1 x DIY sliz v krabici cca 13x8x4cm, 1 ze 6 barev, DIY, Vyrob si svůj vlastní sliz
1 041,58 Kč/1l
124,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
Elmer's 2109483, 147 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
1 743,47 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
749,69 Kč
Prodejce: somnia24
Aktivační sliz 250 ml (školní a psací potřeby, kreativní)
574,28 Kč/1l
143,57 Kč
Prodejce: POPventure
PVA lepidlo bílé, na sliz, 5 l
106,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
534,41 Kč
Prodejce: BallonImperium_de
PVA čiré lepidlo 5L TUBAN
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,27 Kč
Prodejce: BallonImperium_de
Cleopatre PM250 Slime – sliz 250 ml, bez zápachu
820,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Sada pro výrobu slizu XXL, 121 kusů, různé barvy
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Clementoni 59172, Kreativní souprava pro děti, 8 rok/roky
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
783,84 Kč
Prodejce: M_plus_L
PVA tekuté lepidlo 500ml bambino mix cena za 1 kus
365,02 Kč/1kg
197,11 Kč
Prodejce: POPventure
Aktivátor slizu, 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
258,00 Kč
Prodejce: party-prodej
PVA slizové lepidlo, 500 ml
179,00 Kč
Prodejce: party-prodej
pirátský sliz červený27 ml
851,48 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
22,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
Collall Collall Slime Lepidlo 200 ml
837,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlastnosti:
ideální pro tvorbu štíhlých, balónových hýždí
Základní informace:
jedno balení obsahuje 500 ml aktivátoru
vhodné pro děti od 3 let
Aktivátor na slime Astra 500 ml. Hotový aktivátor pro výrobu slimu, tzv. „slizů“. Kapalina je testována a bezpečná. Aktivátor slouží k výrobě plastické hmoty na bázi lepidla PVA.
Rok: plastové, 250 x 71 mm
Vydavatelství: ASTRA papírenské
Aktivátor pro Slime Astra 500ml. Aktivátor připravený k použití pro tvorbu slizové hmoty, tzv. "žláz". Tekutina je testovaná a bezpečná. Aktivátor se používá k vytváření slizové hmoty na bázi PVA lepidla.
Aktivátor na výrobu zábavného slizu, se kterým si děti užijí spoustu zábavy. Spolu s tekutým lepidlem Astra SLIMY (není součástí balení) vytvoří dokonalý sliz, který je netoxický a nezávadný. Způsob výroby: Před použitím aktivátor dobře protřepejte. Na dno misky nalijte trochu slizového lepidla SLIMY. Přidávejte aktivátor po kapkách a zároveň míchejte, dokud nebudete spokojeni s hustotou a lepivostí hotového slizu. Vznikne tak čirý sliz, který můžete podle libosti vylepšit barvami nebo třpytkami. obsah: 500 ml.
Tuban SLIME ACTIVATOR, Průhledná, Chlapec/děvče, Dětský, Polsko, Nemiřte do očí nebo na obličej, Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců, Používejte pouze..., 1 kusů
4 134,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
413,48 Kč
Prodejce: POPventure
PVA čiré lepidlo 5L TUBAN
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,27 Kč
Prodejce: BallonImperium_de
Dětská postýlka pro dívky 80x160 s matrací, ochrannou zábranou a zásuvkou | Dětská pohovka Princess, přestavitelná na postel, růžová a bílá
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(73)Počet hodnocení: 73
6 216,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeCollective
Canal Toys SSC 134, 6 rok/roky, Chlapec/děvče, Čína, 260 mm, 125 mm, 250 mm
1 228,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
908,95 Kč
Prodejce: TR8
Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(182)Počet hodnocení: 182
251,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-104,20 Kč
147,79 Kč
Prodejce: Retoo
Slime Mega Play Set: Pružná a Nelepivá Zábava pro Děti
774,15 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
859,31 Kč
Prodejce: M_plus_L
Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1468)Počet hodnocení: 1468
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice
TUBAN aktivátor slizu 250ml TU3052
519,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,79 Kč
Prodejce: POPventure
Elmer's 2109487, 147 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
1 743,47 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
749,69 Kč
Prodejce: somnia24
Aktivační sliz 250 ml (školní a psací potřeby, kreativní)
574,28 Kč/1l
143,57 Kč
Prodejce: POPventure
Clementoni 59172, Kreativní souprava pro děti, 8 rok/roky
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
783,84 Kč
Prodejce: M_plus_L
PVA lepidlo bílé, na sliz, 5 l
106,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
534,41 Kč
Prodejce: BallonImperium_de
Elmer's 2109506, 147 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
1 663,93 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,66 Kč
Prodejce: Shan
Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
VASAGLE Toaletní stolek se zrcadlem 2 zásuvky 3 otevřené přihrádky bílý Moderní
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1158)Počet hodnocení: 1158
1 630,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(860)Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Dívčí kolo Dino bikes 20" růžovobílé
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 335,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT
Borax práškový tetraboritan sodný čistý veganský Erdling 380 g
2 476,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
940,91 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
MADIVO LOVE dětské dívčí kolečkové brusle ADJUSTABLE kolečkové brusle retro quad - ROSA velikost 34-37
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 192,36 Kč
Prodejce: ERCO
Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(209)Počet hodnocení: 209
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 3,5
3,5Na základě 2 hodnocení
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
50% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
50%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.