5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml890,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
(Hydratační krémová emulze) – objem: 250 ml128 498,72 Kč/1l
32 124,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Tělový krém s aloe vera 350 ml2 364,14 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dermalogica Body Hydrating Cream tělový krém 295 ml
3 186,98 Kč/1kg
940,16 Kč
Prodejce: VISO

Byphasse Kokosový hydratační tělový krém 500ml
341,56 Kč/1l
170,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Biobaza Mama Supervyživující tělový krém 500 ml
1 075,02 Kč/1l
537,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Byredo Gypsy Water tělový krém 200ml
7 611,10 Kč/1l
1 522,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Synchroline Synchrocell tělový krém 250 ml
935 109,96 Kč/1l
935,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dr. Taffi Tělový krém Pashmina Patchouly 200 ml
1 865,00 Kč/1l
373,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Dr. Taffi Tělový krém Kenaf Karkade 200 ml
1 865,00 Kč/1l
373,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Tělový krém bez parfemace 200 ml Urtekram
1 245,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Tělový krém Relaxing (Body Cream Fluid) 200 ml
3 494,45 Kč/1l
698,89 Kč
Prodejce: VISO

Equilibra Vitaminica zeštíhlující tělový krém, 200 ml
2 355,10 Kč/1l
471,02 Kč
Prodejce: MANADA

Juvena Fascianista tělový krém 200ml
6 523,75 Kč/1l
1 350,17 Kč
-45,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 304,75 Kč
Prodejce: VISO

Dermasence Adtop 10 % močovinový krém 200 ml
2 176,98 Kč/1kg
489,82 Kč
Prodejce: apohealth

Dermomed Termal Hydrating Body Lotion Nawilżający balsam do ciała, 250ml
408,36 Kč/1l
289,98 Kč
-187,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,09 Kč
Prodejce: MANADA

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělový krém Elemis Exotic Frangipani Monoi je tělový hydratační krém s jemnou vůní květů frangipani, který poskytuje intenzivní hydrataci a zanechává pokožku hebkou a vláčnou.
• Bohatá a krémová textura se rozplývá na pokožce.
• Vyživuje a ošetřuje suchou pokožku.
• Dodává smyslnou a exotickou vůni.
Elemis Frangipani Monoi Tělový krém pro hydrataci těla 60820-65 VEREIN. KOENIGREICH Karton @ 1 Stueck x 200 ml
Pro hydrataci těla Elemis Frangipani Monoi Body Cream
BODY EXOTICS Tělový krém Frangipani Monoi 200 ml
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua/Water/Eau, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Octyldodecanol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Carbomer, Fragrance (Parfum), Chlorphenesin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Caramel, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Gardenia Tahitensis Flower, Farnesol, Cananga Odorata Flower Oil, Plumeria Alba Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexMuži
- Kód EAN
- 6416286082010641628608201
- Číslo produktu
- 535052
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua/Water/Eau, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Octyldodecanol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Carbomer, Fragrance (Parfum), Chlorphenesin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Caramel, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Gardenia Tahitensis Flower, Farnesol, Cananga Odorata Flower Oil, Plumeria Alba Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexMuži
- Kód EAN
- 6416286082010641628608201
- Číslo produktu
- 535052
K tomu se hodí také

ELEMIS Tělový olej na nehty a tělo Frangipani Monoi, 100 ml
23 729,00 Kč/1l
2 372,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Tělový krém Frangipani Monoi (Body Cream) 200 ml
4 483,40 Kč/1l
896,68 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Tělový peeling Lime & Ginger (Salt Glow) 490 g
2 168,65 Kč/1l
1 062,64 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Vyhlazující pleťové tamponky Dynamic Resurfacing (Facial Pads) 60 ks
15 930,50 Kč/1l
955,83 Kč
Prodejce: VISO

Elemis Dynamic Resurfacing dvoufázový peeling Peel & Reset 30 ml
50 414,33 Kč/1l
2 411,37 Kč
-898,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 512,43 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Elemis Cílený tónovací tělový hydratační krém
11 683,35 Kč/1l
2 336,67 Kč
Prodejce: somnia24

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Elemis Balancing Lavender Toner, Obličejové tonikum, Unisex, 200 ml, Smíšená pleť, Čisticí, Osvěžující, Zklidňující, Sprej
4 024,80 Kč/1l
804,96 Kč
Prodejce: somnia24

Elemis Cool-Down sprchový gel Body Wash 200 ml
3 610,20 Kč/1kg
722,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Elemis Pro-Collagen Marine Cream SPF 30, Denní krém, Ženy, Stárnoucí pokožka, Univerzální pleť, Obličej, Proti stárnutí, Proti vráskám, Hydratační, 50 ml
40 523,20 Kč/1l
2 026,16 Kč
Prodejce: somnia24

Elemis Pro-Collagen Marine Moisture esence 100ml
1 572,30 Kč
Prodejce: somnia24

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Philips 3000 series HD9200/90 Horkovzdušná fritéza Airfryer, Horkovzdušná fritéza, 4,1 l, 0,8 kg, Rapid Air, 80 °C, 200 °C
5 261,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
750,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lionelo Julie One Kočárek do 22 kg nastavitelná opěrka zad a nohou moskytiéra ohřívač nohou držák na pití a přenosná taška skládací
4 199,99 Kč
-470,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 729,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Tefal Easy Fry EY1018, Horkovzdušná fritéza, 1,6 l, 30 min, Černá, Knoflíky, Posuvník, 265 mm
2 459,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Relaxdays Pánev na crêpes z hliníkové litiny 25 cm, litinová pánev s nepřilnavým povrchem na crêpes, snadná údržba, extra plochá, černá
732,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Skladovací koš, šedá - 2 kusy v sadě, ZELLER
439,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Polštáře z palet Venkovní polštáře Polštáře na záda 40x120 cm - Polštáře na europalety Pohovka z palet a nábytek z palet Polštáře z palet
503,35 Kč
Prodejce: Amazinggirl

La Mer pro ženy 100
20 194,12 Kč/1kg
10 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

Tiziana Terenzi Andromeda Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
31 600,00 Kč/1l
3 160,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rozjasňující čisticí máslo Superfood (AHA Glow Cleansing Butter) 90 ml
777,32 Kč
Prodejce: VISO

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Figo 19 Šatní skříň (bílá/bílá)
5 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Hřejivý masážní balzám (Warm-Up Massage Balm) 150 ml
6 372,87 Kč/1l
955,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 317,04 Kč
Prodejce: Di-Life

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Čisticí pleťový gel s prebiotiky Superfood (Facial Wash) 200 ml
2 807,95 Kč/1l
561,59 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Vysoce doporučené tělové mléko
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg