5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hořčice křenová 175g ROLESKI83,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Mletý hřebíček 500g657,98 Kč/1kg
328,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Roleski Musztarda Sarepska 175 g483,30 Kč/1kg
144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kühne smažená cibule 1000g247,02 Kč/1kg
247,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka - Tomatina 375g
180,75 Kč/1kg
67,78 Kč
Prodejce: taleoo

Cykoria Mletá paprika pikantní 20 g
780,50 Kč/1kg
41,83 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,61 Kč
Prodejce: Katomix

borůvky - lyofilizované 20g
7 808,50 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Kreuzkümmel - Gewürzstreuer 35g
3 487,14 Kč/1kg
122,05 Kč
Prodejce: taleoo

Smetanová omáčka 40g
879,75 Kč/1kg
35,19 Kč
Prodejce: taleoo

SUNTAT Ajvar jemný 190 g
754,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

GymBeam -sladká paprika (mletá) 55 g
1 628,18 Kč/1kg
125,43 Kč
-35,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Essigcreme - Granatapfel 100ml
97,48 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Roleski Sarepska hořčice 275 g
175,11 Kč/1kg
49,03 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Musztarda Łagodna 900 g
91,00 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mlýnek na koření Brechtmořská sůl jemná, 250g
416,08 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary Hovězí vývar 160 g
443,69 Kč/1kg
70,99 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Česneková omáčka Tzatziki 20 g
666,00 Kč/1kg
43,42 Kč
-69%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mletý zázvor, 200 g
1 373,80 Kč/1l
137,38 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Dried marjoram 30 g
1 665,00 Kč/1kg
66,60 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Mletý zázvor 15 g
622,00 Kč/1kg
38,50 Kč
-67%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,44 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemná omáčka - Tmavá omáčka - vznikne 1/4 litru.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Příprava: Obsah sáčku rozmíchejte ve 250 ml studené vody, přiveďte k varu a 1 minutu mírně vařte. Několikrát promíchejte.
Skladujte na chladném a suchém místě.
Jak používat
Stačí rozpustit 1 čajovou lžičku (5 g) ve 1/4 litru horké vody nebo přidat při vaření.
Složení
Kukuřičný škrob*, mořská sůl, surový třtinový cukr*, glukózový sirup*, zelenina* (rajčata*, cibule*, smažená cibule*, pastinák*), karamelizovaný cukr*, kvasničný extrakt*, koncentrovaná zeleninová šťáva* (celer*, mrkev*, cibule*), slunečnicový olej*, koření* (paprika*, pepř*, libeček*, zázvor*), česnek*.
*z produkce
| Výživové údaje na 100 g | |
| Kalorická hodnota | 110 kJ / 26 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g 0,0 g |
| Sacharidy - z toho cukr | 5,9 g 1,9 g |
| Bílkoviny | 0,2 g |
| Sůl | 1,4 g |
- Objem
- 0.021 l
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob*, mořská sůl, surový třtinový cukr*, glukózový sirup*, zelenina* (rajčata*, cibule*, smažená cibule*, pastinák*), karamelizovaný cukr*, kvasnicový extrakt*, koncentrovaná zeleninová šťáva* (celer*, mrkev*, cibule*), slunečnicový olej*, koření* (paprika*, pepř*, libeček*, zázvor*), česnek*.obsahuje tyto alergenní složky: celer*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlReferenční výživové hodnoty: na základě připraveného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 110 kJ / 26 kcalTuky: 0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 5,9 gz toho cukr: 1,9 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 1,4 gVýživové hodnoty jsou stanoveny podle Výpočet
- Hmotnost
- 21 g
- Potravinářský podnik
- Hügli Nahrungsmittel GmbH, Güttinger Straße 23, D-78315 Radolfzell
- Prodejní název
- Jemná omáčka - Tmavá omáčka 21g
- Výrobce
- Natur Compagnie
- Kód EAN
- 4000345048336
- Objem
- 0.021 l
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob*, mořská sůl, surový třtinový cukr*, glukózový sirup*, zelenina* (rajčata*, cibule*, smažená cibule*, pastinák*), karamelizovaný cukr*, kvasnicový extrakt*, koncentrovaná zeleninová šťáva* (celer*, mrkev*, cibule*), slunečnicový olej*, koření* (paprika*, pepř*, libeček*, zázvor*), česnek*.obsahuje tyto alergenní složky: celer*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlReferenční výživové hodnoty: na základě připraveného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 110 kJ / 26 kcalTuky: 0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 5,9 gz toho cukr: 1,9 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 1,4 gVýživové hodnoty jsou stanoveny podle Výpočet
- Hmotnost
- 21 g
- Potravinářský podnik
- Hügli Nahrungsmittel GmbH, Güttinger Straße 23, D-78315 Radolfzell
- Prodejní název
- Jemná omáčka - Tmavá omáčka 21g
- Výrobce
- Natur Compagnie
- Kód EAN
- 4000345048336
K tomu se hodí také

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Demiglace hnědá základní omáčka pro gastronomii 1000g
639,90 Kč/1kg
639,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka k pečenému masu, kořenící směs, pikantní, klasická, výdatná, 3000 ml
532,17 Kč/1kg
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Dunkle Sauce 20g
13 898,50 Kč/1kg
277,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kokosová voda 1000mlJednorázové
122,54 Kč/1l
122,54 Kč
Prodejce: taleoo

Veganská omáčka 330ml
365,94 Kč/1l
120,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Lukull Demi Glace základní hnědá omáčka připravená k použití 1 litr
271,83 Kč/1l
271,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mandlový nápoj - neslazený 1 litrJednorázové
77,96 Kč/1l
77,96 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosové mléko Aroy-D přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 1000mlJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 4040854009 alpro® BARISTA Haferdrink 8x 1,0 lJednorázové
97,34 Kč/1l
778,71 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meteorologická stanice se 2 LED diodami grundig
456,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Ovesný nápoj - bezlepkový 1lJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

Xoro HRS 2610, Satelit, DVB-S2, 4:3, 16:9, AVI, MPG, TS, AVC, H.264, MPEG2, MPEG4, MP3
1 915,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Čalouněná postel Verona 200233, rám postele s LED osvětlením a lamelovým roštem, 120 x 200 cm
4 482,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 390,10 Kč/1kg
834,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Tmavá základní omáčka 125g
589,62 Kč/1kg
76,65 Kč
Prodejce: taleoo

Napój owsiany ekologiczny Natumi 1 litrJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

Hirsedrink - natur glutenfrei 1LJednorázové
75,52 Kč/1l
75,52 Kč
Prodejce: taleoo

Péřový polštář z bavlny a 100% peří 40x40
146,51 Kč
Prodejce: wometo

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200mlJednorázové
1 485,30 Kč/1l
297,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Xoro HRS 8660 HD DVB-S2 Receiver
1 512,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
314,01 Kč/1kg
314,01 Kč
Prodejce: VISO

TCL 65AC710, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
49 118,12 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: LVS-Handel
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček celý 100g ESENCIONAL hřebíček celý GAT I
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal
2 023,40 Kč/1l

Česnek granulovaný 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
303,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
298,61 Kč/1kg

Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 559,20 Kč/1l