5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g2 730,12 Kč/1kg
1 638,07 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Primart Sušenky Jaffa s malinovou náplní 260 g1 683,65 Kč/1kg
437,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Delisana Sušenky s jahodovou marmeládou 135 g2 945,57 Kč/1kg
412,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cavendish & Harvey, tropické ovocné bonbony, ZF, 175 g
985,31 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey dvojité ovocné kapky - citron s jahodou
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grapefruit/Ananas - 175 gramů
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Fruit Candies sklenice lahodných ovocných bonbonů 966g
385,72 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 Kč/1kg
171,34 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Bonbóny s příchutí smíšeného ovoce 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, karamelové bonbony s náplní čokoládou, 130 g
955,77 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropické ovocné bonbóny 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Krémové karamelové bonbóny 175 g
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Bonbóny s příchutí ovocné směsi 200g
291,15 Kč/1kg
58,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cavendish & Harvey – výběr bobulového ovoce, 966 g
434,59 Kč/1kg
419,81 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropical Selection 966 g
435,73 Kč/1kg
420,92 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Citrus Selection 966 g
434,59 Kč/1kg
419,81 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 4x25g
2 689,50 Kč/1kg
268,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Cavendish & Harvey Fizzy Fruits 270 g
965,59 Kč/1kg
260,71 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Želé Haribo Hearts ovocné 80 g
303,00 Kč/1kg
27,27 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ovocná pochoutka, která se rozplývá na jazyku. Cavendish
& Harvey Wild Berry Drops jsou extra velké bonbóny, které chutnají po spoustě
ovoce – konkrétně po malinách, ostružinách a borůvkách.
Průměr těchto ovocných bonbonů je přibližně 2 cm. Jeden
bonbon tak vydrží dlouho.
- Seznam přísad
- Složení: glukózový sirup, cukr, ovocné šťávy v koncentrátu 1 %* (malina, borůvka, ostružina), kyselina citronová; barvicí rostlinné výtažky (mrkev, červená řepa), přírodní aromata. *odpovídá 5 % ovocné šťávy. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 392,00 kcal, 1 665,00 kJ; tuky: 0,50 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g; sacharidy: 97,00 g; z toho cukry: 70,00 g; bílkoviny: 0,50 g; sůl: 0,01 g; vláknina: 0,00 g;
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Prodejní název
- Ovocné čokolády
- Výrobce
- Cavendish & Harvey
- Číslo produktu
- 6831760022
- Kód EAN
- 4037719068317
- Seznam přísad
- Složení: glukózový sirup, cukr, ovocné šťávy v koncentrátu 1 %* (malina, borůvka, ostružina), kyselina citronová; barvicí rostlinné výtažky (mrkev, červená řepa), přírodní aromata. *odpovídá 5 % ovocné šťávy. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 392,00 kcal, 1 665,00 kJ; tuky: 0,50 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g; sacharidy: 97,00 g; z toho cukry: 70,00 g; bílkoviny: 0,50 g; sůl: 0,01 g; vláknina: 0,00 g;
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Prodejní název
- Ovocné čokolády
- Výrobce
- Cavendish & Harvey
- Číslo produktu
- 6831760022
- Kód EAN
- 4037719068317
K tomu se hodí také

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grapefruit/Ananas - 175 gramů
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, bonbony plněné náplní z černého rybízu a jablek, 175 g
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey dvojité ovocné kapky - citron s jahodou
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Kyselé citronové bonbóny 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Bonbóny s příchutí smíšeného ovoce 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Kyselé třešňové bonbóny 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, tropické ovocné bonbony, ZF, 175 g
985,31 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 Kč/1kg
171,34 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Coffee Deluxe Drops 175 g
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, ovocné bonbony s mixem ovoce, ZF, 175 g
985,31 Kč/1kg
172,43 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, karamelové bonbony s náplní čokoládou, 130 g
955,77 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropické ovocné bonbóny 200 g
621,25 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Originální hadříky VibraRise pro robotické vysavače Xiaomi Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV a S7 MaxV Ultra (2 kusy)
285,00 Kč
Prodejce: MULTICLEANERS

Cavendish and Harvey Fruit Candies sklenice lahodných ovocných bonbonů 966g
385,72 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cavendish & Harvey Krémové karamelové bonbóny 175 g
710,00 Kč/1kg
124,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 093,64 Kč/1kg
634,31 Kč
Prodejce: somnia24

Genius Nicer Dicer Mando, Manuální, 9 mm, Zelená, 1,5 mm, 12 kusů
1 394,71 Kč
Prodejce: Di-Life

Trumpf ušlechtilé kapky v ořechových ovocných likérech plněné alkoholem 250g
889,76 Kč/1kg
222,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Černá
28 452,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ToPaSells

GSW Montreal 10dílná sada hrnců
3 126,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Cavendish & Harvey Tropical Selection 966 g
435,73 Kč/1kg
420,92 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Hermia Concept, BNMPOLYAS18-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (18 kusů), šedá, plast, 11 x 11 x 23 cm
899,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vyhřívací dečka USB s regulací teploty - elektrická vyhřívací dečka pro domácnost a kancelář, vyhřívání kolen, tmavě šedá
678,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Bonbóny s příchutí ovocné směsi 200g
291,15 Kč/1kg
58,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
303,39 Kč/1kg
3 155,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení a dobře zabaleno
Obvyklá dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Mega delicious
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg