4,7



Na základě 29 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g5 571,29 Kč/1kg
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Obnovující krém na ruce Sisley Reparatice19 729,73 Kč/1l
1 479,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Bochko krm na opruzeniny 50 ml.4 360,00 Kč/1l
218,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LittleFarm

Další informace o reklamě
Soraya Dermavive Regenerační Krém 70+, 50ml5 099,80 Kč/1l
254,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Regenerum, Regeneracyjne serum do rąk, 50 ml
3 663 666,76 Kč/1kg
219,82 Kč
Prodejce: MANADA

Novophane krem do paznokci 15ml
13 918 400,35 Kč/1kg
347,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nacomi Krem do rąk Nawilżający, 85 ml
3 505,53 Kč/1l
297,97 Kč
Prodejce: somnia24

Obnovující sérum na nehty - Silicea 5ml
53 316,00 Kč/1l
266,58 Kč
Prodejce: taleoo

Ducray Ictyane Handcreme 50ml
7 667,80 Kč/1l
383,39 Kč
Prodejce: somnia24

Eveline Cosmetics Młode Dłonie Aktywnie odmładzające serum do rąk, 245 ml
751,18 Kč/1l
184,04 Kč
Prodejce: MANADA

Mavala MAVAMed balzám na nehty 5 ml
91 858,00 Kč/1l
459,29 Kč
Prodejce: Parfumtoi

CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
4 506,00 Kč/1l
225,30 Kč
Prodejce: MANADA

Soraya Kolagen + Elastyna Krem półtłusty, 50 ml
5 860,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krauterhof Krm na ruce a nehty s panthenolem Bez paraben
2 870,40 Kč/1l
287,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Garnier, Regenerujący krem do rąk, 75 ml
2 192,53 Kč/1l
164,44 Kč
Prodejce: MANADA

APIS Be Beauty Pielęgnacyjny krem do rąk, 300ml
590,07 Kč/1l
177,02 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Dentinox Stillcreme 30 ml
7 854,67 Kč/1l
235,64 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Alcina pro ženy 50ml
4 185,00 Kč/1l
209,25 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Celia Kolagen Krem do rąk i paznokci z nagietkiem, 125 ml
1 215,20 Kč/1l
91,14 Kč
Prodejce: Visage

Florena 82508 Florena Stärkende Pflege Handcreme 100,0 ml
665,30 Kč/1l
66,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doporučuje se zejména pro péči o nehtovou destičku, kutikuly a periunguální kloub, regeneraci nehtového lůžka a popáleniny a rány.
Sérum se také doporučuje pro:
Plísňové infekce
Akné
Praskající a delaminační deska na nehty
Zanícené záněty kůže a periunguální násady
Arkada Kolagenové sérum TC16 11ml Určeno pro osoby, které mají problémy s plísňovými infekcemi, praskáním a odlupováním nehtových plotének, akné,záněty kůže. Používá se k péči o obličej i nehty a kůžičku kolem nehtů. Přípravek kombinuje vysoce hodnotné složky: glycerin, kolagen, tea tree olej. Použití kolagenového séra: Péče o pleť se sklonem k akné Zklidňuje podráždění po depilaci Regeneruje a zpevňuje pokožku obličeje Regeneruje nehtovou ploténku Zabraňuje růstu plísní Používání séra zabraňuje sekundárním infekcím. To je možné, protože složky byly vybrány tak, aby kromě výživných a pečujících hodnot poskytovaly pokožce také ty, které jsou zodpovědné za ochranu před infekcí a regeneraci. Redukuje jizvy a pečuje o popáleniny - má antiseptické účinky, zklidňuje pleť se sklonem k akné, hnisavé akné a vyhlazuje vrásky. Sérum je přípravek pro péči o pleť, nehty a pokožku v okolí nehtů. Přípravek obsahuje vysoké množství rybího kolagenu (+-16 %) a je obohacen o tea tree olej. Používání séra navrací pokožce a nehtům krásný vzhled a podporuje regenerační procesy. Nejlepších výsledků dosáhnete při pravidelném používání séra alespoň dvakrát denně. Změny před a po aplikaci séra jsou patrné a viditelné ve velmi krátké době. Sérum AArkada TC16 dokonale promašťuje pokožku, regeneruje ji a podporuje hojení i v obtížnějších případech. Aplikujte 1-2 kapky séra na obličej a dekolt a nehtovou ploténku až 3x denně. Přípravek by neměly používat osoby s akutními zánětlivými stavy kůže vyžadujícími farmakologickou léčbu nebo osoby s přecitlivělostí na některou ze složek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Kolagen obsažený ve výrobku je stabilní při teplotách od 5 °C do 25 °C. Výrobek by měl být během používání uchováván v ochranné termosce. Výrobek by se měl používat pouze v doporučeném množství. Objem: 11 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 11 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- AArkada
- Kód EAN
- 5906874149034
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 11 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- AArkada
- Kód EAN
- 5906874149034
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Arkada Kolagenové Sérum TC16 - Obnova nehtů a pokožky (2x11 ml)
94 772,73 Kč/1l
1 042,50 Kč
Prodejce: TanningParadise

Mast na popraskanou pokožku u nohou ARKADA 70G
3 052,91 Kč/1kg
406,07 Kč
-70,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
335,82 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
627,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Tefal Hard Titanium PRO G28906, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
3 631,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Dálkové ovládání pro Thomson / TCL RC802N
250,00 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

AREBOS Kosmetický kufřík 4 v 1 se 4 přihrádkami a 1 zásuvkou | Vozík na kolečkách 360°
2 283,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Gehwol, Olej na kůžičku, 15 ml - Dlouhodobá platnost!
17 388,67 Kč/1l
260,83 Kč
Prodejce: Dermes

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sada detektoru kovů VEVOR pro dospělé Multifunkční profesionální detektor se 7 režimy Detektor kovů vodotěsný 25,4cm cívka pro větší hloubku, s lopatkou a taškou na přenášení
1 291,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 227,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Kapsle pro zdravou pleť Laboteq Skin - Pro zářivý vzhled a posílení krásy vaší pokožky.
12 257 142,53 Kč/1kg
429,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Přední košík na kolo s držákem Košík na řídítka s klipem Městský košík s adaptérem Drátěný nákupní košík Úzké síťové kolo Černá ocel Retoo
428,99 Kč
-10,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,19 Kč
Prodejce: Retoo

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
35 019,20 Kč/1l
1 750,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rychlovarná konvice Olvy s nastavením teploty 1,7 l - LCD displej, 2200 W, bez BPA, funkce udržování teploty, filtr proti vodnímu kameni, volba teploty 40-100°, nerezová ocel
729,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Intex 48259NP, 54 kg, 3 rok/roky, Vinyl, Modrá, Červená, Žlutá, 11,7 kg
1 767,10 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Honeywell HYF260E4, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
2 285,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Guess GUHCS23SGF4GBR Samsung Galaxy S23 hnědé pevné pouzdro 4G Charms Collection
630,01 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Revolution Beauty 24 produkt adventnho kalende, drkov sada s leskem na rty, maskami na rty, ttci a gelem na obo, vegansk a bez krutosti
1 822,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
452,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Černá + ochranná síť + žebřík
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TC 16 11ml
Toto je nejlepší lék na zlomené nehty, který znám. Před 2 lety mi dobře pomohl, nyní se mi nehty opět oddělují od prstů, aplikujte 2x denně, bude opět fungovat.
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
První nákup
Koupil jsem arkada t16 Nemohu ještě komentovat výsledek, protože jsem ho právě začal používat, napíšu recenzi později
Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super sérum
Po několika aplikacích je vidět změna. Nehet je silnější a vypadá lépe.
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top 1
Skvělý produkt na problematické nehty. Na trhu jsem nenašla lepší sérum!
Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Tento produkt používám od léta. Skvěle pomáhá. . Dodávka byla rychlá. Jsem více než spokojená.
Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Protože jsem ho teprve začal používat, nemohu o něm zatím nic říct.
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodáno včas
Produkt je skvělý
Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originální výrobek za výhodnější cenu
Velmi spokojen!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s ovsem, hydratace, silné nehty, jemné ruce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
129,99 Kč
-19,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 109,90 Kč/1l

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s keratinem, hydratační, silné nehty, jemné ruce



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 629,90 Kč/1l

Satin Hands Set White Tea & Citrus Hand Softener
1 326,48 Kč
Prodejce: lithuaniashop
2 652,96 Kč/1kg

Sisley Sisleya L'Integral - Krém na stárnutí rukou, 75ml
2 713,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
36 179,20 Kč/1l

Health&Beauty Intenzivní krém na ruce a nehty z černého bahna 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 570,40 Kč/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Intenzivní Krém pro Ruce 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 504,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 045,70 Kč/1l

Krém na ruce a nehty - 100 ml | MARTINA GEBHARDT
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 327,00 Kč/1l

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
964,78 Kč
Prodejce: apohealth
964 779,95 Kč/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
420 263,64 Kč/1kg

Č.52 - Krém na ruce 75ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
446,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 955,73 Kč/1l

Basis Sensitiv – Krém na ruce, 75 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,13 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 308,40 Kč/1l

Obnovující krém na ruce Sisley Reparatice
1 479,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders
19 729,73 Kč/1l

Lirene Vyhlazující krém na ruce 75 ml
462,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 173,07 Kč/1l

Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(75)Počet hodnocení: 75
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 571,29 Kč/1kg

Bettys Aloe Vera gel 92% na tělo, obličej a ruce 300ml
499,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
14 966,67 Kč/1l

Byredo Gypsy Water krém na ruce 30 ml UNISEX
1 137,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders
37 902,00 Kč/1l

Beauty Formulas Maska na dłonie z olejkiem kokosowym, 1 para
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 672 500,06 Kč/1kg

Bochko krm na opruzeniny 50 ml.
218,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
4 360,00 Kč/1l