4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ksJednorázové112,97 Kč/1l
1 355,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Nápoj - Almond Nature bez cukru 1 litrJednorázové340,57 Kč/1l
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - NatumiJednorázové351,21 Kč/1l
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hirsedrink - natur glutenfrei 1LJednorázové
75,52 Kč/1l
75,52 Kč
Prodejce: taleoo

Mandlový nápoj - Barista 1LJednorázové
0,07 Kč/1l
72,22 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Napój owsiany ekologiczny Natumi 1 litrJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litrJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorázové
117,67 Kč/1l
941,33 Kč
Prodejce: somnia24

NATUMIovesný a vanilkový nápoj 1 litrJednorázové
110,07 Kč/1l
110,07 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj 1 litrJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
208,08 Kč
Prodejce: VISO

Alpro sójový proteinový nápoj čokoláda s vápníkem balení 1000ml
73,33 Kč/1l
73,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesný nápoj - Kokosový 1lJednorázové
77,95 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780Jednorázové
341,98 Kč/1l
341,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Ovesný nápoj - bezlepkový 1lJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

The BridgeOvesný nápoj Natural (1000ml), 20771Jednorázové
348 539,98 Kč/1l
348,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nápoj - Chufa Nature 1LJednorázové
77,95 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lze si ho vychutnat na mnoho způsobů: dobře vychlazený jako lahodný nápoj, na pečení nebo do oblíbeného müsli.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
lze skladovat neotevřené a nechlazené po dobu několika měsíců (viz datum minimální trvanlivosti). Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4-5 dnů.
SLOŽENÍ
voda, kešu* (6 %), mořská sůl. (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
Tento výrobek přirozeně neobsahuje MLÉČNÉ bílkoviny, laktózu a lepek. Není vhodný pro kojence.
Před použitím protřepejte. UHT výrobek.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 ml
Energie: 155 kJ/37 kcal
Tuky: 3,0 g
včetně nasycených mastných kyselin: 0,7 g
mononenasycené mastné kyseliny: 1,8 g
polynenasycené mastné kyseliny: 0,5 g
Sacharidy: 1,2 g
včetně cukrů: 0,4 g
Vláknina: 0,4 g
Bílkoviny: 1,2 g
Sůl: 0,12 g
ALERGENNÍ INFORMACE
Může obsahovat SÓJU a jiné ořechy.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů.
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- voda, kešu* (6 %), mořská sůl. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 155 kJ/37 kcal, Tuky: 3,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 1,8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0,5 g, Sacharidy: 1,2 g, z toho cukry: 0,4 g, Vláknina: 0,4 g, Bílkoviny: 1,2 g, Sůl: 0,12 g
- Hmotnost
- 3 g
- Potravinářský podnik
- Natumi GmbH
- Prodejní název
- KEŠU NÁPOJ BEZ CUKRU 1 L - NATUMI
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 9020200031889
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- voda, kešu* (6 %), mořská sůl. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 155 kJ/37 kcal, Tuky: 3,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 1,8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0,5 g, Sacharidy: 1,2 g, z toho cukry: 0,4 g, Vláknina: 0,4 g, Bílkoviny: 1,2 g, Sůl: 0,12 g
- Hmotnost
- 3 g
- Potravinářský podnik
- Natumi GmbH
- Prodejní název
- KEŠU NÁPOJ BEZ CUKRU 1 L - NATUMI
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 9020200031889
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
208,08 Kč
Prodejce: VISO

Hirsedrink - natur glutenfrei 1LJednorázové
75,52 Kč/1l
75,52 Kč
Prodejce: taleoo

Mandlový nápoj - Barista 1LJednorázové
0,07 Kč/1l
72,22 Kč
Prodejce: taleoo

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 925,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vločky - pohanka 250g
292,32 Kč/1kg
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Napój owsiany ekologiczny Natumi 1 litrJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,40 Kč/1l
102,40 Kč
Prodejce: taleoo

NATUMIovesný a vanilkový nápoj 1 litrJednorázové
110,07 Kč/1l
110,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l
75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dinkeldrink – Přírodní, 1 litr
63,30 Kč/1l
63,30 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jogurt naturalny gęsty Bakoma 370 g
103,25 Kč/1kg
76,12 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Alpro sójový proteinový nápoj čokoláda s vápníkem balení 1000ml
73,33 Kč/1l
73,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 515,63 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,25 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 269,33 Kč/1kg
196,16 Kč
Prodejce: somnia24

Kefírové kvašení - Lacto Pro® 3x5g
11 389,33 Kč/1kg
170,84 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
1 355,69 Kč
Prodejce: M_plus_L
112,97 Kč/1l

The BridgeKokosová alternativa smetany na vaření (200ml), 51691
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 676,60 Kč/1l

Cuisine - Mandle 200ml
303,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 517,20 Kč/1l

Hafer drink - Schoko 1L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
360,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,92 Kč/1l

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litr
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Ovesný nápoj - Barista 1L
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - Natumi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
351,21 Kč/1l

Nápoj - Almond Nature bez cukru 1 litr
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1l

Sada čtyř barových židlí Chenille, výškově nastavitelné, s podnožkou a opěradlem. Ovesné nápoj
13 220,67 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
341,98 Kč
Prodejce: superbrandshop
341,98 Kč/1l

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,06 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 485,30 Kč/1l

Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
346,35 Kč
Prodejce: superbrandshop
346,35 Kč/1l

Alpro Ovesný nápoj Original čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,44 Kč/1l

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
84,32 Kč/1l

Duplo Plnotučné kokosové oplatky 18 tyčinek s kokosovým mléčným krémem 327g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,42 Kč/1kg

Kokosové mléko 17-18% tuku 1L
134,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
134,00 Kč/1l

Kokosové mléko 400 ml
57,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
142,50 Kč/1l

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,30 Kč/1l

Aroy D Coconut Cream Creamy Asia Kitchen Obsah balení 1000 ml
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,32 Kč/1l