5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru2 611,74 Kč/1l
1 305,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Další informace o reklamě
WARMup Caramel 150 ml1,78 Kč/1kg
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH

Další informace o reklamě
OLBAS kapky, 50 ml roztoku9 221,80 Kč/1l
461,09 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Organický třezalkový olej - 100 ml3 410,70 Kč/1l
341,07 Kč
Prodejce: apohealth

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
1 054,97 Kč/1l
1 054,97 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 250 ml
1 365,60 Kč/1l
341,40 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Balzám Riviera Murmeltieröl, přírodní péče o tělo, 150 ml
3 511,73 Kč/1l
526,76 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Třezalkový olej Sano, 50 ml OEL
4 357,80 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: apohealth

Alkmene My Kopřivový balzám na vlasy 250 ml
489,88 Kč/1l
122,47 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hořčíkový olej 50 ml
7 179,60 Kč/1l
358,98 Kč
Prodejce: Emerosa

Kadidlový olej 100% Alteya Organics 5 ml
63 918,00 Kč/1l
319,59 Kč
Prodejce: Emerosa

Magnesiumový olej 60 ml | HUEBNER
4 506,17 Kč/1l
270,37 Kč
Prodejce: taleoo

Čajovníkový olej - 10ml
14 948,00 Kč/1l
149,48 Kč
Prodejce: apohealth

Třezalkový olej 100% Alteya Organics 5 ml
166 352,00 Kč/1l
831,76 Kč
Prodejce: Emerosa

Třezalková mast 30ml
5 605,33 Kč/1l
168,16 Kč
Prodejce: taleoo

Strepsils Strepherbal Propolis a med
623,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Bombastus Citronový olej 10ml
3 396,87 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: apohealth

Soaphoria Levandulový olej s pipetou 50 ml
3 100,00 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
RIVIERA Original Švédské bylinné elixír je vysoce kvalitní doplněk stravy s tradičními bylinami, který je založen na osvědčeném švédském receptu a může přirozeně podpořit vaše každodenní pohodlí. Láhev o objemu 500 ml s praktickou odměrkou umožňuje snadné a přesné dávkování pro každodenní použití.
- Tradiční bylinná receptura - Založeno na osvědčené originální švédské receptuře.
- Praktická odměrka - Umožňuje přesné a jednoduché dávkování.
- Velký objem - Láhev o objemu 500 ml pro dlouhodobé používání.
- Přírodní složky - Pečlivě vybrané byliny v osvědčené kombinaci.
- Kvalitní zpracování - Šetrná výroba pro optimální kvalitu.
- Snadné použití - Jednoduchá integrace do každodenního života.
Švédský bylinný elixír se díky přiložené odměrce velmi snadno dávkuje a používá. Obvykle se užívá zředěný vodou nebo čajem, přičemž bylinná směs rozvíjí svou charakteristickou, kořenitou chuť. Mnoho lidí oceňuje pravidelné užívání jako součást své každodenní rutiny pro podporu celkové pohody.
RIVIERA představuje nejvyšší standardy kvality při výrobě doplňků stravy a dodržuje tradiční receptury, které se osvědčily po generace. Originální švédský bylinný elixír je vyráběn podle přísných kritérií kvality a kombinuje zkušenosti tradiční bylinkářství s moderními výrobními postupy.
K čemu je švédský bylinný elixír vhodný?
Švédský bylinný elixír od RIVIERA je vhodný jako každodenní doplněk stravy pro podporu celkové pohody a může být pravidelně užíván jako součást vyvážené stravy.
Jak se bylinný elixír používá?
Elixír se dávkuje pomocí přiložené odměrky a obvykle se užívá zředěný vodou nebo čajem, přičemž přesné dávkování je uvedeno v příbalovém letáku.
Pro koho je produkt určen?
Švédský bylinný elixír je určen dospělým, kteří chtějí přirozeně podpořit svou pohodu pomocí tradičního bylinného produktu.
Obsah balení: 1x RIVIERA Original Švédský bylinný elixír 500 ml s praktickou odměrkou v odolné krabičce. Objevte sílu tradičních bylin a objednejte si svůj švédský bylinný elixír ještě dnes na Kaufland.at!
- Originální švédský bylinný elixír 500 ml - Tradiční doplněk stravy podle osvědčené receptury.
- 13 vybraných bylin s pelyněm a kořenem gentiany - Podporuje celkovou pohodu přirozeným způsobem.
- Další vývoj klasického švédského bitters - Receptura speciálně přizpůsobená moderním potřebám.
- Přírodní bylinná směs z vysoce kvalitních surovin - Pro lidi, kteří dbají na výživu, jako každodenní doplněk.
- Praktická odměrka je součástí balení - Umožňuje snadné a přesné dávkování pro každodenní použití.
PZN Německo: 19992671
PZN Rakousko: 5395026
Riviera Original Švédské bylinkové elixír, 500 ml - Kategorie: Ostatní
- Model
- SKEL0500
- Hmotnost
- 940 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Voda, alkohol, extrakt z bylinné směsi, aroma, barvivo: karamel. 15 ml (doporučená denní dávka) obsahuje extrakt z: 55 mg myrhy, 49 mg kořene anděliky lékařské, 44 mg kořene citronu, 39 mg kořene pampelišky, 39 mg listu vlašského ořechu, 27 mg kořene hořce, 10 mg byliny pelyňku, 8 mg kůry skořice, 8 mg kořene kozlíku lékařského, 8 mg kořene krvavce totenu, 6 mg kořene kaliny, 5 mg byliny hořce, 4 mg plodu kardamonu
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9002757003717
- Číslo produktu
- SKEL0500
- Model
- SKEL0500
- Hmotnost
- 940 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Voda, alkohol, extrakt z bylinné směsi, aroma, barvivo: karamel. 15 ml (doporučená denní dávka) obsahuje extrakt z: 55 mg myrhy, 49 mg kořene anděliky lékařské, 44 mg kořene citronu, 39 mg kořene pampelišky, 39 mg listu vlašského ořechu, 27 mg kořene hořce, 10 mg byliny pelyňku, 8 mg kůry skořice, 8 mg kořene kozlíku lékařského, 8 mg kořene krvavce totenu, 6 mg kořene kaliny, 5 mg byliny hořce, 4 mg plodu kardamonu
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9002757003717
- Číslo produktu
- SKEL0500
K tomu se hodí také

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
1 054,97 Kč/1l
1 054,97 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 500 ml
1 362,70 Kč/1l
681,35 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA Original Švédský bylinný extrakt 250 ml, s obsahem alkoholu
1 824,04 Kč/1l
456,01 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 250 ml
1 365,60 Kč/1l
341,40 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA Švédský bylinný elixír Originální bylinná směs 50 ml
5 039,80 Kč/1l
251,99 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Švédské kapky 32% obj. 200ml
1 227,50 Kč/1l
245,50 Kč
Prodejce: apohealth

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Holzhacker Franzbranntwein s příchutí borovice limba, 250 ml
1 394,68 Kč/1l
348,67 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Jedlý papír stitch 20cm
1 158,42 Kč/1kg
117,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Oboustranná matrace
2 322,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Náhradní masážní olej PURE RELAX 5000 ml
254,20 Kč/1l
1 271,00 Kč
Prodejce: HABYS

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Samsung Galaxy A56 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Světle šedá
11 951,65 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Habys ohřívač lahví s olejem, ohřívač masážního oleje, ohřívač krémového mléka, pro salonní SPA masáže, jedna láhev
4 148,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 037,00 Kč
Prodejce: HABYS

Zásobník na konzervaci potravin 8 kusů Krabice na skladování čerstvých potravin Vakuové těsnění Stohovatelné skladování potravin Zásobník na potraviny
857,64 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
1 837,45 Kč/1kg
172,72 Kč
Prodejce: apohealth

Odpařovací ochlazovač vzduchu, oscilační chladicí box se 2 boxy na led / 2,11 galonovou nádrží na vodu, 3 rychlosti větru, tichý provoz, chladicí ventilátor bez ventilátoru, zvlhčovač vzduchu pro použití v interiéru, domácí kanceláři a koleji
4 823,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
4 172,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

500W (1000W špičkový) 518Wh Přenosný generátor energie Solární úložná elektrárna Solární generátor Solární generátor Solární generátor, Power Generator Powerbank Power Generator Generátor baterií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
6 588,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

ACXIN Kuchyňský vozík na kolečkách Kuchyňská skříňka se zásuvkami a dvířky Kuchyňský ostrůvek s pracovní deskou Kuchyňský vozík Servírovací vozík Vozík do jídelny - 115 x 36 x 90 cm, bílý
2 405,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Pomerančovník Arcobal 70–100 cm – Citrus sinensis ‘Arcobal’ – exotický citrusový strom, voňavé plody, rostlina do květináče na balkon a terasu
839,90 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Vlhkoměr Meter Plant Meter PH Meter Měřič vlhkosti Farmářský půdní tester Zahradní trávník Tester teplotních hodnot Farmářský tester Retoo
303,19 Kč
Prodejce: Retoo

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Podle prezentace
Jako dárek velmi dobře přijat.
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CRYSTALLOVE 3D masážní přístroj na lifting obličeje s citronovým jantarem
4 138,23 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,77 Kč
Prodejce: apohealth
40 674,61 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA LEMON LUSH 150 ml s citrusovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Incia Babyolie (110 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin
5 636,36 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

MAX Vibe Gel - prémiový přírodní masážní gel pro muže (50 ml)
898,80 Kč
Prodejce: AltaShop
898 799,96 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l