4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml8 395,67 Kč/1l
1 808,94 Kč
-549,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 259,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Esthederm, Absolute Firming Contouring Body Care, Krem wyszczuplający i modelujący, 200 ml7 101,75 Kč/1l
1 420,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Synchroline Terproline Body, 250 ml krém2 128 969,90 Kč/1l
2 128,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
1 461,10 Kč/1l
438,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Gallinee, Body Care, Prebiotics & Probiotics & Postbiotics, Hydrating, Body Milk, 200 ml
2 927,65 Kč/1l
585,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lierac Arkéskin tělové mléko The Menopause Body Milk 400 ml
1 888,22 Kč/1l
755,29 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ziaja - Silk Proteins Moisturising Body Lotion 400ml
462,41 Kč/1kg
462,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
435,74 Kč/1kg
217,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml
902,55 Kč/1kg
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gallinee, Microbiome Skincare, Prebiotics & Postbiotics, Nourishing, Oil, For Face, 30 ml
30 210,00 Kč/1l
906,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SVR Xerial 10 Body Milk 400 ml
1 190,00 Kč/1l
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

AtopiControl tělové mléko Body Lotion 400 - Eucerin
2 035,87 Kč/1l
814,35 Kč
Prodejce: somnia24

Embryolisse, 365, Firming, Body Cream, Night, 200 ml
2 093,76 Kč/1kg
1 046,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Payot, Rituel Douceur, Smoothing, Body Balm, All Over The Body, 200 ml
3 959,60 Kč/1l
791,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Instituto Espanol - Aloe Vera Body Cream 400ml
186,00 Kč/1kg
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eucerin pH5 Body Lotion 1000 ml
817,00 Kč/1l
817,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Garnier Body 7 Days Milk Probiotics+Oat Milk 400
1 763,77 Kč/1l
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ziaja Cocoa Butter Body Milk 400 ml
495,00 Kč/1l
198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Payot Rituel Douceur Moisturising Body Lotion je tělové mléko, které vyživuje a hydratuje pokožku a zanechává ji jemnou, hladkou a krásně hydratovanou po celý den.
• Hydratuje a zjemňuje pokožku díky lehkému složení.
• Rychle se vstřebává, aniž by zanechával mastné stopy.
• Zanechává pokožku jemně provoněnou svěží vůní.
Bohatá emulze se sametovou texturou, která díky systému rozptýlení vody poskytuje pleti nepřetržitou hydrataci. Podporuje udržení a zachování úrovně hydratace pleti, obnovuje její pevnost a pomáhá zachovat její mladistvý vzhled.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Payot se řadí pod tělová mléka a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
Tato emulze pro tělo je navržena tak, aby poskytovala intenzivní hydrataci a zanechala Vaši pokožku hladkou a vyživenou. S výtažky z vybraných ingrediencí se pyšní konzistencí, která se snadno vstřebává a poskytuje dlouhotrvající účinek. Vychutnejte si péči o vaši pokožku s touto emulzí o objemu 400 ml.
Nádherný,
Kupte si Payot Creme Payot Rituel Douceur Hydratační tělové mléko 400 ml nyní v Beauty Plaza.
PAYOT_Rituel Douceur Lait Hydratant Corps hydratační a zpevňující tělová emulze 400ml
- Rozměry
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- Rituel Corps
- Hmotnost
- 437 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Myristyl Myristate, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Mannitol, Cetearyl Glucoside, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Imperata Cylindrica Root Extract, Panthenol, Borago Officinalis Seed Oil, Tromethamine, Isohexadecane, Sodium Pca, Sodium Lactate, Urea, Disodium Edta, Honey (Mel) Extract, Bisabolol, Castanea Sativa (Chesnut) Seed Extract, Tocopheryl Linoleate, Polysorbate 60, Alcohol Denat., Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Oleate, Smithsonite Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Inositol, Fructose, Niacinamide, Glycine, Tocopherol, Olivine Extract, Ci 17200 (Red 33), Biotin, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3390150586248
- Číslo produktu
- 65118513
- Rozměry
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- Rituel Corps
- Hmotnost
- 437 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Myristyl Myristate, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Cyclopentasiloxane, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Mannitol, Cetearyl Glucoside, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Imperata Cylindrica Root Extract, Panthenol, Borago Officinalis Seed Oil, Tromethamine, Isohexadecane, Sodium Pca, Sodium Lactate, Urea, Disodium Edta, Honey (Mel) Extract, Bisabolol, Castanea Sativa (Chesnut) Seed Extract, Tocopheryl Linoleate, Polysorbate 60, Alcohol Denat., Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Oleate, Smithsonite Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Inositol, Fructose, Niacinamide, Glycine, Tocopherol, Olivine Extract, Ci 17200 (Red 33), Biotin, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3390150586248
- Číslo produktu
- 65118513
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Noční krém proti stárnutí Supreme 50ml
32 431,00 Kč/1l
1 621,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Payot, Supreme Jeunesse Le Regard, Hydrating, Eye Cream, 15 ml
65 637,33 Kč/1l
984,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Cream, 150 ml
3 266,40 Kč/1l
489,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Okysličující pleťové tonikum Nue (Radiance Boosting Toning Lotion) 200 ml
1 915,00 Kč/1l
383,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Léto, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Neroli, Frangipani, Jasmín
46 941,06 Kč/1l
3 520,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Ženy, Suchá pokožka, Hydratační, Změkčující, Zvětšující objem, Hydratující, 50 ml, 1 kusů
15 988,00 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Payot Suprême Sublimating Youth Cream 50 ml
27 700,00 Kč/1l
1 385,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Payot Rituel Douceur peelingový krém Baume Fondant Micro-Peeling Pieds 100 ml
4 844,10 Kč/1l
484,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 025,50 Kč/1l
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Payot Nutricia Výživný uklidňující krém 50 ml
50 318,00 Kč/1l
2 515,90 Kč
Prodejce: VogueVista

Payot, Pate Grise, Matte, Tinted Moisturizer, Nude, SPF 30, 40 ml
14 302,75 Kč/1kg
572,11 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Payot Roselift Liftante krém 50 ml
22 801,00 Kč/1l
1 140,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Roselift Collagéne oční krém pro ženy 15 - PAYOT
102 926,67 Kč/1l
1 543,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Payot, Rituel Douceur, 24h Protection, Deodorant Roll-On, For Women, 75 ml
3 986,67 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Payot Rituel Douceur 24H Anti-Perspirant Roll-On Deodorant 75 ml
4 308,93 Kč/1l
323,17 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Payot Pâte Grise čistící gel Purifying Foaming Gel Cleanser 200 ml
368,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Payot Source hydratační krém Créme en Spray Hydratante Adaptogéne 40 ml
6 070,00 Kč/1kg
607,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Payot Gelée Démaquillante D'Tox, Gel na odstranění makeupu, Ženy, 150 ml
2 562,07 Kč/1l
384,31 Kč
Prodejce: VISO

Payot Rituel Douceur Exfoliating Body Granita Delikatny peeling do ciała, 200ml
1 762,70 Kč/1l
352,54 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Payot Supreme Micro-Pearl Youth Serum
153 055,00 Kč/1l
4 591,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tělový peeling (Melt-in-Body Cream Scrub) 200 ml
2 126,15 Kč/1l
425,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Čisticí micelární voda (Cleansing Micellar Water), 200 ml
1 885,00 Kč/1l
377,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Payot, Source Adaptogen, Natural Ingredients, Hydrating 48H, Day & Night, Gel, For Face, 50 ml
15 586,00 Kč/1kg
779,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový balzám Rituel Corps (Nourishing Cleansing Care) 200 ml
2 052,30 Kč/1l
410,46 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Payot Source balzám Stick Regard Hydratant Adaptogéne 4,5 g
125 555,56 Kč/1kg
565,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Payot Essentiel Shampoing Solide Biome-Friendly tuhý šampon s vyživujícím účinkem pro všechny typy vlasů 80 g
5 157,50 Kč/1kg
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Čisticí šampon šetrný k mikrobiomu Essentiel (Gentle Biome-friendly Shampoo) 280 ml
1 985,54 Kč/1l
555,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Payot, My Payot, Vitamins, Radiance, Gel, For Face, 50 ml
1 991,08 Kč/1kg
995,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l