5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru2 611,74 Kč/1l
1 305,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Další informace o reklamě
Přírodní grapefruitový esenciální olej 10 ml63 270,00 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Farmona Jantar Moc Bursztynu Galaretka do laminacji włosów, 150g1 733,27 Kč/1l
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pryskyřičný olej s hořcem 100ml1 400,00 Kč/1l
140,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Alpa masážní gel Kostivál 100ml-poslední 1ks
966,00 Kč/1l
96,60 Kč
Prodejce: MBORetail

Priessnitz Kloubní mazání De Luxe 200 ml
1 992,85 Kč/1l
398,57 Kč
Prodejce: VISO

ALPA Masážní gel 100 ml
810,00 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: MBORetail

ALPA Lesana masážní bylinný gel 100 ml
664,70 Kč/1l
66,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

ALPA konopný balzám zahřívací 250 ml
966,08 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa - Alpa Herbal masážní krém s kaštanem 250ml
596,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Hadí jed masážní gel 380 ml
392,11 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Mandlový olej Drasanvi 250ml
2 522,12 Kč/1l
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Esenciální olej Noble - Smrkové jehličí 10ml
18 941,00 Kč/1l
189,41 Kč
Prodejce: taleoo

Masážní olej Zitrone, 200 ml OEL
772,00 Kč/1l
154,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Alkmene My Kopřivový balzám na vlasy 250 ml
489,88 Kč/1l
122,47 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Naturgreen Avokádový olej 250ml
868,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Třezalkový olej 100% Alteya Organics 5 ml
166 352,00 Kč/1l
831,76 Kč
Prodejce: Emerosa
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Masážní gel pro uvolnění kloubů a svalů.
Díky vysokému obsahu mentolu, kafru a extraktu ze sibiřské jedle má gel zřetelný chladivý účinek a poskytuje okamžitou a rychlou úlevu svalům a kloubům nejen po sportovní námaze, ale i při revmatických bolestech. Výrazně zvyšuje prokrvení pokožky.
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol Denat, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Abies Sibirica Needle Oil, Camphor, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Parfum, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, d-Limonene, Linalool, CI 42090.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8594001776511
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol Denat, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Abies Sibirica Needle Oil, Camphor, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Parfum, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, d-Limonene, Linalool, CI 42090.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8594001776511
K tomu se hodí také

ALPA univerzální balzám pro koně 250 ml – přírodní balzám pro zmírnění bolesti svalů a kloubů
681,52 Kč/1l
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpa masážní gel Kostivál 100ml-poslední 1ks
966,00 Kč/1l
96,60 Kč
Prodejce: MBORetail

neutral 16-10441 Alter Heideschäfer Eis-Gel 250,0 ml
671,96 Kč/1l
167,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

ALPA Masážní gel 100 ml
810,00 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Priessnitz Kloubní mazání De Luxe 200 ml
1 992,85 Kč/1l
398,57 Kč
Prodejce: VISO

Alpa masážní gel s hřebíčkem 100ml
800,00 Kč/1l
80,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa francovka 160ml
426,88 Kč/1l
68,30 Kč
Prodejce: MBORetail
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Alpa - Univerzální masážní krém pro pocit uvolnění a svěžesti 250ml
189,95 Kč/1kg
189,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

Koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa - Eau de Cologne Fougére EDC 250ml
480,76 Kč/1l
120,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

ALPA Lesana masážní bylinný gel 100 ml
664,70 Kč/1l
66,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpa - Alpa Herbal masážní krém s kaštanem 250ml
596,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

ALPA konopný balzám zahřívací 250 ml
966,08 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Virde Kostivalový gel (200ml), 36060
119,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Hadí jed masážní gel 380 ml
392,11 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa Francovka Lesana Borovice – alkoholový bylinný roztok 1000 ml
290,99 Kč/1l
290,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hadí jed Noční krém proti vráskám 50 ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Hadí jed protivráskové regenerační sérum 50 ml
338,00 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (světle šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

ALPA Emulze ARNIKA - Masážní emulze s arnikou a měsíčkem lékařským 100ml
1 250,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa Windsor voda po holení 100ml
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Priessnitz Hřejivé mazání De Luxe 200 ml
1 207,60 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Intenzivní Chladicí Balzám Kůň SwissMedicus, 250 ml
988,00 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vlasové hnojivo šampon 150 ml
2 551,60 Kč/1l
382,74 Kč
Prodejce: LAVONIO

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Hadí jed mast širokospektrální 125 ml
915,38 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: MBORetail

Koňský balzám SWISS hřejivý 500 ml + 50 ml
875,42 Kč/1l
481,48 Kč
Prodejce: MBORetail

Alpa masážní emulze 210ml Hřejivá
566,67 Kč/1l
119,00 Kč
Prodejce: MBORetail
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a spolehlivě
Produkt pomáhá rychle a spolehlivě.
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
408,64 Kč
Prodejce: apohealth

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,16 Kč
Prodejce: apohealth
40 935,38 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg