč
Prodejce: somnia24

Zott Caffreze Latte Macchiato 200 ml
197,00 Kč/1l
41,35 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Melitta káva "Gastronomy Espresso", celozrnná
823,36 Kč/1kg
823,36 Kč
Prodejce: somnia24

Douwe Egberts – Espresso v zrnkách – 500 g
1 065,00 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
1 825,71 Kč/1kg
1 278,00 Kč
Prodejce: Alky

Lavazza Caffe Espresso Bohnenkaffee 500 g
1 201,80 Kč/1kg
600,90 Kč
Prodejce: VISO

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
2 250,00 Kč/1kg
560,25 Kč
Prodejce: somnia24

Zrnková káva Lucaffé Brasile 100% Arabica
992,72 Kč/1kg
248,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Káva Boncampo Oro, zrnková, 1 kg
592,39 Kč/1kg
592,39 Kč
Prodejce: Benture

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
867,59 Kč/1kg
867,59 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte italskou dokonalost s elektrickým napěňovačem mléka Illy 22984, mistrovským dílem elegantního designu a pokročilé funkčnosti. Tento bílý automatický napěňovač mléka je dokonalým spojencem pro milovníky kávy a mléka, kteří chtějí pozvednout svůj zážitek z kuchyně.
Klíčové vlastnosti: - Mléko do kávovaru s mlékem a mléčnou vodou:
- Kapacita napěňovače: 250 ml
- Funkce: Napěňovač mléka: 1: Funkce: horká a studená
- Intuitivní dotykové ovládání
- Materiál mísy: nerezová ocel
- Automatické vypnutí pro bezpečnost
Napěňovač mlékaIlly vyniká svou všestranností při přípravě mléka. Ať už chcete krémové cappuccino, sametové latte macchiato nebo horkou čokoládu, tento přístroj splní všechny vaše požadavky. Funkce napěňování za studena je ideální pro přípravu lahodných letních nápojů.
Minimalistický bílý design dokonale zapadne do každé moderní kuchyně, zatímco dotykové ovládání dodá eleganci a praktičnost. Nerezová mísa zaručuje nejen odolnost, ale také snadné čištění po použití.
Díky objemu 250 ml je napěňovač mléka Illy ideální pro přípravu několika porcí najednou, což je ideální pro rodiny nebo ty, kteří rádi sdílejí chvíle potěšení s přáteli. Kabel o délce 0,75 m nabízí flexibilitu při jeho pohodlném umístění na pracovní desce.
Bezpečnost je prioritou: funkce automatického vypnutí poskytuje klid během používání. Odnímatelné víko navíc usnadňuje čištění a údržbu a zajišťuje vždy bezvadné výsledky.
Ať už jste fanoušky italské kávy, nebo jen hledáte způsob, jak obohatit svůj každodenní nápoj, napěňovač mléka Illy 22984 je ideální volbou.
Nenechte si ujít příležitost proměnit svou kávovou rutinu v gurmánský zážitek. Kupte si napěňovač mléka Illy právě teď a přeneste umění italské kávy přímo do své kuchyně!
- Model:
- Automatický napěňovač/ohřívač mléka
- Barva:
- Bílá
- Materiál nádoby:
- Nerezová ocel
- Kapacita pěny:
- 250 ml
- Bezkabelový:
- Ne
- Odnímatelné víko:
- Ano
- Funkce:
- Horký a studený
- Typ ovládání:
- Dotyk
- Automatické vypnutí:
- Ano
- Délka kabelu:
- 0,75 m
- Jednoduché čištění:
- Ano
- Napájecí zdroj:
- AC
- Vstupní střídavé napětí:
- 230 V
- Šířka:
- 120 mm
- Hloubka:
- 155 mm
- Výška:
- 187 mm
- 2 rok/roky
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 150 mm
- Hloubka balení:
- 150 mm
- Výška balení:
- 210 mm
Bílý napěňovač mléka illy navrhl renomovaný designér Piero Lissoni. Díky svému minimalistickému a elegantnímu designu se perfektně hodí do každé moderní kuchyně. Pěnič na mléko umožňuje napěnit mléko pouhým stisknutím tlačítka a vykouzlit tak lahodnou mléčnou pěnu pro kávové speciality, jako je cappuccino nebo latte macchiato. Díky snadnému ovládání a čištění je napěňovač mléka illy praktickým a stylovým doplňkem pro všechny milovníky kávy.
Napěňovač mléka illy je ideální elektrický napěňovač mléka pro přípravu horkého i studeného mléka včetně čokolády. Elegantní design, dotykové ovládání a malovaná konvice zvyšují uživatelský komfort a dodávají styl vaší kreativitě.
- Seznam přísad
- Vápník, hořčík, sodík
- Hmotnost
- 249 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- Gurmánská edice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 22984
- Kód EAN
- 8003753166889
- Seznam přísad
- Vápník, hořčík, sodík
- Hmotnost
- 249 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- Gurmánská edice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 22984
- Kód EAN
- 8003753166889
K tomu se hodí také

Elektrický mlýnek na maso KOCHWERK s různými nástavci | zpracuje až 2000 g/min | 1600 W
1 990,95 Kč
-774,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

LED solární pohádkové světlo 25FT vodotěsná žárovka pro vánoční zahradní párty
1 149,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Illy 23760, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk, 0,75 m
2 057,25 Kč
Prodejce: PolisElectro

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 459,85 Kč
-168,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 392,74 Kč
-105,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 287,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Severin 3588, Ruční elektrický napěňovač mléka, Černá, Stříbrná, Hliník, 150 ml, 300 ml, 0,3 l
1 689,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bialetti MKF02, Automatický pěnič/ohřívač mléka, černá barva, objem 150 ml, celkový objem 0,3 l, napájení ze sítě
1 709,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Illy 7990, Kávová kapsle, Káva, Středně pražená, iperEspresso, 18 kusů, Taška
3 877,10 Kč/1kg
387,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Xiaomi MDZ22AB Xiaomi Mi TV Box S 4K black
4 283,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

SONGMICS Odpadkový koš s kovovými nožičkami, odpadkový koš, 30 l, ergonomický, ocelový
1 771,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ProfiCook PC-MS 1032, Nerezová ocel, 0,45 l, Horký a studený, 600 W, 50 Hz, 230 V
1 652,39 Kč
Prodejce: somnia24

Bialetti 8006363027236, Manual milk frother, Metalická, Nerezová ocel, 330 ml, 574 mm, Čína
1 209,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lauben Milk Frother 550BC
1 388,53 Kč
Prodejce: Elektrochram

Bialetti MKF02, Automatic milk frother/warmer, Bílá, 150 ml, 0,3 l, AC
1 479,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Severin SM 3586, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 350 ml, 700 ml, 0,7 l
2 610,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Lavazza Milk UP, Automatic milk frother/warmer, Černá, Bílá, Nerezová ocel, 60 ml, 180 ml, 0,12 l
2 538,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 264,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Severin SM3589, Automatic milk frother/warmer, Béžová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 400 ml, Dotyk, 0,7 m
2 415,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Krups XL1008, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Černá, Nerezová ocel, 150 ml, 0,3 l, 100 s
1 266,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Arendo napěňovač nápoje elektrický, 4v1 indukční, horká a studená pěna, 400 ml, nerezová ocel, latte art, nápoj, 550 W, vhodné do myčky, ovesné nápoj, kakao, plnicí stupnice
1 918,95 Kč
-186,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 732,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Severin SM 3585, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Černá, Stříbrná, Nerezová ocel, 260 ml, 500 ml, 0,5 l
1 980,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Indukční napěňovač mléka Severin, elektrický, s nerezovou nádobou, napěňování studeného i teplého mléka, funkce na čokoládu, vhodný i pro veganské mléko, žlutý, SM 3597
4 486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Elektrický napěňovač mléka Arendo se skleněnou nádobou o objemu 500 ml, pro přípravu horké i studené mléčné pěny, 600 W, 2 nástavce, vhodný pro cappuccino, latte, macchiato, horkou čokoládu a mnoho dalšího.
1 412,95 Kč
-174,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 238,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Bodum „Bodum Barista elektrický napěňovač mléka z nerezové oceli 300 ml“
2 310,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Indukční napěňovač mléka Severin, nerezová nádoba, napěňování studeného i teplého mléka, funkce na čokoládu, vhodný pro veganské mléko, modrý, SM 3596
4 486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Kávovar Illy Y3.3 na kapsle Iperespresso v červené barvě
3 127,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Xiaomi PYV4007GL household fan White
6 513,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

JURA 24019, Automatic milk frother/warmer, Černá, Nerezová ocel, 250 ml, 0,34 l, 0,8 m
6 105,47 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super crema, špičkový design
Zpočátku se spotřebič vždy po 3 sekundách vypnul, ale nyní funguje perfektně. Ještě lepší než pěna, myslím, že hladké kolečko dělá jedinečnou pěnu. Nejlépe funguje s plnotučným mlékem 3,8 %. Mytí je snadné. Nepřipaluje se. Dobře utracené peníze. Jsem spokojená.
Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šumivé víno illy.
Velmi pěkné a chutné šumivé víno! Doporučuji.
Ohodnoceno dne 5. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
illy
Perfektní, navíc skvěle ladí s mým bílým Nespressem.
Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 004,81 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 2 kg
815,55 Kč
Prodejce: FonderhillSp
815,55 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 078,11 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 078,11 Kč/1kg

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Světlé pražení, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusů, Rainforest Alliance



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg