5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Oriflame WellnessPack Wellosophy pro muže 21 ks.13 091,86 Kč/1kg
867,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tena Čistící Ubrousky, Suché, 135 ks4 902 777,70 Kč/1kg
441,25 Kč
Prodejce: Shoproither

Další informace o reklamě
SORION Repair Creme sensitive11 721,20 Kč/1l
586,06 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
durimplant Implantat-Pflege-Gel, 10 ml Gel33 509,41 Kč/1kg
569,66 Kč
Prodejce: apohealth

Seni care Handschutzcreme 100 ml
2 204,50 Kč/1l
220,45 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

TENA Vlhčené ubrousky 3 v 1, 48 ubrousků
409,49 Kč/1kg
223,17 Kč
Prodejce: apohealth

Cleanic, osvěžující ubrousky s vůní malin, 15 kusů
3 944,00 Kč/1kg
197,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Inodorina 8031398000817
1 020,00 Kč/1l
102,00 Kč
Prodejce: STREFA

Seni Care Activating Gel, 200 ml GEL
1 212,30 Kč/1kg
242,46 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Seni Care balzám pro péči o suchou pokožku - 200 ml | balení (200 ml)
1 117,75 Kč/1l
223,55 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Loyon Care Fluid 60 ml
5 175,70 Kč/1kg
445,11 Kč
Prodejce: apohealth

Seni Care Waschcreme Waschcreme 3 in 1 mit 3% Urea - 1000 ml | Balení (1 litr)
675,60 Kč/1l
675,60 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

7-Krutersalbe s propolisem 30 ml PZN 18297354
2 160,00 Kč/1l
64,80 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Neuroderm Care Lotion, 100 ml Lotion
239,56 Kč
Prodejce: apohealth

Cederroth dezinfekční ubrousky, 600 ks.
5 324,58 Kč
Prodejce: MARKA24

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
6 179,58 Kč/1kg
438,75 Kč
Prodejce: apohealth

Penaten Intensive Care Milk 400 ml
942,12 Kč/1l
376,85 Kč
Prodejce: TR8

Eubos Sensitive Care mast 5% panthenol 75 ml
277 249,99 Kč/1l
277,25 Kč
Prodejce: apohealth

GLEITGELEN, 50 g Gel
309,55 Kč
Prodejce: apohealth

K-Pro Zehenspreizer - 8 Stück
4 249,50 Kč/1kg
169,98 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Seni Care - Vlhčené ubrousky
Účinné čištění pleti pro citlivou pokožku
Osvěžující vlhčené ubrouskySeni Care jsou vhodné pro každodenní čištění citlivé pleti. Používají se bez vody, což činí vlhčené ubrousky ideálními na cesty nebo na cestách. Ubrousky jsou obohaceny o vzácný vitamin E, který chrání pokožku před poškozením a díky svým antioxidačním vlastnostem regeneruje namáhanou pokožku. Vitamin E má také hydratační účinky a zajišťuje posílenou kožní bariéru s menší ztrátou vlhkosti. Ubrousky obsahují také alantoin, který je známý svými podpůrnými procesy hojení pokožky a zklidňujícími účinky. Obsažený bisabolol má zejména protizánětlivý účinek a pomáhá snižovat zarudnutí a podráždění. Díky tomu jsou ubrousky vhodné zejména pro péči o osoby upoutané na lůžko a inkontinentní osoby. Díky obzvláště velké ploše je péče o tělo rychlá a snadná.
Vlastnosti/složky
Pro citlivou pokožku.
S vitaminem E.
Obsahuje alantoin.
Obsahuje bisabolol.
Dermatologicky testováno.
Používejte bez vody.
Vhodné i pro pokožku upoutanou na lůžko a inkontinentní pokožku.
Veganské.
Hodnota pH šetrná k pokožce.
Pro muže a ženy.
XXL ubrousky.
Počet kusů v balení: 80.
vlhčené ubrousky Seni Care
- Jemné čištění: Vlhčené ubrousky "Seni Care" zajišťují jemné a účinné čištění pokožky.
- Hydratace: Ubrousky jsou obohaceny o speciální složení, které hydratuje a udržuje pokožku pružnou.
- Šetrné k pokožce: Ubrousky jsou dermatologicky testovány a jsou obzvláště šetrné k pokožce. Neobsahují parabeny ani alkohol.
- neutrální pH: Ubrousky mají hodnotu pH odpovídající hodnotě zdravé pokožky, čímž podporují přirozenou ochrannou vrstvu pokožky.
- Praktická velikost: Každé balení obsahuje 80 vlhčených ubrousků, které lze jednotlivě vyjmout pro pohodlné použití.
- Všestranné použití: Ubrousky jsou vhodné nejen k čištění intimních partií, ale také k šetrnému čištění celého těla.
- Hygienické balení: Vlhčené ubrousky jsou baleny jednotlivě, aby byla zajištěna jejich čerstvost a hygiena
- Lehce parfémované: Vlhčené ubrousky mají jemnou vůni, která zanechává pocit svěžesti a čistoty.
Hydratační ubrousky Seni Care jemně osvěžují a čistí pokožku, podporují její pružnost a mají protizánětlivý účinek. Podporují hojení ran a zklidňují podráždění pokožky. Díky velkorysé ploše ubrousků (20 x 32 cm) je možná rychlá a nekomplikovaná péče o celé tělo - ideální také na cesty. Doporučujeme zejména pro osvěžení citlivé pokožky.
Aktivní látky:
- Allantoin
- Vitamín E
- Bisabolol
Ubrousky jsou baleny s praktickým uzávěrem na kliknutí.
- Vlhčené ubrousky
- Jemné čištění pokožky
- Vhodné také pro intimní hygienu
- Obohaceno o vitamín E a alantoin
- Rozměry: 30 x 20 cm.
Seni Care - Chustičky na Hygienu, 80 kusů / / Seni Care chustičky na hygienu jsou kvalitní a praktický doplněk pro každodenní péči o osobní hygienu. S jejich kompaktním balením obsahujícím 80 kusů snadno zajištujete svěžest a čistotu kdykoliv a kdekoli. Tyto chustičky jsou vyrobeny ze soft materiálu, který je šetrný k pokožce a zanechává ji jemnou a hydratovanou. Ideální volba pro ty, kteří chtějí mít jistotu čistoty i na cestách.
Seni Care, vlhčené ubrousky, jemné | balení (80 kusů)
Vlhčené ubrousky Seni Care s XXL rozměrem (20 x 30 cm) jsou ideální pro hygienu osob trpících inkontinencí. Vyrobeny z jemné netkané textilie, čistí a osvěžují pokožku s vitamínem E a alantoinem. Bez alkoholu a parabenů, s pH 5,5. Balení obsahuje 80 ks a je opatřeno plastovým uzávěrem pro prevenci vysychání. Skvělé na cesty!
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 0.2 l
- Složení
- Chustičky na péči Seni Care obsahují následující složky: Bavlna, propylen glykol, glycerin, alkohol, voda, kyselina citronová, polyaminopropyl biguanide, rozmarýnový extrakt, betulin, aloe vera, olej z rýžových klíčků, kolagen, vitaminy (A, C, E), extrakt z levandule, extrakt z heřmánku, extrakt z měsíčku lékařského, kyselina askorbová, citronellol, linalool, limonen.
- Výrobce
- TZMO
- Počet kusů
- 80
- Kód EAN
- 590051642241705900516422417
- Číslo produktu
- SE-231-WK80-003
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 0.2 l
- Složení
- Chustičky na péči Seni Care obsahují následující složky: Bavlna, propylen glykol, glycerin, alkohol, voda, kyselina citronová, polyaminopropyl biguanide, rozmarýnový extrakt, betulin, aloe vera, olej z rýžových klíčků, kolagen, vitaminy (A, C, E), extrakt z levandule, extrakt z heřmánku, extrakt z měsíčku lékařského, kyselina askorbová, citronellol, linalool, limonen.
- Výrobce
- TZMO
- Počet kusů
- 80
- Kód EAN
- 590051642241705900516422417
- Číslo produktu
- SE-231-WK80-003
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 836,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Natracare Intimate, 12 kusů
7,42 Kč/1l
89,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Bärenmarke ledová káva s dlouhou životností Classic osvěžující potěšení 1000ml
74,78 Kč/1l
74,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli mléčný pudink vanilkový 85g
128,67 Kč/1kg
11,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo bezová srdíčka potažená pěnovým cukrem ovocná 1050g
412,07 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Pampers 81688059, Vlhčené dětské ubrousky, Dermatologicky testováno, Hypoalergenní, Neutrální pH, Neparfémované
125,87 Kč/1kg
868,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
7 048,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
731,10 Kč
-20,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Intima Liasan, vlhčené ubrousky pro intimní hygienu, 30 ks (VÝROBEK Z NĚMECKA)
14 582 333,70 Kč/1kg
437,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hygienické intímni ubrousky Lactacyd Femina, 15ks.
1 249 333,27 Kč/1kg
93,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Antar AT51036, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
6 018,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi červená
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Inkontinenn vloky Seni Control plus 15 ks
609,97 Kč/1kg
365,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ohlávka pro koně, velikost Cob, plnokrevník – ohlávka do stáje, ohlávka pro plnokrevníky, 2 polohy nastavení, barva světle zelená
1 256,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Plenky Super Seni Quatro pro Dospělé, Velikost L, 10ks
2 478 500,06 Kč/1kg
663,57 Kč
-167,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
495,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

12xSeni Control Super a15 - B07PKRHFQZ
417,31 Kč/1kg
2 448,92 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Huggies vlhčené ubrousky Baby Wipes All Over Clean – měsíční balení, 10 x 56 ubrousků
1 229,81 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 158,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 564,08 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dobré a levné 4256151000 Čisticí hadřík univerzální citrusový 80 kusů
248,90 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plní svůj účel
Cena je správná.
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NU-GEL, 45 g gel
1 223,01 Kč
Prodejce: apohealth

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 570,01 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
660,69 Kč
Prodejce: apohealth
8 809,20 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(13)Počet hodnocení: 13
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Vaseline - Čistá Kosmetická Vazelína Ochranná 212g - Original Healing Jelly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 075,42 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
319,33 Kč
Prodejce: apohealth
587,00 Kč/1kg

Allpresan Foot Special No.7 Tinktura na nehty 125 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
349,92 Kč
Prodejce: apohealth
2 821,94 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
786,71 Kč
Prodejce: apohealth
7 867,10 Kč/1l

FORTAN dentální péče pro psy a kočky, 50 ml roztok
305,21 Kč
-10,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
294,86 Kč
Prodejce: apohealth
5 897,20 Kč/1l

Kneipp Muscle Active Gel 100 ml
190,62 Kč
Prodejce: apohealth
1 512,86 Kč/1kg

octeniderm bezbarvé kožní antiseptikum, 250 ml roztok
270,72 Kč
-8,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 050,24 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
206,04 Kč
Prodejce: apohealth
824,16 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,54 Kč
Prodejce: apohealth
32 154,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(15)Počet hodnocení: 15
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l