4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
377,16 Kč
Prodejce: apohealth
Osvěžující sprej HolzHacker 100 ml
1 186,18 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,96 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich
Peeling, 30 ml gel
14 373,67 Kč/1l
431,21 Kč
Prodejce: apohealth
Sérum na růst řas - Přírodní posilovač, 30 ml
21 955,33 Kč/1l
658,66 Kč
Prodejce: taleoo
Cetaphil čisticí pleťová voda, 460 ml Pleťová voda
1 168,72 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
537,61 Kč
Prodejce: apohealth
Capixyl sérum na obočí a řasy 12 ml 8690131767440
31 988,33 Kč/1l
701,80 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-317,94 Kč
383,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KBruSHOP
Termln voda Uriage 2x300ml
989,15 Kč/1l
593,49 Kč
Prodejce: somnia24
Seraman čisticí lahvička pro citlivou pleť 500 ml
473,14 Kč/1l
236,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Přírodní Intimní Hygienický Gel s Vyživujícím Účinkem - Ziaja, 400 ml
353,00 Kč/1l
149,19 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-7,99 Kč
141,20 Kč
Prodejce: MANADA
NaturVital Vlasové tonikum proti vypadávání vlasů, 200ml
1 989,90 Kč/1l
397,98 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rosmarínová voda – 100% přírodní péče o pleť a vlasy, 100 ml | CASIDA
Osvěžující a revitalizující rosmarínová hydrolát pro péči o pleť a vlasy.
Oživuje pokožku hlavy a vlasy od kořínků až po konečky.
Podporuje růst vlasů a rovnoměrný růst vousů.
Stimuluje regeneraci pleti pro zářivý vzhled.
Očisťuje a zklidňuje mastnou a problematickou pleť, reguluje produkci kožního mazu.
Hydratuje a zklidňuje.
Praktické balení ve formě spreje.
Veganské a bez alkoholu, sulfátů, parabenů, minerálního oleje, parafínu, silikonů.
Čistá rosmarínová hydrolát je pro pleť a vlasy skutečným elixírem krásy. Jako přírodní antioxidant působí zklidňujícím a čistícím účinkem. Péče o pleť, odstraňuje nečistoty z pórů a dodává pleti svěží vzhled. Praktický sprej pečuje o tělo a osvěžuje ho po koupeli nebo sprše a zajišťuje pocit zdravé pleti. Ideální při celulitidě pro stimulaci prokrvení. Při použití ve vlasech a na pokožce hlavy posiluje vlasy od kořínků až po konečky a stimuluje růst vlasů. Vhodné i pro péči o vousy.
Použití Pro péči o pleť aplikujte několikrát denně na pleť ve formě spreje. Pro péči o vlasy aplikujte několik stříků do suchých nebo vlhkých vlasů. Rosmarínová voda Casida pro pleť a vlasy je produkt, který se po aplikaci nemusí oplachovat. Skladujte v chladu a chraňte před světlem, neskladujte při teplotě vyšší než 25°C. Vhodné i pro péči o vousy.
Složení Díky vysoce kvalitním, certifikovaným složkám a pečlivě vybraným dodavatelům můžeme zaručit nejlepší kvalitu. Věříme v přirozenost a čistotu a důsledně se vyhýbáme chemicky syntetickým přísadám.
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(35)Počet hodnocení: 35
3 005,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving
Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(449)Počet hodnocení: 449
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
VASAGLE koupelnová skříňka, koupelnová skříňka, boční skříňka se 4 zásuvkami, 30 x 30 x 82 cm, pro koupelnu, obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, moderní
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(132)Počet hodnocení: 132
1 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Láhev na aplikaci barvy mix color
2 147,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-19%
64,41 Kč
Prodejce: AllYour
Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(91)Počet hodnocení: 91
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(115)Počet hodnocení: 115
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall
Originální březové tonikum na vlasy Hagners 500 ml
316,02 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
158,01 Kč
Prodejce: apohealth
VASAGLE skříňka na boty 2 klapky výklopný botník 24x80x102 cm bílá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(355)Počet hodnocení: 355
1 791,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Moderní vnitřní a venkovní koberec ve vzhledu juty Velikost - 200 x 290 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(54)Počet hodnocení: 54
2 806,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Teppich-Traum
Rozmarýnový šampon s biotinem 200ml
1 993,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,68 Kč
Prodejce: apohealth
BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(23)Počet hodnocení: 23
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-27,00 Kč
757,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg
Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 570,01 Kč
Prodejce: Linomag
Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
660,39 Kč
Prodejce: apohealth
8 805,20 Kč/1kg
Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Doprava zdarma6% od 2 ks
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg
Flexosamine Krém - 100 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(13)Počet hodnocení: 13