Už jen 3 ks za tuto cenu
Vitamin D3 a K2 kapky 1000 IU/20 ug na kapku, 20 ml TRO
335,95 Kč
5 507,38 Kč / 1kg
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Vitamin D3 K2 Hevert, bioaktivní olej, 20 ml21 311,00 Kč/1l
426,22 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Vitamin D3 K2 Hevert plus, vápník a hořčík, 1000 IU, 60 kapslí5 431,91 Kč/1kg
369,37 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Doppelherz A-Z Complete Depot Tablets 120 kapslí1 694,80 Kč/1kg
413,53 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin D3 kapky 1 000 IU, 50 ml TRO
15 849,80 Kč/1l
792,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitamin D3 kapky 1000 IU, 50 ml TRO
10 129,60 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

Dekristolvit D3 kapky 1000 I.U., 25 ml TRO
7 342,38 Kč/1kg
616,76 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin D3 K2 kapky, 50 ml TRO
5 658,94 Kč/1kg
696,05 Kč
Prodejce: apohealth

Glycowohl Vitamin D3 1000 I.U.+K2 30 μg kapky 20 ml
24 819,50 Kč/1l
496,39 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitamin D3 veganské kapky 800 IU, 20 ml TRO
36 619,50 Kč/1l
732,39 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Vitamin K2 kapky, 50 ml TRO
12 321,40 Kč/1l
616,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitamin D3 + K2 4000 IU 60 ug Mediakos Vital Spray, 20 ml SPR
29 842,50 Kč/1l
596,85 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

VITAMIN D3 25 Ug 1000 IU, 90 St CAPS
3 716,62 Kč/1kg
286,18 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin D3+K2 Osteo kapky 30 ml
42 776,67 Kč/1l
1 283,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

ZeinPharma Vitamin B12 200 µg kapky, 50 ml roztoku
9 930,00 Kč/1l
496,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

allcura Vitamin K2 kapky, 50 ml roztok
10 959,20 Kč/1l
547,96 Kč
Prodejce: apohealth

naturafit Vitamin D3 kapky 800 IU, 30 ml roztok
14 158,33 Kč/1l
424,75 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin K2 MK7 kapky veganské, 50 ml TRO
5 887,13 Kč/1kg
677,02 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin D3+K2 Osteo 2 000 m.j. vitaminu D3 + 80 ug K2, 120 kapslí KAP
27 869,30 Kč/1kg
1 198,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vitamin D3 a K2 kapky 1000 IU/20 ug v kapce, 20 ml TRO PZN: 18046184
Vitamín D3 a K2 kapky 1000 I.U./20 μg na kapku 20 ml - Téma: Vitamíny, kombinace
- Seznam přísad
- Rostlinný olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem = MCT z kokosu), vitamin D3 (cholekalciferol), stabilizátor: přírodní smíšené tokoferoly, vitamin K2 (all-trans menachinon MK-7). Alergeny: žádné
- Hmotnost
- 61 g
- Potravinářský podnik
- Allcura Naturheilmittel GmbH
- Prodejní název
- Vitamin D3 a K2 kapky 1000 IU/20 ug na kapku, 20 ml TRO
- Výrobce
- Allcura
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 18046184
- Kód EAN
- 401789340749204017893407492
- Seznam přísad
- Rostlinný olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem = MCT z kokosu), vitamin D3 (cholekalciferol), stabilizátor: přírodní smíšené tokoferoly, vitamin K2 (all-trans menachinon MK-7). Alergeny: žádné
- Hmotnost
- 61 g
- Potravinářský podnik
- Allcura Naturheilmittel GmbH
- Prodejní název
- Vitamin D3 a K2 kapky 1000 IU/20 ug na kapku, 20 ml TRO
- Výrobce
- Allcura
- Doporučená spotřeba
- Konzumujte podle pokynů na obalu nebo v návodu k použití.
- Číslo produktu
- 18046184
- Kód EAN
- 401789340749204017893407492
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamin D3+k2 1000ie/20ug, 50 ml TRO
10 603,80 Kč/1l
530,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 982,14 Kč/1kg
509,41 Kč
Prodejce: apohealth

Avène Cicalfate krém na ruce Hand Repairing Barrier Cream 100 ml
3 495,90 Kč/1l
349,59 Kč
Prodejce: VISO

KLEAN LABS Magnesium Taurate 400 tablet, 120 tablet
4 051,70 Kč/1kg
546,98 Kč
Prodejce: apohealth

Abbey Eyes Vital denní a noční kapsle pro zrak, 30 kapslí
3 433,17 Kč/1kg
140,76 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

GOTHAPLAST WUNDPFLASTER STANDARD 1MX8CM SHRINKED, 1 ks PFL
186,15 Kč/1m
186,15 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Aloe Vera gel (250ml), 11523
257,96 Kč/1l
64,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Argan Oil pleťové sérum pro ženy 30 - Xpel
3 919,67 Kč/1l
117,59 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vitaworld malát hořečnatý 1000 mg | 120 kapslí | 100 % čistý malát hořečnatý | 300 mg hořčíku ve 2 kapslích | veganské potraviny
3 418,82 Kč/1kg
459,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Cetaphil Pro RednessControl tónovaná denní péče SPF 30, 50 ml krém
6 584,44 Kč/1kg
592,60 Kč
Prodejce: apohealth

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapslí | 400 mg elementárního hořčíku | 8 různých druhů hořčíku | veganské | bez lepku a laktózy
2 801,27 Kč/1kg
465,01 Kč
Prodejce: apohealth

Vegavero Multi Magnesium | 180 kapslí | komplex se 4 formami hořčíku | veganský
8 400,00 Kč/1kg
1 226,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MediFit Calcium 500 mg + Vitamin D3 10ug tablety, 90 tablet
1 747,65 Kč/1kg
267,39 Kč
Prodejce: apohealth

Matrace 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4 599,99 Kč
Prodejce: hatservice

Krill Omega Red Oil Capsules, 60 kapslí
7 506,73 Kč/1kg
780,70 Kč
Prodejce: apohealth

Orthomol Neuro s thiaminem (vitamin B1), vitaminem B6, B12 a hořčíkem - jako příspěvek k normální funkci nervového systému - kapsle, 30 denních dávek
15 120,24 Kč/1kg
635,05 Kč
Prodejce: apohealth

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 447,63 Kč/1l
551,62 Kč
Prodejce: apohealth

naturafit Magnesium 100 mg Glycinát hořečnatý kapsle, 60 kapslí
2 303,89 Kč/1kg
467,69 Kč
Prodejce: apohealth

Ashwagandha (KSM-66®) kapsle – 180 kapslí_na 3 měsíce
1 466,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitamaze vitamin D3 + K2 kapky, vysoká dávka, 50 ml roztoku
10 129,60 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

Bisglycint hoenat Double Wood | 180 veganskch kapsl | 400 mg v kapsli | Glycint | Doplnk stravy | Kapsle hoku
5 192,00 Kč/1l
934,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 204,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Obnovující a hydratační emulze Cicalfate+ (Hydrating Skin Repairing Emulsion) 40 ml
7 832,50 Kč/1l
313,30 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ricinový olej Nanoil pro vlasy a tělo, 50 ml
6 717,00 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

naturafit Vitamin D3 + K2 Mk-7 vynikající vstřebatelnost kapsle, 90 kapslí
4 253,80 Kč/1kg
761,43 Kč
Prodejce: apohealth

RedMoringa Moringa Capsules High Dose - 90 veganských kapslí na 2 měsíce - Podporuje metabolismus, protizánětlivý účinek - Superpotravina z IT
9 442,50 Kč/1l
1 321,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vitaworld Magnesium 400 kapslí, 60 kapslí
4 342,03 Kč/1kg
321,31 Kč
Prodejce: apohealth
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg