5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Axe Wild Spice DEO spray 150 ml M5 290,20 Kč/1l
264,51 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Axe Dark Temptation DEO ve spreji 150 ml M1 033,33 Kč/1l
155,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sebamed Antiperspirant ve spreji 75 ml2 020,67 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AXE 8712561249119, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
538,00 Kč/1l
80,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
7 952,73 Kč/1l
1 339,13 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 192,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

AXE Epic Fresh, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 48 h, Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Zinc Neodecanoate, Isopropyl Myristate, Benzyl...
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Axe Black 6 x 150 ml deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant ve spreji Deodorant nová designová sada
1 298,38 Kč/1l
1 168,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tělový sprej Axe Anarchy pro ženy (6 x 150 ml) – balení
1 222,22 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Axe Black DEO ve spreji 150 ml M
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Axe Excite - Toaletní voda s rozprašovačem 150 ml
2 468 529,42 Kč/1kg
419,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Deodorant na tělo Axe Black Night (150 ml)
1 631,00 Kč/1l
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Axe Africa Dezodorant ve spreji 150 ml - Osvežující vůně s exotickými tóny
771 428,55 Kč/1kg
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Malizia Uomo Musk Mužský Deodorant 150 ml - Exkluzivní Vůně pro Sebevědomé Muže
533,93 Kč/1kg
311,89 Kč
-231,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Axe Excite Desodorante 150ml sprej
1 538,60 Kč/1l
76,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Axe, Anarchy, Deodorant,150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
2 153,80 Kč/1l
323,07 Kč
Prodejce: somnia24

Axe, Black, Citric Acid, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Men, 75 ml
1 011,47 Kč/1l
75,86 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dove Men Care Deospray Clean Comfort Anti Transpirant 150ml 3er Pack
710,18 Kč/1l
319,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AXE Aqua Bergamot Bodyspray, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 72 h
3 637,13 Kč/1l
545,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant ve spreji Axe Africa 150 ml je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší produkty osobní hygieny, 100 % originální výrobky Axe jsou přesně to, co hledáte.
- Objem: 150 ml
- Gender:
- Velikost: Unisex
- Pánské
- Materiál: kov
- Balení: kov
- Důležité informace: Balení výrobku se může lišit v závislosti na akcích výrobce nebo na ročním období. Různá balení jsou k dispozici .
- Art:
- Hygiena
- Sprej
- Vlastnosti: Hygienická pomůcka je určena pro děti od 3 let:
- Vaporizér
- Voňavý
- Bez hliníkových solí
- Název parfému: Africa
- Doba trvání: 48 hodin
AXe pomáhá mužům vypadat, vonět a cítit se dobře, aby se mohli cítit dobře po celý den.Celotělový sprej, který kombinuje svůdnou, déle trvající vůni s účinnou deodorantovou ochranou.Vyzkoušejte efekt Ax kdykoli a kdekoli.
NÁVOD K POUŽITÍ
Odklopte horní část, abyste odhalili trysku.Držte plechovku 15 cm od těla a stisknutím trysky sprej nastříkejte.Stačí rychlé nastříkání na hrudník.
Africký deodorant Axe 150 ml
Pánský deodorant ve spreji
mandarinka,bergamot
geranium
tonka fazole,vanilka,egyptský balzám,santalové dřevo,cedr,pižmo
Axe Africa Deo ve spreji 150 ml je pánský deodorant ve spreji, který pomáhá omezovat nežádoucí tělesný pach a dodává příjemný pocit svěžesti. Je vhodný pro každodenní použití a doplňuje pravidelnou osobní hygienu výrazným provoněním. VlastnostiPánský deodorant ve spreji.Pomáhá omezovat nežádoucí tělesný pach.Poskytuje příjemný pocit svěžesti.Praktické balení o objemu 150 ml.Klíčové benefitySvěžest: pomáhá udržovat svěží pocit během dne.Kontrola pachu: omezuje vznik nežádoucího tělesného pachu.Provonění: zanechává pokožku příjemně provoněnou.Snadná aplikace: sprej umožňuje rychlé a rovnoměrné použití.PoužitíPřed použitím nádobku protřepejte.Nastříkejte na čistou a suchou pokožku podpaží ze vzdálenosti přibližně 15 cm.Nechte krátce zaschnout před oblečením.Neaplikujte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku a zabraňte kontaktu s očima.
AXE AFRICA DEODORANT 150ML VERDAMPFER
- Model
- Africa
- Hmotnost
- 127 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PARFUM, ZINC, NEODECANOATE, ISOPROPYL MYRISTATE, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8720181114441
- Číslo produktu
- Africa
- Model
- Africa
- Hmotnost
- 127 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PARFUM, ZINC, NEODECANOATE, ISOPROPYL MYRISTATE, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8720181114441
- Číslo produktu
- Africa
Nebezpečí
Používejte repelenty bezpečným způsobem! Před použitím se vždy seznamte s informacemi o výrobku a štítkem!
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.EUH066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
K tomu se hodí také

AXE 8712561249119, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
538,00 Kč/1l
80,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tělový sprej Axe Anarchy pro ženy (6 x 150 ml) – balení
1 222,22 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

AXE Epic Fresh, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 48 h, Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Zinc Neodecanoate, Isopropyl Myristate, Benzyl...
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
1 478 450,04 Kč/1kg
295,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Monzana zabiják hmyzu elektrický UV TLD vnitřní venkovní odpuzovač hmyzu past na mouchy past na komáry lampa
922,03 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall

Loomaid 4052926094249, Toaletní štětka s držákem, Šedá, Nerezová ocel, Bílá, Nerezová ocel, Silikon, 1 kusů
605,63 Kč
Prodejce: Di-Life

Axe sprchový gel Africa 700ml
264,20 Kč/1l
184,94 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

AXE Africa, Sprchový gel, 250 ml, Pánské, Tělo
267,92 Kč/1l
66,98 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

AXE Africa, Sprchový gel, 400 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, 1 kusů
196,40 Kč/1l
78,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Malizia Uomo, Antiperspirant ve spreji, Zlatý, 150ml
533,93 Kč/1l
210,39 Kč
-130,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,09 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Osvěžovač vzduchu AXE VENT Africa
124,24 Kč/1kg
155,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
2 153,80 Kč/1l
323,07 Kč
Prodejce: somnia24

Osvěžovač vzduchu AXE Africa v hliníkovém držáku + 2 tyčinky
39,64 Kč/1kg
792,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

(Černá ) 30 kusů příborů Sada z nerezové oceli Nůž Vidlička Lžíce Příbor Servis pro 6 osob
791,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

AXE Africa, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
5 002,50 Kč/1l
500,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

vidaXL Polštář 2 ks. Výplň peří/peří Těžký 80x80 cm Bílý
1 285,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Komoda ESTELA M6 120 - bílá
2 808,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Bestway 5614Z, 13030 l, Rámový bazén, Děti a dospělí, Žebřík, Dřevo, 47,4 kg
13 235,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Novaliv zametací koště Smeták s teleskopickou násadou Pouliční koště s násadou Zahradní koště Průmyslové koště Dvorní koště Univerzální koště (1, zahradní koště) (Amazon SKU: 19435-1xks)
750,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AMP-Onlineshop

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Osvežující Sprchový Gel s Insta Cool Efektem, 250 ml
383,64 Kč/1l
95,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Axe Excite - Toaletní voda s rozprašovačem 150 ml
2 468 529,42 Kč/1kg
419,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Axe Excite Desodorante 150ml sprej
1 538,60 Kč/1l
76,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super článek
Axe Africa je nejlepší deodorant, který jsem zatím používal... velmi jemná a dlouhotrvající vůně.
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Sportovní deodorant Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Secret - Dámský Antiperspirant v Tuhém Stiku 48g - Powder Fresh
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 437,29 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l