4,2



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Śmietankowe Wafle Polskie Smaki 270 G1 649,81 Kč/1kg
445,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Petit Beurre Herbatniki 100 g3 917,40 Kč/1kg
391,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,58 Kč/1kg
291,58 Kč
Prodejce: somnia24

nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
270,38 Kč/1kg
64,89 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
1 061,03 Kč/1kg
206,90 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
362,34 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
269,43 Kč/1kg
28,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
3 005,17 Kč/1kg
360,62 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Open Food, 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,16 Kč/1kg
156,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Noble malinové bonbony ovocný klasický tvrdý karamel 120g
291,00 Kč/1kg
34,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g
244,10 Kč/1kg
48,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpenbauer zázvorové broskvové bonbony se sníženým obsahem cukru 60g
727,50 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj sprchové kroužky 44530 150g
92 915,20 Kč/1kg
13 937,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Otevřené potraviny 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Červená řepa, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Škrob, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
224,40 Kč/1kg
30,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Storck Nimm2 Bonbon
Storck Nimm2 bonbón červené ovoce s vitamíny a náplní 240g
Klasická sladkost s novou příchutí: Nimm2 Červené ovoce.
Intenzivní příchuť třešní a červeného rybízu dokonale doplňuje známé bonbony.
AUGUST STORCK KGWaldstraße 2713403 BerlínChuť plná červené! Nyní jsou v naší nabídce trvale dostupné dvě varianty letních ovocných nápojů. Intenzivní chuť kombinace rybízů a třešní potěší každý chuťový pohár. Typická tekutá složka nápoje nimm2, vyrobená z ovocné šťávy a hroznového cukru, rozvíjí intenzivní ovocnou vůni. Kromě toho tyto nápoje obsahují cenné vitamíny a nabízejí tak jedinečný zážitek.
Vezměte si 2 sladkosti červené ovoce (240 g)
- Skladování a použití
- Chladné a suché.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, glukózo-fruktózový sirup, okyselující látka (kyselina citronová, kyselina mléčná), koncentrované ovocné šťávy 0,9 %* (višeň, malina, černý rybíz, ostružina), vitamin C, barvivo koncentrát z černé mrkve, kondenzované MLÉKO, aromata, niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, syrovátkové bílkoviny, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.#* odpovídá 5 % ovocné šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1586 kj Energie kcal 373 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 92GRM Sacharidy, z toho cukr 68,4GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0,03GRM
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Plněné ovocné sladkosti s vitamíny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 361216
- Kód EAN
- 4014400931785
- Skladování a použití
- Chladné a suché.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, glukózo-fruktózový sirup, okyselující látka (kyselina citronová, kyselina mléčná), koncentrované ovocné šťávy 0,9 %* (višeň, malina, černý rybíz, ostružina), vitamin C, barvivo koncentrát z černé mrkve, kondenzované MLÉKO, aromata, niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, syrovátkové bílkoviny, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, kyselina listová, vitamin B12.#* odpovídá 5 % ovocné šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1586 kj Energie kcal 373 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 92GRM Sacharidy, z toho cukr 68,4GRM Bílkoviny 0,1GRM Sůl 0,03GRM
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Plněné ovocné sladkosti s vitamíny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 361216
- Kód EAN
- 4014400931785
K tomu se hodí také

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
270,38 Kč/1kg
64,89 Kč
Prodejce: Katomix

Swiffer 5413149750470
10 441,67 Kč/1m²
613,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

COSTWAY 12V 3 rychlosti 3-8KM/H dětský elektrický tahač s odpojitelným přívěsem, dálkové ovládání 2,4 GHz, LED světla, hudba a USB, pro děti 3+ Zelená barva
4 016,99 Kč
-213,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 803,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Vileda UltraMax XL Turbo Box
1 251,46 Kč
Prodejce: Landema
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,58 Kč/1kg
291,58 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4014400917772, Palmový olej, 6 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 200 g, C, e270, e330
889,44 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Nimm2 soft Cola, 195 g, Kola, 1589 kJ, 375 kcal, 3,4 g, 2 g
1 119,08 Kč/1kg
218,22 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Storck nimm2 Lolly rodinné balení lízátek s vitamíny 200g
391,90 Kč/1kg
78,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 092,78 Kč/1kg
633,81 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

Sladké sáčky Daim se stojánkem
2 496,75 Kč/1kg
499,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
167,58 Kč/1kg
71,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,49 Kč/1kg
453,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
269,43 Kč/1kg
28,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,68 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,45 Kč/1kg
95,57 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,41 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
372,82 Kč/1kg
372,82 Kč
Prodejce: somnia24

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré!
Typické Nimm2 v tom nejlepším smyslu slova.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrátil se
Ne
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,63 Kč
Prodejce: apohealth
943,45 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg