5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g610,00 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Marabou Cookies Zartbitter2 429,62 Kč/1kg
447,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
75,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
769,56 Kč/1kg
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Walkers Pure Butter Shortbread Slaná karamelová mléčná čokoláda 150g
1 244,73 Kč/1kg
186,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový croissant 170g
757,76 Kč/1kg
128,82 Kč
Prodejce: taleoo

Walkers Bezlepkový máslový zázvorovo-citronový chlebíček 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poensgen Schoko Nuss Printen s hořkou čokoládovou polevou bez lepku 175g
565,06 Kč/1kg
101,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nuss Creme Ecken – oříšková a kakaová náplň, 30g | MOGLI
1 374,33 Kč/1kg
41,23 Kč
Prodejce: taleoo

Cookies Choco & Cashew 125g | SOMMER
582,32 Kč/1kg
91,25 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Veganské sušenky - arašídové máslo 125g
1 249 359,94 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Walkers Pure Butter Almond Shortbread Skotské máslové sušenky 150g
1 249,60 Kč/1kg
187,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Oatflake und Cranberry Biscuits mit Haferflocken 150g
937,60 Kč/1kg
140,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Walkers Bezlepková máslová sušenka Pure Butter Shortbread Scottish 140g
tradiční příchuť křehkého chleba v bezlepkové verzi
Walkers Gluten Free Shortbread přináší klasickou britskou chuť chlebíčků v bezlepkové verzi. Jemná máslová sušenka se doslova rozplývá v ústech a zaujme svou plnou chutí.
Perfektní pro každou příležitost
- Ideální k čaji, kávě nebo jako sladká svačinka mezi jídly
- Křupavé a máslové - pro skutečný požitek z křehkého pečiva bez lepku
- Pohodlné 140g balení - ideální pro sdílení nebo pro vaši vlastní chvilku požitku
Walkers - kvalita a tradice
- Vyrobeno podle původní skotské receptury - nyní bez lepku
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou chuť
- Ideální pro každého, kdo miluje jemné máslové sušenky a chce se vyhnout lepku
Walkers Gluten Free Pure Butter Shortbread - klasická chuť křehkých sušenek v bezlepkové dokonalosti!
Top Food Im- und Exportges. GmbHBadstrasse 16
74072 Heilbronn
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.14 l
- Seznam přísad
- Směs mouky (rýže, bramborový škrob, kukuřičný stabilizátor: xantanová guma), máslo (MLÉKO) (29 %), cukr, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 518g (kcal) Kalorická hodnota: 2 165g (kJ) Tuky: 27,4g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 17g Sacharidy: 63,5g, z toho cukr: 23,2g Vláknina: 1,3g Bílkoviny: 3,6g Sůl: 0,65g
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Top Food Im- und Exportgesellschaft GmbHBadstr. 16 74072 Heilbronn
- Prodejní název
- Máslové sušenky
- Výrobce
- Top Food
- Číslo produktu
- 1020
- Kód EAN
- 0039047010208
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.14 l
- Seznam přísad
- Směs mouky (rýže, bramborový škrob, kukuřičný stabilizátor: xantanová guma), máslo (MLÉKO) (29 %), cukr, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 518g (kcal) Kalorická hodnota: 2 165g (kJ) Tuky: 27,4g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 17g Sacharidy: 63,5g, z toho cukr: 23,2g Vláknina: 1,3g Bílkoviny: 3,6g Sůl: 0,65g
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Top Food Im- und Exportgesellschaft GmbHBadstr. 16 74072 Heilbronn
- Prodejní název
- Máslové sušenky
- Výrobce
- Top Food
- Číslo produktu
- 1020
- Kód EAN
- 0039047010208
K tomu se hodí také

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
769,56 Kč/1kg
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
75,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
1 428,79 Kč/1kg
400,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g
600,71 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
120 929,99 Kč/1kg
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Bezlepkové kostky chleba Leimer
841,09 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marshmallow Crunchies – cereálie z celozrnné ovesné a rýžové mouky s marshmallows, 300g | TURTLE
445,50 Kč/1kg
133,65 Kč
Prodejce: taleoo

Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium

Walkers Bezlepkový máslový čokoládový chlebíček 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasta Stelline Senza Glutine 400g - Rummo
122 099,99 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Lasagne bez lepku 250g
2 223,84 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mmm, to je dobrota
Co na to říct, balíček dorazil a o hodinu později už bylo všechno pryč
Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Veganské brownies FRA 50 g
167,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 359,80 Kč/1kg