3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tavič vosku, nastavitelná teplota, velká kapacita, černý6 150,30 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
Zařízení na tavení vosku, kapacita 10 l, nerezová konstrukce, zástrčka EU – 10 l4 754,74 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
Elektrická pec na tavení vosku, nastavitelná teplota, výkon 1800 W, 15 l stříbrná333,83 Kč/1l
5 007,44 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
Sada na tavení vosku, nastavitelná regulace teploty, velká kapacita, 8 l6 916,76 Kč
-2 329,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 587,54 Kč
Prodejce: BlissShopping

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

iWAX ohřívač vosku 100 černý
615,37 Kč/1l
340,00 Kč
-93,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,15 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Med z včelího vosku 250 g
748,37 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Ohřívač vosku iWAX 500ML 100W
1 872,84 Kč/1l
936,42 Kč
Prodejce: AllYour

DEPILFLAX 100 Depilační vosk 800ML NATURAL
621,25 Kč/1l
497,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Sibel Depilační vosk pro citlivou pokožku 110ml
918,18 Kč/1l
101,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

DEPILFLAX Depilační vosk 500ML AZULEN
578,78 Kč/1l
289,39 Kč
Prodejce: AllYour

Ohřívač vosku TRIO 120W
1 142,90 Kč
-202,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
940,24 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Sibel Azulene Waspatroon 110ml
872,73 Kč/1l
96,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Sada pro depilaci těla s aplikátorem
1 095,96 Kč/1kg
1 085,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Sibel Clean All čistič depilačního vosku 800ml
29 933,33 Kč/1kg
449,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Multifunkční voskový ohřívač 270W
2 344,80 Kč
-493,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,85 Kč
Prodejce: AllYour

Čpilhair pro Depilační startovací sada pro citlivou pleť
942,56 Kč/1kg
804,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Ohřívač vosku FHC-E2052 500ML 100W - bílý
1 487,12 Kč/1l
783,46 Kč
-39,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
743,56 Kč
Prodejce: AllYour

Avizar, přenosný ohřívač vosku 40 W pro rychlou depilaci, bílá / růžová
673,00 Kč
Prodejce: MyCoolcase
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
OHŘÍVAČ VOSKU PRO VOSK 200 DEPILACE 100W
Ohřívačvosku Pro Wax 200 He ater je profesionální zařízení pro přípravu voskových konzerv a tvrdých vosků pro depilaci. Je velmi bezpečný a intuitivní při používání, pracuje extrémně rychle.
Bezpečnostnívíko umožňuje pozorovat proces tavení vosku, aniž byste museli ohřívač otevírat. Má 3 větrací otvory.
Ohřívací jednotka má nastavitelnou teplotu ohřevu (35 - 100 stupňů). Díky své technologii rychle ohřívá vosk a udržuje ho na konstantní teplotě . Je vhodný pro ohřívání vosku v 500 ml plechovkách a díky odnímatelné nádobě s PVC rukojetí, která se nezahřívá, i tvrdého vosku v kapkách.
Ovládání přístroje je snadné a intuitivní, umožňuje zvolit optimální teplotu pro konkrétní typ přípravku. Díky malým rozměrům a různým barvám skvěle zapadne do interiéru každého kosmetického salonu.
Výrobek zaručuje plnou bezpečnost a pohodlí při používání.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE: - PŘÍSTROJ JE VHODNÝ PRO POUŽITÍ V DOMÁCNOSTECH, KDE JE TŘEBA ZAJISTIT, ABY BYL PŘÍSTROJ V PROVOZU:
Product code: 24100
Vysoce kvalitní provedení
Hliníkem potažená vložka pro lepší tepelnou vodivost
Umožňuje ohřev plechovek i tvrdého vosku
Má nastavitelnou teplotu ohřevu pomocí kolečka
Má světelný indikátor
Ideálnípro použití v kosmetických salonech i pro domácí použití
100 ml vosku se rozpustí přibližně za 15 minut
Objem nádoby: 400 ml
Objem ohřívače: 500 ml
Příkon spotřebiče: 100 W
Napájení: síť 220V - 240V 50/60Hz
Délka kabelu: 70 cm
Dimensions: 19 cm x 17 cm x 12 cm
Výrobek je certifikován/b>
DOSTUPNÉ BARVY:
Vyberte si prosím barvu. Pokud nebude uvedena, bude zaslána náhodná barva.
Bílá
Růžová
SADA OBSAHUJE:
️ Továrně nový subcirkulátor vosku
️ Přídavný hrnec
️ Ochranné víko
️
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Plast
- Výrobce
- Verk
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907451334966
- Číslo produktu
- 24100
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Plast
- Výrobce
- Verk
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5907451334966
- Číslo produktu
- 24100
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

NEOMANN Waxer II Deluxe Waxing Kit - voskovací strojek s teflonovým povrchem, 600 g kuliček, 30 špachtlí, pinzeta, rukavice, 5 papírových kroužků, ohřívač vosku
1 969,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ItalWax filmový vosk Švestka – filmový vosk Švestka 500 gramů – profesionální pryskyřice pro depilaci
1 546,38 Kč/1kg
773,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Veet - EASY WAX elektrická roll-on sada
535,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada Lascano na opravu laminátových, parketových, dřevěných, vinylových podlah a dlažby včetně tavicího vosku s USB připojením
1 661,10 Kč
-74,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 587,08 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

iWAX ohřívač vosku 100 černý
615,37 Kč/1l
340,00 Kč
-93,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,15 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Brazilské systémové voskové kuličky černé 1000g
1 576,00 Kč/1kg
1 694,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Peggy Sage Wax Shop Perełki wosku do depilacji na gorąco Miodowe, 800g
596 022,23 Kč/1kg
536,42 Kč
Prodejce: Katomix

200 dílů / šarže depilační hadřík vosk depilace noha obličej ruka papír
275,06 Kč
Prodejce: A_und_G

Ohřívač vosku, objem 8 l, nastavitelná regulace teploty, černý
1 252,73 Kč/1kg
3 758,19 Kč
Prodejce: BlissShopping

Parafínový vosk na svíčky 1kg, vosk na svíčky, voskové pastilky, vosk na svíčky pro tvarování
459,99 Kč/1kg
459,99 Kč
Prodejce: VerkaufsExpress

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

Filmový vosk Azulen Italwax Hot Film Wax Voskové perly,
2 430,96 Kč/1kg
1 239,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

NEOMANN Wax n'Roll, voskový váleček se 2 náplněmi vosku
0,80 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: neoruby

Ohřívač vosku TRIO 120W
1 142,90 Kč
-202,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
940,24 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

NEOMANN voskové perly pro depilaci voskem 450 g tvrdého vosku s vůní mléka nebo vosku pro bezbolestnou depilaci voskovými perlami - pro všechny ohřívače vosku
677,78 Kč/1kg
305,00 Kč
Prodejce: neoruby

Depilan vosk rozpustn v tucch Npl Wax Roll-On 100 ml Titanium pink - velk
2 055,15 Kč/1kg
267,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voskový ohřívač
Bohužel trvá velmi dlouho, než se vosk zahřeje. Jinak je vzhled pěkný a cena příznivá.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Epilační stroj na odstraňování chloupků elektronický ohřívač vosku, horký voskový stroj růžový



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
600,44 Kč
Prodejce: A_und_G

200 dílů / šarže depilační hadřík vosk depilace noha obličej ruka papír



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
275,06 Kč
Prodejce: A_und_G

EKO-HYGIENA vosková špachtle MINI úzká – 100 kusů
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pudr Talcum comfort 300 g
1 142,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 809,97 Kč/1l

ItalWax filmový vosk Švestka – filmový vosk Švestka 500 gramů – profesionální pryskyřice pro depilaci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,19 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 546,38 Kč/1kg

Eveline Cosmetics Sensitive Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l

Snä Epil depilační teplý vosk 250 ml, balení 2 ks (2 x 250 ml)
415,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,72 Kč/1l

RUMBIGO tvrdý vosk v granulích 500 g - Objevte hedvábně hladkou pokožku bez obětí! Profesionální epilace bez proužků
159,00 Kč
Prodejce: Really
318,00 Kč/1l

RUMBIGO tvrdý vosk v granulích 500 g - Objevte hedvábně hladkou pokožku bez obětí! Profesionální epilace bez proužků
159,00 Kč
Prodejce: Really
318,00 Kč/1l

Depilační přístroj Bolusso | sada pro depilaci | ohřívač vosku v balení | 5 druhů voskových zrn (500 g) | 50 voskových tyčinek | nastavitelná teplota 30-120 °C
1 299,95 Kč
Prodejce: ShopToppers
1 039,96 Kč/1kg