5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Matná pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Originální pomáda na vlasy532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Stylingový gel 125 ml4 256,00 Kč/1l
532,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hegron osvěžující pudr na vlasy 10 g1 449,48 Kč/1kg
391,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

American Crew Matte Clay 85ml Styling
1 860,64 Kč/1kg
465,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

American Crew - Defining Paste 85.0g
5 650,17 Kč/1l
339,01 Kč
Prodejce: VISO

American Crew Cream Pomade, Pasta na vlasy, Všechny vlasy, 85 g, Texturovací, Dávkovač, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
4 903,18 Kč/1kg
416,77 Kč
Prodejce: VISO

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Totex Vosk na vlasy, silná fixace, matný efekt, 150 ml
4 151,33 Kč/1l
622,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

MATTE PASTE 100 ml
9 421,50 Kč/1l
942,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Syoss Paste Matt Finish (100 ml)
2 442,60 Kč/1l
244,26 Kč
Prodejce: Tersorte

Stylingová pasta na vlasy se silnou fixací (Hair Paste) 80 ml
10 237,50 Kč/1l
819,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matný jílový krém 150 ml
3 051,53 Kč/1l
457,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterego Stylego Clay Shape 100ml - matná stylingová pasta
3 926,70 Kč/1l
392,67 Kč
Prodejce: Tersorte

Goldwell StyleSign Texture Roughman Texturizing Paste stylingová pasta pro matný efekt 150 ml
6 220,80 Kč/1l
933,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Taft Texturovací pasta (100 ml)
6 811,40 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Stylingový gel na vlasy - silná fixace bez vůně 150ml
2 379,80 Kč/1l
356,97 Kč
Prodejce: taleoo

Joanna, Styling Effect, Modelovací pasta na vlasy, 80g
2 333 222,19 Kč/1kg
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wellaflex Matte Paste Men ultra strong 75ml
7 757,87 Kč/1l
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Silně fixační pasta na vlasy s matným efektem American Crew Matte Clay, 85g
Matná fixační pasta na vlasy American Crew Matte Clay nabízí střední až vysokou fixaci s přirozeně matným vzhledem. Vlasy zanechává hebké, nemastné a umožňuje širokou škálu dlouhotrvajících účesů. Hlína se snadno vymývá a je ideální pro krátké až středně dlouhé vlasy.
Vlastnosti:
- Poskytuje střední až vysokou fixaci
- Zajišťuje matný vzhled bez mastného efektu
- Dodává vlasům texturu a hebkost
- Snadno se vymývá
- Vhodné pro krátké až středně dlouhé vlasy
Použití:
- Naneste malé množství do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů a upravte dle potřeby.
Specifikace:
- Značka: American Crew
- Produkt: Matte Clay
- Obsah: 85 g
American CrewMatte Clay | Matný stylingový jíl 85g
American Crew Matte Clay - Matný stylingový jíl pro flexibilní držení vlasů
Ideální volba pro krátké až středně dlouhé vlasy
American Crew Matte Clay je ideální stylingová hlína, která dodá vašim vlasům jemnou texturu a přirozený vzhled. Poskytuje středně silnou fixaci s matným povrchem a je mimořádně snadná na použití. Stačí malý nános a váš účes vydrží celý den!
Proč American Crew Matte Clay?
- Flexibilita: Umožňuje snadnou úpravu a změnu účesu.
- Textura: Zvýrazní jednotlivé prameny nebo dodá objem celému účesu.
- Matný povrch: Pro přirozený, moderní vzhled.
- Snadné použití: Vetřete, zapracujte a upravte podle potřeby - to je vše!
Objem:
85 g - ideální množství pro dlouhotrvající styling.
S matným jílem American Crew jsou možnosti stylingu nekonečné! Ať už jde o definované prameny nebo push-up efekt u linie vlasů - popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si jakýkoli účes. Objednejte si ještě dnes a objevte ten rozdíl!
- Rozetřete malé množství přípravku v dlaních - naneste jíl na všechny prameny nebo jen na několik pramenů a vytvarujte podle potřeby
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minérale, Parfum (vůně), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
Nabízí funkční podporu, vytváří texturu a vlasům dodává hedvábně matný povrch.
American Crew Matte Clay 85g
Dokončovací sprej se střední výdrží
American Crew Matte Clay 85g je stylingový lak s přírodními složkami, jako je jíl a včelí vosk, který poskytuje střední, tvarovatelnou fixaci s hedvábně matným finišem. Matte Clay umožňuje vytvářet různé účesy díky svému jedinečnému texturovacímu složení a je ideální pro úpravu kratších až středně dlouhých vlasů.
Vlastnosti:
- Stylingový jíl s hedvábně matným povrchem
- nabízí střední, tvarovatelnou fixaci
- pro tvorbu nejrůznějších účesů
- ideální pro kratší až středně dlouhé vlasy
Použití:
- Umyjte a důkladně vysušte vlasy.
- Vezměte malé množství matného jílu American Crew a rozetřete jej mezi dlaněmi, aby se zahřál.
- Rovnoměrně rozetřete přípravek po vlasech a soustřeďte se na požadované oblasti nebo prameny.
- Tvarujte a upravujte vlasy podle potřeby, abyste dosáhli požadovaného vzhledu.
- V případě potřeby můžete přípravek v průběhu dne znovu nanášet, abyste účes osvěžili
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Gire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Parfum (vůně), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
American Crew Matte Clay nabízí středně silnou fixaci, která je ideální pro dokonalý styling vlasů. Přítomnost kaolinového jílu a včelího vosku udržuje vlasy po aplikaci pružné a nezanechává zbytky. Vaše vlasy tak nebudou tužší a můžete je během dne snadno upravovat. Jíl American Crew poskytuje matný povrch a zajišťuje přirozeně vypadající výsledek.
Jaké jsou hlavní vlastnosti matného jílu American Crew?
Níže jsme pro vás uvedli nejdůležitější vlastnosti jílu American Crew, abyste mohli rychle posoudit, zda je pro vás tento výrobek vhodný.
- Stylingový jíl
- Střední
Matte Clay by American Crew
Tento styler je ideální pro kratší až středně dlouhé vlasy. Díky matnému povrchu dodá účesu středně silnou fixaci. Díky tomu je možné vytvářet různé účesy. Texturovací složení zároveň dodává texturu, je smývatelné a nepůsobí mastně. Pro dlouhotrvající, funkční fixaci a texturu.
Použití Naneste
rovnoměrně malé množství na suché nebo ručníkem vysušené vlasy a upravte je podle potřeby.
Mö
American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
American Crew Matte Clay 85ml Styling
Texturovací složení Matte Clay poskytuje funkční střední fixaci a hedvábně matný povrch, který snadno pomáhá vytvářet nejrůznější účesy. Ideální pro kratší až středně dlouhé vlasy.
- Rozměry
- 85 g
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- dle popisu nabídky
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 0738678002759738678002759
- Číslo produktu
- 34441
- Rozměry
- 85 g
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- dle popisu nabídky
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 0738678002759738678002759
- Číslo produktu
- 34441
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

American Crew Matte Clay modelující hlína pro matný efekt 85 g
4 011,41 Kč/1kg
340,97 Kč
Prodejce: VISO

Jack & Jones 12223126_2161_990827_164, Spodní prádlo, Kufr, Dospělý, Muži, Černá, Bavlna, Elastan
1 138,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

American Crew Matte Clay 85ml Styling
1 860,64 Kč/1kg
465,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

American Crew - Defining Paste 85.0g
5 650,17 Kč/1l
339,01 Kč
Prodejce: VISO

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

American Crew Cream Pomade, Pasta na vlasy, Všechny vlasy, 85 g, Texturovací, Dávkovač, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
4 903,18 Kč/1kg
416,77 Kč
Prodejce: VISO

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
4 464,58 Kč/1kg
1 638,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

American Crew, Molding Clay, Hair Styling Pomade, Strong Hold, 85 g
702,00 Kč/1kg
351,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
6 358,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

American Crew Formovací krém 85g
3,29 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

American Crew Fiber, Vosk na vlasy, 50 g, Pánské, Fixační, Matný, Aqua/Water/Eau, Lanolin Cera (Lanolin Wax) (Cire De Lanoline), Cetearyl Alcohol, PVP, Tridecyl...
3 354,60 Kč/1l
218,42 Kč
-50,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
167,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

American Crew Classic Fiber 2x85g
6 093,29 Kč/1l
517,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml M
7 788,90 Kč/1l
778,89 Kč
Prodejce: somnia24

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
2 877,00 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dior Sauvage Elixir Parfém 60 ml M
27 053,50 Kč/1l
1 623,21 Kč
Prodejce: Novada-Shop

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

American Crew Pomade 85g, Krém na vlasy, 85 g, Všechny vlasy, Dávkovač, Aqua/Water/Eau, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Oleth-10, Lanolin, Oleth-20, Diisopropyl Dimer..., 1 kusů
3,52 Kč/1l
344,10 Kč
-45,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Remington CI91AW, Kulma, Teplé, 210 °C, 30 s, Černá, Růžové zlato, 3 m
1 119,89 Kč
Prodejce: alleop

CANDeal 2 kusy 48x74cm hedvábný povlak na polštář, obálkový uzávěr, povlak na polštář proti stárnutí, šampaňské
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
231,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
3 093,20 Kč/1l

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg