OBENTO Panko strouhanka 200g - japonská strouhanka
106,11 Kč
530,55 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1










Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku0,42 Kč/1kg
542,36 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA1 602,04 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Löffelbiskuits - Dinkel 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Polenta se sýrem, 400 g.
571,55 Kč/1kg
228,62 Kč
Prodejce: italia-genuss

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldový suchar neslazený 200g
289,40 Kč/1kg
57,88 Kč
Prodejce: taleoo

E'sener 3-zrnný chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Wafle ryżowe w polewie z mlecznej czekolady 60g
546,86 Kč/1kg
38,28 Kč
Prodejce: Katomix

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
1 600,75 Kč/1kg
512,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Česnekový chléb Naan 240g
455,46 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Sałatka z szynką i jajkiem 140 g
286,50 Kč/1kg
68,05 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,84 Kč
Prodejce: Katomix

Bułka proteinowa 260 g
316,74 Kč/1kg
138,23 Kč
-52,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lehká, křupavá a zlatavá - OBENTO Panko strouhanka
- Seznam přísad
- Seznam složek: PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl, palmový olej, glukóza, pečicí prostředek, PŠENIČNÁ mouka, sladová mouka (JEČMEN), prášek z mořských řas, zlepšující látka (kyselina askorbová), izolované SOJOVÉ bílkoviny, zlepšující látka (kyselina askorbová).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g/ml, porce, referenční příjem (RI) na porciEnergie (kJ a kcal): 372.00 kcalEnergie (kJ): 1560.00 kJTuky: 2.60 gz toho nasycené tuky: 0.80 gSacharidy: 74.00 gz toho cukry: 2.60 gBílkoviny: 13.00 gSůl: 1.30 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Vorstengrafdonk 8,5342 LT Oss,The NetherlandsOriental Merchant (Europe)
- Prodejní název
- Strouhanka Panko
- Výrobce
- momogo
- Číslo produktu
- 10-5720
- Kód EAN
- 9310432003212
- Seznam přísad
- Seznam složek: PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl, palmový olej, glukóza, pečicí prostředek, PŠENIČNÁ mouka, sladová mouka (JEČMEN), prášek z mořských řas, zlepšující látka (kyselina askorbová), izolované SOJOVÉ bílkoviny, zlepšující látka (kyselina askorbová).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g/ml, porce, referenční příjem (RI) na porciEnergie (kJ a kcal): 372.00 kcalEnergie (kJ): 1560.00 kJTuky: 2.60 gz toho nasycené tuky: 0.80 gSacharidy: 74.00 gz toho cukry: 2.60 gBílkoviny: 13.00 gSůl: 1.30 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Vorstengrafdonk 8,5342 LT Oss,The NetherlandsOriental Merchant (Europe)
- Prodejní název
- Strouhanka Panko
- Výrobce
- momogo
- Číslo produktu
- 10-5720
- Kód EAN
- 9310432003212
K tomu se hodí také

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Panko strouhanka 400 g Bez konzervantů
207,92 Kč/1kg
117,42 Kč
-34,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
4 622,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Prémiové horské kolo Licorne Bike Guide ve velikostech 20, 24 a 26 palců - kolo pro dívky, chlapce, muže a ženy - 21rychlostní převody Shimano, dětské kolo, děti
6 800,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
726,45 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Strouhanka Golden Turtle Chef v japonském stylu 200g
293,55 Kč/1kg
58,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prošívaný pěnový polštář 150x50 cm tmavě šedý
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Klika na dveře - sada Ruhhy 21937 75848
141,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 90 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
3 523,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomické nosítko MoMi COLLET černé
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Merax 2místná rozkládací pohovka se silnými polštáři, dřevěnými nohami a područkami, 162x74x77 cm, čalouněná rozkládací pohovka v šenilové látce do obývacího pokoje/ložnice
7 655,99 Kč
-1 500,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 155,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Rohová rozkládací pohovka Mango s funkcí spaní a lůžkem v zoomu 3 MINK
7 299,90 Kč
Prodejce: PRMEBLE

Elektrické kolo 26 palcové horské kolo 250W MTB 25km/h 36V 15Ah městské e-kolo Shimano 7S LCD s aplikací, E BIKE městské e-kolo dámské e-kolo BÍLÁ
24 198,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Sada čistících ubrousků Sleepy – 6 barev a vůní
727,53 Kč
-17,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

UnboxG postel pro mládež čalouněná postel 90x200cm se zásuvkou a led, dětská postel s USB, klasická postel dřevěná postel s roštovým rámem, dřevěná postel pro ženy děti mládež, povlečení, šedá barva
5 249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnboxGermany

E-kola MTB pánské a dámské vyměnitelné baterie 25km/h, elektrické kolo 250W, e-kolo 7 převodů, elektrická kola 26 ", elektrické kolo, E bike
26 398,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
630 099,97 Kč/1l
630,10 Kč
Prodejce: Vitaworld

2x dipos GlassCC Samsung Galaxy S26 Ultra
510,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
4 172,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Flieks rohová šatní skříň s dveřmi a 4 zásuvkami, šatní skříň s otevřenou závěsnou plochou, šatní skříň 70x40x170cm, bílá
7 349,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Tribesigns jídelní stůl kulatý, 120 cm jídelní stůl černý, pro 4-6 osob, jídelní stůl s robustním kovovým rámem, moderní nábytek do jídelny
4 225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Psací stůl Kancelářský stůl Počítačový stůl Stůl pro notebooky Kancelářský nábytek Pracovní stůl černý
1 872,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg