5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g640,37 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g2 151,50 Kč/1kg
430,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Višně La Comtesse Amarena na polevu ve višňové šťávě 240g1 159,79 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Naturrein hořká pomerančová marmeláda kůra nahrubo nasekaná 640g1 028,11 Kč/1kg
657,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
118,70 Kč
Prodejce: foodperium

ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
446,86 Kč/1kg
160,87 Kč
Prodejce: taleoo

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný produkt třešeň Łowicz 6 x 25 g
242,20 Kč/1kg
36,33 Kč
Prodejce: Katomix

Mackayova pomerančová marmeláda, sklenice 340 gramů
609,94 Kč/1l
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mackays limetková a citronová marmeláda, sklenice 340 gramů
641 294,12 Kč/1kg
218,04 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Pomerančová marmeláda 240g | SAN VICARIO
506,17 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda z hořkých pomerančů Agrisicilia ze Sicílie BIO
534,33 Kč/1kg
128,24 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda z hořkých pomerančů - Bitterorangen Marmelade 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkoslazený ananasový džem Łowicz 280 g
127,20 Kč/1kg
58,51 Kč
Prodejce: Katomix

Fruchtaufstrich - Erdbeere Rhabarber 200g | BEERENBAUERN
485,70 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda z hořkých pomerančů, 340 g
0,43 Kč/1kg
145,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ovocná pomazánka - Rebarbora 250g
568,36 Kč/1kg
142,09 Kč
Prodejce: taleoo

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
372,91 Kč/1kg
85,77 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Konfitura Casa Rinaldi z hořkých pomerančů – italská pochoutka z ovoce
Konfitura Casa Rinaldi z hořkých pomerančů zaujme svým autentickým italským vkusem. Pro tuto specialitu se používají aromatické hořké pomeranče se slupkou a italské pomeranče Tarocco. Výsledkem je příjemně vyvážená konfitura s ovocnou sladkostí a charakteristickou, mírně hořkou pomerančovou notou.
Díky obsahu 66 g ovoce na 100 g hotového produktu je tato konfitura vynikající jako náplň na chléb, k croissantům, brioche nebo toastu. Stejně tak skvěle doplňuje dezerty, koláče, pečivo, jogurt nebo sýrové prkénka a je ideální jako náplň do jemného pečiva.
Výhody produktu
- Originální kvalita Casa Rinaldi z Itálie
- Vyrobeno z hořkých pomerančů a italských pomerančů Tarocco
- S kousky ovoce a pomerančovou slupkou
- Jemně hořká, vyvážená chuť
- 66 g ovoce na 100 g hotového produktu
- Ideální pro snídani, pečení a dezerty
Ingredience
Šťáva z hořkých pomerančů (16 %), šťáva z italských pomerančů Tarocco (16 %), cukr, hořké pomeranče se slupkou.
Vyrobeno z 66 g ovoce na 100 g hotového produktu.
Celkový obsah cukru: 52 g na 100 g.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 901 kJ / 215 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 52,3 g |
| z toho cukry | 52,3 g |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sůl | 0,017 g |
Skladování
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do několika dnů.
Casa Rinaldi bitter orange jam - přípravek na bázi hořkých pomerančů - Výrobce: alis s.r.l. Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Itálie 1 balení
- Seznam přísad
- Kyselé pomeranče 66%, cukr
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 901 kj Energie kcal 215 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Příprava na bázi hořkých pomerančů
- Výrobce
- Alis
- Číslo produktu
- 80470
- Kód EAN
- 8006165395199
- Seznam přísad
- Kyselé pomeranče 66%, cukr
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 901 kj Energie kcal 215 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukr 52GRM Bílkoviny 0,7GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 330 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Příprava na bázi hořkých pomerančů
- Výrobce
- Alis
- Číslo produktu
- 80470
- Kód EAN
- 8006165395199
K tomu se hodí také

Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Marmeláda z hořkých pomerančů, 340 g
0,43 Kč/1kg
145,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Chivers Orange Jelly
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agrisicilia Marmellata Arance Amare 360 g marmeláda z hořkých pomerančů
329,78 Kč/1l
118,72 Kč
Prodejce: foodperium

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

d’arbo 1272970006 d’arbo Naturrein Extra Himbeer Fruchtaufstrich, 3,0 kg
373,58 Kč/1kg
1 120,73 Kč
Prodejce: somnia24

Casa Rinaldi Panfoglie, klasická verze, s olivovým olejem, 100g
1 255,70 Kč/1kg
125,57 Kč
Prodejce: Spielgeist

Jahodový džem paní Bridgesové extra rafinovaný se šampaňským 340g
487,65 Kč/1l
165,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour Pomerančová pomazánka s džemem 280g
62,92 Kč/1kg
17,87 Kč
Prodejce: MroAuto
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jako vždy, prostě vynikající!
Casa Rinaldi je nejlepší. Pokud tyto výrobky někde vidím, kupuji je. Je těžké je sehnat.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l