Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g

67,90 Kč

485,00 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bob Snail Przekąska owocowa Jabłko Malina 30 g
Bob Snail Przekąska owocowa Jabłko Malina 30 g
13 559,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
406,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK 1.3800.9, Ve tvaru hub, 140 g, 1 kusů, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
STORCK 1.3800.9, Ve tvaru hub, 140 g, 1 kusů, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
707,14 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
99,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
453,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
Werther’s® Original 330021-00 Werther’s® Original Stick Pack Bonbons 24x 50,0 g
424,45 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
509,34 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocné želé v cukru ROSH.JELLY 1 kg
Ovocné želé v cukru ROSH.JELLY 1 kg
117,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
117,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ahoj sprchové kroužky 44530 150g
Ahoj sprchové kroužky 44530 150g
92 915,20 Kč/1kg
13 937,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
576,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Storck Werther's Original s krémovou náplní 1000 g
Storck Werther's Original s krémovou náplní 1000 g
506,34 Kč/1kg
506,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
270,21 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
64,85 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Apetitki Petit Beurre Herbatniki kakao 200 g
Apetitki Petit Beurre Herbatniki kakao 200 g
2 060,45 Kč/1kg
412,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
239,36 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
King - Pfefferminze Original Minis - 1305g
592,21 Kč/1kg
772,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Werthers Original Blissful Caramel Bites Křupavé křupavé sladké 140g

Jedinečná pochoutka pro milovníky karamelu

Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy promění každý okamžik svačiny ve výjimečný zážitek. Mírně slaný křupavý střed obalený jemným karamelem Werther's zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi sladkým a slaným - pochoutka, která potěší nové i staré fanoušky karamelu.

Perfektní pro každou příležitost

  • Ideální jako sladká svačinka mezi jídly nebo ke sdílení
  • Křupavý, karamelový a lehce slaný - pro bezkonkurenční chuťový zážitek
  • Praktické 140g balení - ideální na cesty nebo pro příjemné chvíle mlsání

Werther's Original - kvalita a tradice

  • Vyrobeno z nejlepších surovin pro maximální požitek z jídla
  • Bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou chuť
  • Ideální pro každého, kdo miluje karamel s křupavou, slanou chutí

Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy - dokonalá kombinace křupavosti, sladkosti a soli!

AUGUST STORCK KGWaldstraße 2713403 Berlín

Zde najdete další informace o tomto výrobku poskytnuté výrobcem.
Složení:
Složení: složení: rostlinné tuky (palmový, bambucký, slunečnicový, kokosový), cukr, sušené odstředěné mléko, celozrnná pšeničná mouka (9,8 %), hnědý cukr, celozrnná pšeničná sladová mouka (2,9 %), pšeničný škrob, JEČNÝ SLADOVÝ VÝtažek (1,3 %), karamelizovaný cukrový sirup, emulgátory lecitiny (SÓJA), sůl, glazovací látky (arabská guma, šelak), mleté LÍSKOVÉ OŘECHY, mleté MANDLE, aroma, dextróza.#MOHOU TAKÉ OBSAHOVAT ARAŠÍDY A JINÉ OŘECHY.
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 526,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 198,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 29,40 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,30 Sacharidy: 55,70 Sacharidy, z toho cukr: 45,80 Bílkoviny: 9,00 Sůl: 0,58
Popis prodeje:
Karamelové cukrovinky plněné celozrnnými pšeničnými křupinkami (21 %) se sladem a příchutí soli
Informace pro alergiky:
Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, arašídy a výrobky z arašídů, ostatní obiloviny obsahující lepek nebo jeho hybridní kmeny, sóju a výrobky ze sóji, mandle a výrobky z mandlí, kešu ořechy a výrobky z kešu ořechů, Lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů, pekanové ořechy a výrobky z pekanových ořechů, queenslandské ořechy a výrobky z queenslandských ořechů, para ořechy a výrobky z para ořechů, pistácie a výrobky z pistácií, vlašské ořechy a výrobky z vlašských ořechů, pšenice a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek)



Objevte křupavou pochoutku s novými karamelovými kousky Werther's Original Blissful Crunchy! Tyto křupavé kuličky překvapí jedinečným chuťovým zážitkem. Křupavý cereální střed, zjemněný sladem a nádechem soli, je obalený jemně se rozplývajícím karamelovým krémem, který svádí nezaměnitelnou chutí Werther's Original. Sladká pochoutka, která okouzlí každého, kdo má chuť na sladké.

Složení
rostlinné tuky (palmový, bambucký, slunečnicový, kokosový), cukr, sušené odstředěné mléko, celozrnná pšeničná mouka (9,8 %), hnědý cukr, celozrnná pšeničná sladová mouka (2,9 %), pšeničný škrob, ječný slad.Škrob, ječný sladový výtažek (1,3 %), karamelizovaný cukrový sirup, emulgátory lecitiny (SÓJA), sůl, glazovací látky (arabská guma, šelak), mleté LÍSKOVÉ OŘECHY, mleté MANDLE, aroma, dextróza.
Výživové hodnoty na 100 g
Výhřevnost: 2 198,00 kilojoulů (kJ)
Tuk: 29,40 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,30 g
Sacharidy: 55,70 g
Sacharidy, z toho cukr: 45,80 g
Bílkoviny: 9,00 g
Sůl: 0,58 g
Kalorická hodnota: 526,00 kilokalorií (kcal)

Vychutnejte si neodolatelnou chuť Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy - ideální pro každou sladkou chvilku. Uchovávejte je mimo dosah tepla a vlhkosti, aby si zachovaly svou křupavost!



Uvnitř křupavé, zvenku jemné! S novými Werther's Original Blissful Caramel Bites Crunchy na vás čeká křupavá pochoutka, jakou jste ještě nikdy neochutnali. Tyto lahodné kuličky obsahují křupavé obilné jádro, které bylo dochuceno sladem a špetkou soli. Tyto lahůdky jsou obaleny jemně se rozplývající karamelovou krémovou náplní, která vás okouzlí pravou chutí Werther's. Sladká pochoutka, která nadchne všechny milovníky sladkostí.
Skladování a použití
Chladné a suché.
Seznam přísad
rostlinné tuky (palmový, bambucký, slunečnicový, kokosový), cukr, sušené odstředěné mléko, celozrnná pšeničná mouka (9,8 %), hnědý cukr, celozrnná pšeničná sladová mouka (2,9 %), pšeničný škrob, JEČNÝ SLADOVÝ VÝtažek (1,3 %), karamelizovaný cukrový sirup, emulgátory lecitiny (SÓJA), sůl, glazovací látky (arabská guma, šelak), mleté LÍSKOVÉ OŘECHY, mleté MANDLE, aroma, dextróza.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2198 kJ / 526 kcal Tuky: 29,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,3 g Sacharidy: 55,7 g, z toho cukr: 45,8 g Bílkoviny: 9,0 g Sůl: 0,58 g
Hmotnost
140 g
Potravinářský podnik
August Storck KGWaldstrasse 27, 13403 Berlin
Prodejní název
Karamelové cukrovinky plněné celozrnnými pšeničnými lupínky (21 %) se sladem a nádechem soli
Výrobce
Werther’s® Original
Číslo produktu
176049
Kód EAN
4014400933642

Skladování a použití
Chladné a suché.
Seznam přísad
rostlinné tuky (palmový, bambucký, slunečnicový, kokosový), cukr, sušené odstředěné mléko, celozrnná pšeničná mouka (9,8 %), hnědý cukr, celozrnná pšeničná sladová mouka (2,9 %), pšeničný škrob, JEČNÝ SLADOVÝ VÝtažek (1,3 %), karamelizovaný cukrový sirup, emulgátory lecitiny (SÓJA), sůl, glazovací látky (arabská guma, šelak), mleté LÍSKOVÉ OŘECHY, mleté MANDLE, aroma, dextróza.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2198 kJ / 526 kcal Tuky: 29,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,3 g Sacharidy: 55,7 g, z toho cukr: 45,8 g Bílkoviny: 9,0 g Sůl: 0,58 g
Hmotnost
140 g
Potravinářský podnik
August Storck KGWaldstrasse 27, 13403 Berlin
Prodejní název
Karamelové cukrovinky plněné celozrnnými pšeničnými lupínky (21 %) se sladem a nádechem soli
Výrobce
Werther’s® Original
Číslo produktu
176049
Kód EAN
4014400933642
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
458,14 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 32
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Duplo 10 mléčných čokoládových tyčinek s oplatkou 182g
Duplo 10 mléčných čokoládových tyčinek s oplatkou 182g
747,65 Kč/1kg
149,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme  Bonbons 225 g
Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
256,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
57,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
282,50 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
2 079,75 Kč/1kg
249,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure Bar (50g)
Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure Bar (50g)
1 398,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
69,90 Kč
Prodejce: Lindt
Verpackungsbild Heinz Tomato Ketchup CUBE Sachet fruchtig würzig 100 x 17ml 1700ml
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
487,51 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro M and M Crispy křupavé rýžové kuličky v mléčné čokoládě 340g
M and M Crispy křupavé rýžové kuličky v mléčné čokoládě 340g
523,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
177,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Lindor sáček bílý s rozplývající se čokoládou 136g
Lindt Lindor sáček bílý s rozplývající se čokoládou 136g
1 543,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
1 398,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
69,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
475,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Storck 0.1833.2
Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
248,00 Kč
-49,77 Kč
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
141,22 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
293,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Ph
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,55 Kč
Prodejce: apohealth
942,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Em eukal anýzové fenyklové pastilky proti kašli s vitaminem C bez cukru 75g
Em eukal anýzové fenyklové pastilky proti kašli s vitaminem C bez cukru 75g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
131,74 Kč
Prodejce: apohealth
1 756,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g
Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,26 Kč
Prodejce: apohealth
1 883,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahoj ovocný šerbet kousky 10 jednotlivě balených šerbetových kostek 80g
Ahoj ovocný šerbet kousky 10 jednotlivě balených šerbetových kostek 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,72 Kč/1kg