Alpenkraft - Bronchiální sirup 250ml

261,93 Kč

1 047,72 Kč / 1l

plus 145,99 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Neurovena 100ml
Neurovena 100ml
4 390,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
439,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro VEROSON 8 x 100 ml
VEROSON 8 x 100 ml
719,27 Kč/1l
628,70 Kč
-53,28 Kč
575,42 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro FRUCTOSiN kapsle, 30 kapslí
FRUCTOSiN kapsle, 30 kapslí
21 193,18 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
466,25 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Transpulmin sirup proti kašli, 180 ml šťáva
Transpulmin sirup proti kašli, 180 ml šťáva
1 608,39 Kč/1l
289,51 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Sirup Salus Alpenkraft pro podporu zdraví dýchacích cest, 500 ml
Sirup Salus Alpenkraft pro podporu zdraví dýchacích cest, 500 ml
792,86 Kč/1l
396,43 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Tannenblut - Bronchial-Sirup 250ml
Tannenblut - Bronchial-Sirup 250ml
1 256,00 Kč/1l
314,00 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fenchelhonig 250ml
Fenchelhonig 250ml
1 088,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
272,18 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro HerbIsland sirup, 150 ml roztoku
HerbIsland sirup, 150 ml roztoku
1 039,93 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
155,99 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Stimaral, 30 ml
Stimaral, 30 ml
18 666,67 Kč/1l
560,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi
Obrázek produktu pro DiNAvir, 50 ml
DiNAvir, 50 ml
17 778,00 Kč/1l
888,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp
Obrázek produktu pro Spirobor, 50 ml
Spirobor, 50 ml
10 178,00 Kč/1l
508,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp
Obrázek produktu pro Pediakid 22 Vitamines Sirup 125 ml
Pediakid 22 Vitamines Sirup 125 ml
3 952,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
667,52 Kč
-173,44 Kč
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Renol, 30 ml
Renol, 30 ml
22 174,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
665,23 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Virtox 50 ml
Virtox 50 ml
10 178,00 Kč/1l
508,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp
Obrázek produktu pro Pflanzensaft - Bärlauch 200ml
Pflanzensaft - Bärlauch 200ml
1 126,55 Kč/1l
225,31 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Glymfatex, 50 ml
Glymfatex, 50 ml
10 398,00 Kč/1l
519,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp
Obrázek produktu pro Heilpflanzensaft - Wermut 200ml
Heilpflanzensaft - Wermut 200ml
895,15 Kč/1l
179,03 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Urcid, 50 ml
Urcid, 50 ml
10 178,00 Kč/1l
508,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp
Obrázek produktu pro Příchuť: Sladší
Příchuť: Sladší
2 597,96 Kč/1l
1 543,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Fytomineral, 100 ml
Fytomineral, 100 ml
7 009,00 Kč/1l
700,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu







Značka celní původ Salus® Německo (DE) Země původu hlavních složek Různé země Složení 100 g sirupu obsahuje tyto účinné látky: 0,056 g, hořký fenyklový olej 0,012 g, badyánový olej 0,012 g, eukalyptový olej 0,007 g, vodný destilát (1:12,9) 15,100 g a vodný extrakt (1:15,7) 18,300 g z 0,600 g tymiánu, 0,131 g lipového květu, 0,116 g květu brukve, 0,095 g anýzu, 0,095 g hořkého fenyklu, 0,085 g rosnatky, 0,042 g chrastavce.

Další složky: čištěná šťáva z lékořice, med, sladový výtažek, sacharóza, alginát sodný, pyrofosforečnan sodný, fosforečnan vápenatý, citronový olej, mátový olej, voda Obecné informace Pro krk, hrdlo a průdušky.



Zvláštní vlastnosti bez alkoholu, bez konzervačních látek, bez laktózy Pokyny pro uchovávání Uchovávejte přípravek mimo dosah dětí, Neskladujte při teplotě nad 25 °C., Doba použitelnosti po otevření: nejméně 4 týdny, Po otevření uchovávejte těsně uzavřené na chladném a tmavém místě, Nepoužívejte léčivý přípravek po uplynutí doby použitelnosti (datum po "exspiration date") uvedené na skládačce (vnějším kartonu) a obalu (štítku/blistru).


Kontraindikace "Kdy nesmíte přípravek BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP užívat? Přípravek BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP nesmíte užívat, pokud jste přecitlivělý/á (alergický/á) na anýz, anetol, fenykl a eukalyptus nebo na kteroukoli další složku přípravku.



" Vzájemné působení s dalšími přípravky "Není známo. Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud užíváte nebo jste v nedávné době užíval(a) či užíváte jiné léky, a to i v případě, že se jedná o léky, jejichž výdej není vázán na lékařský předpis.



" Pokyny pro dávkování "Následující informace platí, pokud Vám lékař nepředepsal přípravek BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP jinak. Dodržujte prosím pokyny pro dávkování, jinak přípravek BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP nemusí správně fungovat!

Před použitím přípravek protřepejte.


Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 3 až 5krát denně 15 ml pomocí přiložené odměrky a před polknutím nechají sirup BRONCHIAL proti kašli pomalu rozpustit v ústech.

Není určen pro použití u dětí mladších 12 let.


Způsob podání: Perorální podání.



Délka užívání: Neomezená. V případě jakýchkoli dotazů ohledně délky užívání se prosím zeptejte svého lékaře nebo lékárníka.




Poznámka pro diabetiky: 15 ml odpovídá přibližně 0,9 BE " Nežádoucí účinky "Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek BRONCHIAL-HUSTEN-SIRUP nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.


Možné nežádoucí účinky: Vzhledem k obsahu anýzu, fenyklu a eukalyptové silice jsou v jednotlivých případech možné alergické reakce kůže a dýchacích cest.


Hlášení nežádoucích účinků: Pokud zaznamenáte jakékoli nežádoucí účinky, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka. To platí i pro nežádoucí účinky, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete také hlásit přímo Spolkovému ústavu pro léčiva a zdravotnické prostředky, oddělení farmakovigilance, Kurt-Georg-Kiesinger-Allee 3, D-53175 Bonn, webová stránka:
Hlášením nežádoucích účinků můžete přispět k tomu, aby bylo k dispozici více informací o bezpečnosti tohoto léčivého přípravku.



" Indikace "Tradiční rostlinný léčivý přípravek.


Působí dezinfekčně na sliznice horních cest dýchacích; zabraňuje nachlazení, jako je kašel, rýma, bolesti v krku, bronchitida a chřipkové infekce. Stimuluje sekreci hlenu; zabraňuje kuřáckému kašli. Tradičně se používá k podpoře orgánových funkcí.







" Kvalita Která norma je splněna: konvenční Informace specifické pro danou skupinu výrobků Právní status: volně prodejný léčivý přípravek Nutriční hodnoty a výsledky analýz vztažené na 100 ml Energie kJ / kcal: Chlebové jednotky:







informace oPolyuretan(spotřební jednotka/jednotka) Typ obalu: skládací krabička Ostatní Volně prodejný léčivý přípravek: ano Senzorické vlastnosti, textura Příchuť: medově sladká Informace o LMIV Farmaceutická společnost: SALUS Haus Dr. med.med. Otto Greither Nachf.


,

Bahnhofstr. 24, D-83052 Bruckmühl

Právní informace Doplněk stravy: Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena.
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy.
Zajistěte zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.


Pro dýchací cesty a imunitní systém. S tymiánem, lipovým květem, žebříčkem obecným, dalšími bylinami a zinkem.

Pokyny pro zacházení a skladování:
15 ml 3-5x denně
Neotevřenou lahvičku neskladujte při teplotě vyšší než 25 °C. Ihned po otevření pevně uzavřete a skladujte ve svislé poloze v chladničce. Skladujte mimo dosah malých dětí. Doba použitelnosti po otevření: 3 měsíce.

Objem
250 ml
Seznam přísad
Med, cukr, rostlinný extrakt (31 %) (z tymiánu, lipového květu, listů žebříčku, květu jitrocele, anýzu, plodů hořkého fenyklu, byliny chrastavce), voda, extrakt z kořene lékořice, Zahušťovadlo alginát sodný, olej z horské borovice, regulátor kyselosti difosforečnany, citronelový olej, oxid zinečnatý, olej z hořkého fenyklu, regulátor kyselosti fosforečnany vápenaté, eukalyptový olej, olej z máty peprné, olej z badyánu, tymiánový olej. Alergeny: žádné
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživová tabulka
Hmotnost
319 g
Potravinářský podnik
SALUS
Prodejní název
Bronchiální Sirup
Výrobce
Model
Alpenkraft Bronchial Sirup
Obsah balení
Odměrný džbán
Počet kusů
250
Doporučená spotřeba
Perorální roztok
Číslo produktu
16897156
Kód EAN
4004148344374
04004148344374

Objem
250 ml
Seznam přísad
Med, cukr, rostlinný extrakt (31 %) (z tymiánu, lipového květu, listů žebříčku, květu jitrocele, anýzu, plodů hořkého fenyklu, byliny chrastavce), voda, extrakt z kořene lékořice, Zahušťovadlo alginát sodný, olej z horské borovice, regulátor kyselosti difosforečnany, citronelový olej, oxid zinečnatý, olej z hořkého fenyklu, regulátor kyselosti fosforečnany vápenaté, eukalyptový olej, olej z máty peprné, olej z badyánu, tymiánový olej. Alergeny: žádné
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživová tabulka
Hmotnost
319 g
Potravinářský podnik
SALUS
Prodejní název
Bronchiální Sirup
Výrobce
Model
Alpenkraft Bronchial Sirup
Obsah balení
Odměrný džbán
Počet kusů
250
Doporučená spotřeba
Perorální roztok
Číslo produktu
16897156
Kód EAN
4004148344374
04004148344374
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 581
Použité
1 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Sada dětského povlečení Mickey Mouse 140x200 cm 63x63cm
Sada dětského povlečení Mickey Mouse 140x200 cm 63x63cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
892,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Sirup Salus Alpenkraft pro podporu zdraví dýchacích cest, 500 ml
Sirup Salus Alpenkraft pro podporu zdraví dýchacích cest, 500 ml
792,86 Kč/1l
396,43 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 488
21 814,10 Kč
-4 703,11 Kč
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro MALACASA jídelní servis, 30dílný porcelánový kombinovaný servis, krémově bílá sada nádobí s jídelním talířem, kávovým servisem, dezertním talířem, polévkovým talířem
MALACASA jídelní servis, 30dílný porcelánový kombinovaný servis, krémově bílá sada nádobí s jídelním talířem, kávovým servisem, dezertním talířem, polévkovým talířem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 50
3 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER
Obrázek produktu pro Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 182
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Obrázek produktu pro Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 526
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 791
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Černá, Nerezová ocel
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Černá, Nerezová ocel
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 13
2 870,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 261
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 378
7 154,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Šedá, Titanová
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Šedá, Titanová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 551
Zrepasovaný
19 135,24 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro Inteligentní robotický vysavač Mokrý/suchý automatický robotický mop Robot Sweeper Robot Sweeper
Inteligentní robotický vysavač Mokrý/suchý automatický robotický mop Robot Sweeper Robot Sweeper
2,9Průměrné hodnocení: 2,9 z 5Počet hodnocení: 18
812,50 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Keltská mořská sůl 1 kg
Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
378,85 Kč
Prodejce: GOYU
Obrázek produktu pro Horkovzdušná fritéza 5 litrů, 1500 W, 8 v 1 Airfryer, Air fryer, koše vhodné do myčky, 8 programů, grilování, pečení, udržování teploty, úspora energie Retoo
Horkovzdušná fritéza 5 litrů, 1500 W, 8 v 1 Airfryer, Air fryer, koše vhodné do myčky, 8 programů, grilování, pečení, udržování teploty, úspora energie Retoo
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 84
1 407,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 188
3 844,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Lehmann LHODF-1880B, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 76 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Lehmann LHODF-1880B, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 76 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 355
1 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 73
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Zavinovací deka deka kočárek deka 90x90cm - univerzální dětská deka do autosedačky buggy celoročně bavlna minky sovičky světle šedá
Zavinovací deka deka kočárek deka 90x90cm - univerzální dětská deka do autosedačky buggy celoročně bavlna minky sovičky světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
531,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Obrázek produktu pro Holicí strojek Alipina 4v1
Holicí strojek Alipina 4v1
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
612,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
3 695,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 847,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 177
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Zein Pharma inositol, myo-inositol, 500 mg, 60 tobolek 13774
Zein Pharma inositol, myo-inositol, 500 mg, 60 tobolek 13774
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
384,72 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 418
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
Obrázek produktu pro roba dětská postelová souprava 4-dílná, "Sternenzauber®", postelová souprava s ložním prádlem 100x135cm, hnízdo, baldachýn
roba dětská postelová souprava 4-dílná, "Sternenzauber®", postelová souprava s ložním prádlem 100x135cm, hnízdo, baldachýn
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
2 041,72 Kč
Prodejce: conquestgmbh
Obrázek produktu pro Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 39
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Profesionální 19dílná manikúrová sada Péče o nehty Nůžky na nehty Pedikúrová sada Pouzdro
Profesionální 19dílná manikúrová sada Péče o nehty Nůžky na nehty Pedikúrová sada Pouzdro
2,3Průměrné hodnocení: 2,3 z 5Počet hodnocení: 3
408,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Obrázek produktu pro SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 171
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 689
1 755,99 Kč
-43,00 Kč
1 712,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet
Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g
Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech
Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg
A white bottle of Alkotox Caps supplements against a white background.
Alkotox - 60 Kapsle
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí
BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí
SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat  kapsle, 180 ks.
Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Concentrix, 180 kapslí
Concentrix, 180 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí
spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Viacutan plus vet, 40 kapslí
Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen
Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití
Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS
Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet
Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l