Tato ruční pistole na mýdlové bubliny zajistí zářivé okamžiky zcela bez baterií! Stisknutím spouště nevytváří jen spoustu mýdlových bublin, ale také barevné světelné efekty – obzvláště působivé ve tmě.
Díky integrovanému dynamu se při stisknutí spouště ozve dokonce i cool zvuk motoru – pro opravdový pocit akce. Díky přiloženým 2 lahvičkám po 65 ml tekutiny na bubliny je hračka ihned připravena k použití.
Pistole na mýdlové bubliny ve tvaru jednorožce se světlem – bez baterií
MalPlay Bublifuk Fire Truck Bublifuk | uvnitř i venku | Bublifuková pistole | se světlem a zvukem | Bublifuky pro děti od 3 let
9 003,10 Kč/1l
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8
900,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE
Tuban TU3603, Průhledná
67,49 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
337,47 Kč
Prodejce: BallonImperium_de
Tg63365 Automatická Pistole Na Mýdlové Bubliny + Bublinková Kapalina
1 439,80 Kč/1l
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
71,99 Kč
Prodejce: ZakupyTV
Plnicí láhev 2,5 l
228,43 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
571,08 Kč
Prodejce: somnia24
Pistole OA Bubble Gun LED, 59 ml
3 746,20 Kč/1l
374,62 Kč
Prodejce: M_plus_L
Aga Svitící bublifuk ve tvaru pistole Bílá
1 823,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,36 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK
Pistolety na bubliny mýdlové stroj na bubliny jednorožec hůlka světlo zvuk
1 270,00 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
127,00 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK
WeddingTree 40dílná svatební sada bublin v BÍLÉ barvě
270 439,99 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 081,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Stroj na bubliny - beruška, USB nabíjení
2 829,90 Kč/1l
282,99 Kč
Prodejce: Easytoys
Carrera PUSTEFIX Bubble-Blaster 420869638
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
353,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
Bublifuková hůlka jednorožec 50 ml - cca 26 cm, 1 ze 4 barev
599,80 Kč/1l
29,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato ruční pistole na mýdlové bubliny zajistí zářivé okamžiky zcela bez baterií! Stisknutím spouště nevytváří jen spoustu mýdlových bublin, ale také barevné světelné efekty – obzvláště působivé ve tmě.
Díky integrovanému dynamu se při stisknutí spouště ozve dokonce i cool zvuk motoru – pro opravdový pocit akce. Díky přiloženým 2 lahvičkám po 65 ml tekutiny na bubliny je hračka ihned připravena k použití.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
zbraň vypadá roztomile
Při použití je třeba lahvičku s tekutinou odšroubovat a uložit ji odděleně, jinak tekutina vyteče. Na to je třeba předem upozornit, jinak bude potřebný uzávěr vyřazen!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
LED pistole na bubliny, výrobník bublin s barevným osvětlením
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l
Stroj na bubliny s hudbou a světly, ohňostrojová bublinková mašina s 12 otvory
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
1,33 Kč/1l
MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pistolí Bubble Machine pro dětské hračky
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
4 999,90 Kč/1l
Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Růžová
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l
Dudu-Osun Black Soap from Africa - Černé mýdlo - mýdlo na obličej - 150g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(23)Počet hodnocení: 23
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
393,27 Kč/1kg
Simba Toys 107282270, 240 ml, 3 rok/roky, Nevhodné pro děti mladší 3 let
111,76 Kč
Prodejce: Bambule
465,67 Kč/1l
Kiddygo, model sběracího vozidla s osvětlením a zvukovými efekty, výška 19,5 cm
521,17 Kč
Prodejce: Bambule
Pistole na bubliny s 69 otvory a LED světly, výrobník bublin pro děti
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
3,45 Kč/1l
Bublifuková pistole na Bubliny + LED světla, Bubble gun, Bubliny pro děti - vytvoří více než 7000 bublin za minutu, Bublifuky - BUBBLEPUFF Černá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
69 800,00 Kč/1l
Aga Bublifuková sekačka Double Bubble
430,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik
3 644,07 Kč/1l
Automatická bublifuková pistole pro děti - 7000 barevných bublin za sekundu, ideální na zahradu, pláž a párty, včetně bublinkové kapaliny a LED světel - PINKBUBBLEWATER
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
2 692,23 Kč/1l
Pistole na bubliny s LED světly, výrobník bublin pro děti od 3 let
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
340,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
68,20 Kč/1l
LED hudební stroj na bubliny, efekt ohňostroje, opakovaně použitelný
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
1,15 Kč/1l
Bublifuk MalPlay Bubble Birdie s tekutinou, vnitřní a venkovní bublifuk, růžový
409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
4 099,90 Kč/1l
Dumel 118 ml pistole 20 cm x 9 cm
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Pistole na mýdlové bubliny Lolex - 45 cm X 12 cm X 6 cm - Automatická výroba - Svítící mýdlové bubliny
242,72 Kč
Prodejce: Lolex
2 427,20 Kč/1l
Labutí mýdlové bubliny 1 ks.
462,29 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 704,83 Kč/1l
Capybara Mýdlové Bubliny Schematicky 7268
462,29 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Tuban TU3641, Bubble wand
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 437,92 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-49,92 Kč
1 388,00 Kč
2% poukaz
Prodejce: MATFEL
Hračka s bublifukem, foukačka bublin, hračka na výrobu bublin, okamžitě vytváří stovky bublin, v interiéru nebo exteriéru - Bubblegun
309,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)