5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Řasenka NUTRALASH - 5 ml99 540,00 Kč/1l
497,70 Kč
Prodejce: Nutralash

Další informace o reklamě
Delia GLAMOUR řasenka Everylash48 665,45 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Řasenka Glorious Volume - 01 černá 10ml86 318,57 Kč/1l
604,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Řasenka Dior Diorshow Iconic Overcurl Volume98 549,17 Kč/1l
1 182,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lovely OC787
22 763 000,58 Kč/1kg
227,63 Kč
Prodejce: MANADA

Barva Clinuance 1.0 Black
360 469,98 Kč/1l
360,47 Kč
Prodejce: somnia24

TIGHTLINE řasenka 3 v 1 #black 3,5ml
260 857,13 Kč/1l
913,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Llongueras Men Advance 3-Dark Brown
154 046,67 Kč/1l
462,14 Kč
Prodejce: somnia24

Lovely OC339
21 505 000,54 Kč/1kg
215,05 Kč
Prodejce: MANADA

Oplatkov rohlky Caprice s lskookovm a kakaovm krmem
328,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Artdeco 2088.01
8 220,00 Kč/1kg
213,72 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bell Tusz ekstremalnie wydłużający i rozdzielający rzęsy 2 Black, 10g
15 641 500,40 Kč/1kg
312,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L.A.M. Řasenka - 01 schwarz 10ml
39 082,00 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Řasenka MAXIMUM VOLUME 12ml
13 458,33 Kč/1l
161,50 Kč
Prodejce: Parfumtoi

MANHATTAN Eyemazing Reloaded řasenka černá 001
9 352,00 Kč/1l
93,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Loreal Voluminousp.Masc.01 černá 6.
70 993,33 Kč/1l
425,96 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Řasenka - Černý obsidián, 10 ml | LAVERA
31 624,00 Kč/1l
390,82 Kč
-74,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,24 Kč
Prodejce: taleoo

Artdeco 338.01
72 660,00 Kč/1l
435,96 Kč
Prodejce: Katomix

#02 Brown Dr. Hauschka Dlouhotrvající řasenka
59 838,75 Kč/1l
551,35 Kč
-72,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
478,71 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Řasenka - Black too Black 9,9ml
55 278,79 Kč/1l
547,26 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Pro všechny řasenky: karnaubské vosky, Shellsolt, přírodní oleje, E 172.
- Světově známý klasický produkt v kulaté dóze.
- Jednoduše naneste produkt La Bella Nussy na aplikátor a pomocí spirálové kartičky nalíčíte řasy.
- Nebo přelijte obsah tuby do vaší vlastní řasenky.
- Bez náplňové trysky, návod k doplnění naleznete v přiloženém letáku.
- Rozměry
- 10x1cm
- Barva
- Černá
- Hmotnost
- 6 g
- Objem
- 6 ml
- Složení
- Aqua,Cera Alba,Oleum Leni, E 172
- Výrobce
- La Bella
- Obsah balení
- 1 tuba 6g
- Kód EAN
- 9004559000017
- Číslo produktu
- 0017
- Rozměry
- 10x1cm
- Barva
- Černá
- Hmotnost
- 6 g
- Objem
- 6 ml
- Složení
- Aqua,Cera Alba,Oleum Leni, E 172
- Výrobce
- La Bella
- Obsah balení
- 1 tuba 6g
- Kód EAN
- 9004559000017
- Číslo produktu
- 0017
K tomu se hodí také

Aphro Celina sérum na řasy 3 ml přípravek na růst řas
370 406,66 Kč/1l
1 111,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Steinborg SB-3001 Trouba 20 litrů černá
1 687,95 Kč
Prodejce: Enstore

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Remington H5600, Černá, Růžová, Purpurová, 20 kusů, 600 s
1 192,44 Kč
Prodejce: Elektrochram

Farmona Radical Lash Architect Szampon w piance do mycia rzęs naturalnych i przedłużanych, 50ml
9 099,20 Kč/1l
454,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

MM Extra - Šumivé víno suché chuti Piccolo perlivé 200 ml
257,05 Kč/1l
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Sud Prosperplast TOWER STONE antracit 350l
3 371,00 Kč
Prodejce: PENTA

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Dentek Comfort Clean dentální nitě odolné proti roztržení 3 x 30 kusů
14 450,67 Kč/1m
867,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Golddachs Premium Beard Care Oil ve skleněné lahvičce
9 685,35 Kč/1kg
568,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Albatros Jídelní židle SALERNO sada 6 kusů, šedá - elegantní italský design, čalouněná židle s potahem z umělé kůže, moderní a stylová k jídelnímu stolu - kuchyňská židle, židle do jídelny s vysokou nosností
3 837,99 Kč
-480,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 357,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

L'Oreal Paris Telescopic Classic Gold Wydłużający tusz do rzęs 01 Noir 8ml
21 711 000,55 Kč/1kg
246,67 Kč
-29,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,11 Kč
Prodejce: Visage

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
4 651,60 Kč/1l
465,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Worth Courtesan - parfémovaná voda 90 ml ve spreji
8 555,56 Kč/1l
770,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Mucola sud na dešťovou vodu 1000L skládací sud na dešťovou vodu sud na dešťovou vodu nádrž na vodu nádrž na dešťovou vodu
3 045,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

DanKlorix Čisticí Prostředek 1,5 l - Účinná a Silná Formule
177,01 Kč/1l
265,51 Kč
Prodejce: somnia24

HP Diamond - Emery
54,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diadermine - Age Supreme Regeneration Night Cream - Noční pleťový krém proti známkám stárnutí 50ml
366,00 Kč/1kg
366,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Otto Kern Sign.Man Deo Spray 150ml
2 928,80 Kč/1kg
439,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Cuba Royal EDT 100 ml + AS 100 ml + DEO ve spreji 200 ml M
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kappus 3-3009, Kůže, Tuhé mýdlo, Krém, Kulatý, 125 g, 1 kusů
2 298,88 Kč/1kg
287,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Mauboussin Pour Elle, Ženy, 100 ml, Rebarbora, Růže, Karamel, Sprej
6 370,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Celia Tusz pogrubiająco-wydłużający do uzupełnienia Czarny, 5g
72,26 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Odstraňovač žmolků 3 ocelové čepele Strojek Elektrický a svetrový Linty Odstraňovač žmolků na textil oblečení pro chlupů oděvy prachu vlasů Retoo
262,99 Kč
Prodejce: Retoo

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
450,23 Kč/1l
450,23 Kč
Prodejce: somnia24

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger EDC 50 ml UNISEX
8 710,60 Kč/1l
501,27 Kč
-65,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

INF Samolepky na tetování obočí Hnědé 10 párů
143,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

KAMENNÝ EKOLOGICKÝ PÍSEK 1-20 mm šedý 25 kg 25kg
44,74 Kč/1kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aphro Celina sérum na řasy 3 ml přípravek na růst řas



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(341)Počet hodnocení: 341
1 111,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders
370 406,66 Kč/1l

Voděodolná řasenka 4D pro větší objem řas, černá, 24 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
9 958,33 Kč/1l

Li Lash Sérum na prodloužení řas 2ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 061,62 Kč
Prodejce: VogueVista
2 530 809,88 Kč/1l

NUVEGA Mascara – 5 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
497,70 Kč
Prodejce: Nutralash
99 540,00 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze Shine Savior Serum 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 706,20 Kč/1l

Řasenka Too Faced Better Than Sex Naturally
582,93 Kč
Prodejce: Uniqstone
11 896,53 Kč/1l

Řasenka Too Faced Better Than Sex Foreplay Lash Primer
580,74 Kč
Prodejce: Uniqstone
11 732,12 Kč/1kg

M2 Beauté Eyelash sérum na řasy Activating Serum 4 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 750,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
87 528,50 Kč/1kg

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Sérum na řasy Eyelash Booster 3ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 993,95 Kč
Prodejce: Nutralash
664 649,99 Kč/1l

Řasenka Mary Kay Lash Intensity 9 g
649,45 Kč
Prodejce: lithuaniashop
64 945,00 Kč/1l

Pierre Rene Magnolia Mascara Tusz do rzęs, 10ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
63 270 001,60 Kč/1kg

Řasenka NUTRALASH - 5 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
497,70 Kč
Prodejce: Nutralash
99 540,00 Kč/1l

Total Temptation řasenka pro ženy 8,6 - Black - Maybelline
477,62 Kč
Prodejce: VogueVista
55 537,21 Kč/1l

Mary Kay Great Heights voděodolná řasenka – ČERNÁ
574,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Sisley Phyto-Noir, Černá, Deep Black, Rozlišení, Revitalizační, Posilující, Zvětšující objem, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
1 783,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
254 731,42 Kč/1l

NUTRALASH Eyeliner with Eyelash Formula with Nutra Peptide Formula - 1,5 ml - černá
996,45 Kč
Prodejce: Nutralash
664 299,99 Kč/1l

Pastel Profashion Voděodolná Objemová Řasenka - Černá 12Ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
31 635,00 Kč/1kg

NUTRALASH Waterproof Mascara – 5 ml
622,65 Kč
Prodejce: Nutralash
124 530,00 Kč/1l

NUTRALASH Waterproof Mascara – travelsize 3 ml
373,80 Kč
Prodejce: Nutralash
124 600,00 Kč/1l