3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Artodip Gel – Gel pro pohodlí kloubů a svalů – 50 ml18 497,60 Kč/1l
924,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Další informace o reklamě
BIOFORCE tělová mast – vyhlazující kloubní úleva a chladivý komfort (50 ml)17 041,40 Kč/1l
852,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

Další informace o reklamě
Antitranspirantní gel Sweat-Off 30 ml962,60 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
LEBELAGE Aloe Purity 100% gel na obličej a tělo 300 ml1 378,67 Kč/1l
413,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

RIVIERA MED+ Chladivý sprej pro svaly a klouby, 100 ml
3 477,00 Kč/1l
347,70 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Holzhacker, mast na svaly a klouby, 75 ml, vhodná pro masáže
5 117,33 Kč/1l
383,80 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Siang Pure Oil 25 ml – úleva od bolesti svalů
16 894,80 Kč/1l
422,37 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Holzhacker tělové mléko Franziska 100 ml
3 998,00 Kč/1l
399,80 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Hořčíkový gel Vital Zechstein 200 ml
1 726,30 Kč/1kg
512,71 Kč
Prodejce: apohealth

Peeling, 30 ml gel
14 712,33 Kč/1l
441,37 Kč
Prodejce: apohealth

Gel z aloe vera 200 ml
1 049,53 Kč/1kg
266,58 Kč
Prodejce: apohealth

ARNIKA GELEE ARLBERGER, 60 ml Gel
4 296,83 Kč/1l
257,81 Kč
Prodejce: apohealth

Osvěžující sprej HolzHacker 100 ml
1 186,18 Kč/1l
260,96 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Scarsil silikonový gel na jizvy 30 ml
40 583,00 Kč/1l
1 217,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

ALLGÄU LATSCHENK. Chladivý balzám na nohy
2 377,30 Kč/1l
475,46 Kč
Prodejce: apohealth

Arnika gel Naturkosmetik Vitalpinum 100 ml
1 916,10 Kč/1l
191,61 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Clinians gelov krm proti kruhm / vky 15 ml
24 358,67 Kč/1l
538,27 Kč
-172,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
365,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Meditao Arnika balzám, 30 ml BAL
8 567,67 Kč/1l
257,03 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sensitelial zklidňující krém 40 ml
7 718,50 Kč/1l
308,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gel RIVIERA MED+ Cool pro svaly a klouby je intenzivně chladivé tělové gel, o objemu 75 ml, který díky odpařování alkoholu poskytuje příjemnou osvěžující úlevu pro namáhané svaly a klouby. Gel byl speciálně vyvinut pro sportovce a aktivní lidi, kteří po intenzivní zátěži hledají chladivou úlevu.
Výhody gelu Cool pro svaly a klouby:
- Intenzivní chlazení - Odpařování alkoholu zajišťuje příjemný a osvěžující pocit na pokožce.
- Speciálně pro sportovce - Ideální po tréninku, závodě nebo fyzické námaze.
- Cílená aplikace - Perfektní pro namáhané oblasti svalů a kloubů.
- Praktická velikost - 75 ml tuba, ideální pro cestování i pro domácí použití.
- Rychlá aplikace - Snadné nanesení bez zanechávání zbytků.
- Univerzální použití - Vhodný při nataženích, otocích a po nadměrné námaze.
Aplikace gelu RIVIERA MED+ Cool je velmi jednoduchá: Gel se tenkou vrstvou nanesete na dané oblasti pokožky a jemně vmasírujete. Okamžitě se projeví charakteristický chladivý účinek, který je způsoben odpařováním obsaženého alkoholu. Tato osvěžující svěžest činí gel cenným pomocníkem po sportu, při práci nebo po delší fyzické aktivitě.
Gel pro svaly a klouby je vyráběn podle osvědčených standardů kvality a přesvědčuje spolehlivým složením. RIVIERA MED+ představuje promyšlené produkty pro péči o tělo, které odpovídají potřebám aktivních lidí. Pečlivé složení a praktická forma dávkování činí tento gel spolehlivým partnerem pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitu a účinnost.
Často kladené otázky:
K čemu je gel RIVIERA MED+ Cool určen?
Gel Cool pro svaly a klouby je určen pro vnější použití na namáhaných svalech a kloubech, zejména po sportovní aktivitě nebo fyzické námaze.
Jak se aplikuje chladivý gel?
Gel se nanáší tenkou vrstvou na požadované oblasti pokožky a jemně se vmasíruje, přičemž chladivý účinek díky odpařování alkoholu se projeví okamžitě.
Pro koho je gel RIVIERA MED+ určen?
Gel byl speciálně vyvinut pro sportovce a aktivní osoby, které hledají osvěžující chlazení pro namáhané části těla.
Obsah balení:
1x RIVIERA MED+ Cool gel pro svaly a klouby 75 ml
Dopřejte svým namáhaným svalům a kloubům příjemnou osvěžující úlevu, kterou si zaslouží – objednejte si nyní gel RIVIERA MED+ Cool pro vaše osobní pohodlí.
- Chladivé gel pro svaly a klouby 75 ml - Příjemná osvěžení pro aktivní lidi
- Speciálně vyvinuto pro sportovce a aktivní osoby - Podporuje pohodu po fyzické námaze
- Intenzivní chladivý účinek díky odpařování alkoholu - Příjemně osvěžující pocit na pokožce
- Vybrané složení s extraktem z arniky, mentolem a kamforem - Tradiční složky pro péči o pokožku
- Pro vnější použití na svaly a klouby - Snadná aplikace a rychlé vstřebávání
PZN Německo: 19303111
PZN Rakousko: 5066570
Riviera Med+ Cool Gel 75 ml - Tematická oblast: Různé
- Model
- CMGG0075
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 0.075 l
- Složení
- Alkohol, voda, mentol, extrakt z květů arniky montany, kafr, karbomer, trietanolamin, parfém
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9002757015031
- Číslo produktu
- CMGG0075
- Model
- CMGG0075
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 0.075 l
- Složení
- Alkohol, voda, mentol, extrakt z květů arniky montany, kafr, karbomer, trietanolamin, parfém
- Výrobce
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 9002757015031
- Číslo produktu
- CMGG0075
K tomu se hodí také

RIVIERA MED+ Gel pro svaly a klouby, zklidňující účinek, 75 ml
4 875,07 Kč/1l
365,63 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA MED+ Chladivý gel na svaly a klouby, 25 ml
253,93 Kč/1l
253,93 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA MED+ Chladivý sprej pro svaly a klouby, 100 ml
3 477,00 Kč/1l
347,70 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA MED+ Chladivá intenzivní masážní roller, 150 ml
3 871,93 Kč/1l
580,79 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Fiqops soukromí screen mat PVC soukromí screen plot zahradní balkon plot windbreak balkon obložení antracit 80x300cm
269,64 Kč/1m
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Boční markýza Dubaj 25532, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, antracit, 180 x 500 cm
2 444,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Holzhacker, mast s olejem z kamzíka, vhodná k masáži, 75 ml
4 881,60 Kč/1l
366,12 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 2 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
244,96 Kč/1m²
1 469,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Via Veneto by Canellini kolo městské dámské hliníkové s košíkem a taškou - Béžová 46
10 739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biciclette_Canellini

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka skvělá
Jsem velmi spokojený.
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dorazil mi nesprávný produkt!
Objednal jsem si dvě balení gelu Cool Riviera Med a dorazily mi 4 ampulky jiného produktu, který neznám.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
670,70 Kč
Prodejce: apohealth
8 942,67 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
330,85 Kč
Prodejce: apohealth
608,18 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
796,08 Kč
Prodejce: apohealth
7 960,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,08 Kč
Prodejce: apohealth
880,32 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
556,53 Kč
Prodejce: apohealth
11 130,60 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
330,12 Kč
Prodejce: apohealth
33 012,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,48 Kč
Prodejce: apohealth
5 546,25 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l