5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml115,58 Kč/1l
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml104,08 Kč/1kg
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml166,37 Kč/1l
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,80 Kč/1l
59,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Zeisner Curry 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia kečup z rajčat (500 ml)
276,18 Kč/1l
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 3 kusech
342,40 Kč/1l
299,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
98 327,00 Kč/1kg
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
304,18 Kč/1l
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
194,08 Kč/1kg
98,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Rajčatový kečup – rajčatová, ovocná, klasická, lahodná chuť, 100 x 15 ml
279,34 Kč/1l
419,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení 12 ks
300,49 Kč/1l
3 711,17 Kč
-556,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 155,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Heinz - kečup z rajčat - 875 ml
252,79 Kč/1l
221,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
163,34 Kč/1kg
52,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
195,97 Kč/1l
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Homann kečup s kari kořením, ovocný, pikantní, jemně dochucený, 875 ml
Přehled produktu
Homann kečup s kari kořením, ovocný, pikantní, jemně dochucený, 875 ml spojuje ovocnou chuť sluncem zralých rajčat s vyváženým kari kořením. Harmonická kombinace jemné sladkosti, delikátní kořenitosti a příjemné pikantnosti činí z tohoto kečupu s kari univerzálního společníka k mnoha pokrmům. Díky praktické 875ml stlačitelné láhvi je ideální pro rodiny, grilování a profesionální použití v gastronomii a rychlém občerstvení.
Hlavní vlastnosti
Vyvážená receptura kombinuje ovocné rajčata s jemně sladěným kari kořením a zajišťuje plnou chuť. Příjemná rovnováha mezi sladkostí a kořeněností činí tento kečup obzvláště univerzálním.
Krémová konzistence umožňuje snadné dávkování a rovnoměrné rozetření na jídlo. Díky tomu se kečup s kari kořením hodí jak jako klasická stolní omáčka, tak k dochucení různých pokrmů.
Praktická 875ml stlačovací láhev zajišťuje čisté použití a usnadňuje dávkování v každodenním životě. Současně nabízí velkorysý objem dostatečnou zásobu pro domácnost i gastronomii.
Homann je synonymem osvědčené kvality a pečlivě vyvážených receptur, které jsou již mnoho let oceňovány v četných kuchyních.
Tipy k použití
Kečup s kari kořením Homann se skvěle hodí k hranolkám, klobásám a currywurstům. Ovocně kořeněná chuť harmonicky doplňuje klasická jídla z rychlého občerstvení.
Kečup se ideálně hodí také k hamburgerům, sendvičům, wrapům a grilovaným pokrmům. Jemné kari koření zajišťuje další chuťovou rozmanitost a dotváří řadu pokrmů.
Kromě toho lze kečup s kari kořením použít jako základ pro dipy, marinády nebo domácí omáčky. Takto rychle vznikají kreativní recepty s příjemně pikantní chutí.
Často kladené otázky
K jakým pokrmům se kečup s kari kořením Homann hodí?
Skvěle se hodí k hranolkám, currywurstu, bratwurstu, hamburgerům, sendvičům a grilovaným pokrmům.
Jak chutná kečup s kari kořením?
Chuť je ovocně pikantní s vyváženou sladkostí a jemně vyváženou kari příchutí.
Je kečup ihned připraven k podávání?
Ano, kečup s kari kořením je připraven k použití a lze ho použít ihned.
Lze kečup použít i k vaření?
Ano, skvěle se hodí jako základ pro omáčky, dipy a marinády.
Dá se z láhve snadno dávkovat?
Ano, praktická stlačovací láhev umožňuje čisté a přesné dávkování.
HomannHeinrich-Hamker-Straße 20,49152 Bad EssenBalení po 1 ks
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- Voda, 22% rajčatový protlak, cukr, glukózo-fruktózový sirup, lihový ocet***, modifikovaný škrob, jedlá sůl, 1,4% koření, karamelizovaný cukrový sirup, zahušťovadlo guma guar. ***Rakousko: vinný ocet lihový
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 695 kj Energie kcal 164 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 39GRM Sacharidy, z toho cukr 33GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 2,3GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Kečup s kari kořením
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 700000849
- Kód EAN
- 4030800046416
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- Voda, 22% rajčatový protlak, cukr, glukózo-fruktózový sirup, lihový ocet***, modifikovaný škrob, jedlá sůl, 1,4% koření, karamelizovaný cukrový sirup, zahušťovadlo guma guar. ***Rakousko: vinný ocet lihový
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 695 kj Energie kcal 164 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 39GRM Sacharidy, z toho cukr 33GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 2,3GRM
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Kečup s kari kořením
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 700000849
- Kód EAN
- 4030800046416
K tomu se hodí také

8 párů bílých dámských a pánských tenisových ponožek Sportovní ponožky Pracovní ponožky Bavlněné ponožky Loafer ponožky Bílá velikost 39-42
429,20 Kč
-50,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
378,91 Kč
Prodejce: LAVONIO

Homann Rajčatový kečup 875ml
156,19 Kč/1l
136,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia kečup z rajčat (500 ml)
276,18 Kč/1l
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,80 Kč/1l
59,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Zeisner Curry 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
287,28 Kč/1l
488,37 Kč
Prodejce: somnia24

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 3 kusech
342,40 Kč/1l
299,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
191,59 Kč/1l
167,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
684,81 Kč/1l
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
551,88 Kč/1l
237,31 Kč
Prodejce: somnia24

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
80,23 Kč/1l
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
195,97 Kč/1l
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Rajčatový kečup ovocný originál z vyzrálých rajčat 300ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
98 327,00 Kč/1kg
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bez chyby, proste nemecke Curry k parecku jak ma byt.
Bez chyby, chutna naprosto stejne ja na beerfestu v Norimberku.
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg

Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l

Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
436,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 454,17 Kč/1kg

Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l

Goong Light sójová omáčka 150 ml
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 860,27 Kč/1l

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l

Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
179,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
381,33 Kč/1kg

Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg

Hela kečup s kari kořením jemný sladce pikantní nádech 800 ml 6 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou příchutí 800 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
828,87 Kč/1l

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg