Olej z oliv Taggiasche, loupané, 900 g - ROI
1 177,70 Kč
1 308,56 Kč / 1kg
plus 239,26 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g1 030,73 Kč/1kg
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Marinované olivy 300ml GorWit473,33 Kč/1l
142,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Kukurydza Bonduelki Złocista 170 g1 925,57 Kč/1l
408,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Olej z oliv Taggiasca, loupané, 950 g - značka Ranise
978,03 Kč/1kg
929,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Olivy Taggiasca, balení "Lake", 220 gramů - značka Ranise
1 099,64 Kč/1kg
241,92 Kč
Prodejce: italia-genuss

Olivy Taggiasca ve slaném nálevu, 300 g
663,33 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Olivová pasta Taggiasca, černá, 90 g - ROI
2 097,22 Kč/1l
188,75 Kč
Prodejce: italia-genuss

Cizrna, 370 ml | MARSCHLAND
112,97 Kč/1kg
37,28 Kč
Prodejce: taleoo

Česnek marinovaný, 550 g - Demetra
810,11 Kč/1kg
445,56 Kč
Prodejce: italia-genuss

Rolnik Bób Konserwowy 400 g
97,57 Kč/1kg
86,76 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,71 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Artyčoky v olivovém oleji, 280 g
896,25 Kč/1l
250,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Gewürzgurken 670g
119,55 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Olivy Kalamata MK 350 g
287,71 Kč/1kg
126,30 Kč
-25,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Nakládaný česnek 200 g
171 571,43 Kč/1kg
102,16 Kč
-42,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rolnik Przecier Ogórków Kwaszonych 300 g
50,71 Kč/1kg
59,24 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24,34 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rucolacreme, 90 gramů - Návratnost investice (ROI)
2 791,33 Kč/1l
251,22 Kč
Prodejce: italia-genuss

Nakládané olivy Kalamata 200 g
696,36 Kč/1kg
174,09 Kč
Prodejce: Katomix

Černé olivy Hellriegel v plátcích
171,76 Kč/1kg
489,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zelené olivy bez pecek, 2,5 kg - Demetra
245,64 Kč/1kg
614,10 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vybrané, zbavené jádra olivy Taggiasca, marinované v olivovém oleji.Jsou vynikající jako příloha k vínu nebo aperitivu, k rybám nebo do salátů.
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 900 g
- Potravinářský podnik
- Roi
- Prodejní název
- Olej z oliv Taggiasche, loupané, 900 g - ROI
- Výrobce
- Cooperlat
- Číslo produktu
- TOV-ROI386100__-re-201126
- Kód EAN
- 8002623470682
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 900 g
- Potravinářský podnik
- Roi
- Prodejní název
- Olej z oliv Taggiasche, loupané, 900 g - ROI
- Výrobce
- Cooperlat
- Číslo produktu
- TOV-ROI386100__-re-201126
- Kód EAN
- 8002623470682
K tomu se hodí také

Olivy Taggiasche, loupané, 2700 g - ROI
938,34 Kč/1kg
2 533,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Olivy Taggiasche, loupané, 180 g - ROI
1 831,39 Kč/1kg
329,65 Kč
Prodejce: italia-genuss

Delikatesy Dittmann kapary jemně pikantní nakládané ATG 60g sklenice 90 g
635,00 Kč/1kg
67,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olej z oliv Taggiasca, loupané, 950 g - značka Ranise
978,03 Kč/1kg
929,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Olivy Taggiasca, balení "Lake", 220 gramů - značka Ranise
1 099,64 Kč/1kg
241,92 Kč
Prodejce: italia-genuss

Černé olivy v nálevu s peckami, italské Miccio, 500 g netto
212,30 Kč/1l
106,15 Kč
Prodejce: foodperium

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Sklenice nakládaných okurek s čerstvými bylinkami 1700ml
52,49 Kč/1l
89,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
1 428,79 Kč/1kg
400,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Olivy smíchané s kr. v olivovém oleji 280g
477,32 Kč/1kg
133,65 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Kühne Fasskraut přírodně jemný ATG 650g
98,72 Kč/1kg
71,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SURDIN Z PICKLED ŘEPY, BEZLEPKOVÝ,500 ml -POTRAVINY
61 000,00 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Przetwory Urbanek Sałatka księżacka z kapustą i marchewką 510 g
98,47 Kč/1kg
50,22 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
411,30 Kč/1kg
411,30 Kč
Prodejce: somnia24

Meica Bockwurst i.S.
449,67 Kč/1kg
445,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Kaiserkirschen višně ve sklenici červené bez pecky 720ml
216,21 Kč/1kg
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Der Riese La Bella di Cerignola DOP grüne Oliven 1700g
499,19 Kč/1kg
848,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dittmann papriky zelené pálivé
465,70 Kč/1kg
93,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
376,83 Kč/1kg
109,28 Kč
Prodejce: taleoo

Olivy Taggiasca ve slaném nálevu, 300 g
663,33 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Guláš - hráškovo-mrkvový 400g
214,42 Kč/1kg
85,77 Kč
Prodejce: taleoo

Inaba Cat Ciao Bisque 40g Doplňkové krmivo pro kočky Krémová polévka s kuřecím masem
379,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l

Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg

Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg

Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg

Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg

Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l

Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l

Čočka Bonduelle 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg

Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg

Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg

Norw.Gurken-Salat 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg

Salát z norských okurek 530g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg

Červené zelí Kühne



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg

Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l

Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg

Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l

Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg