5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g2 380,79 Kč/1l
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g2 465,85 Kč/1l
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g1 973,55 Kč/1l
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Speed Stick | Deodoranty - antiperspirant gel - 85 g - 24hodinová ochrana - čiré složení beze zbytků1 458,71 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Gillette Arctic Ice - Mužský Deodorantový Gel, Osvežující Vůně, 70 ml
1 255,43 Kč/1l
87,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gelový antiperspirant pro muže Cool Wave 70 ml
2 225,00 Kč/1l
155,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rexona Men, Antyperspirant w sztyfcie Fresh & Power, 50 ml
1 083 375,03 Kč/1kg
86,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rexona Muži Antiperspirant ve spreji Workout 150 ml
1 304,80 Kč/1l
125,11 Kč
-59,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nivea Deospray pro muže - Fresh Power, 150 ml
1 862,80 Kč/1l
93,14 Kč
Prodejce: Katomix

Nivea Women, Dezodorant, Invisible clear, 150 ml
1 309,13 Kč/1l
196,37 Kč
Prodejce: MANADA

Odaban gelový antitranspirant 50 ml
15 986,20 Kč/1l
799,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nivea Men Deep Antiperspirant with Spray, 250 ml
641,76 Kč/1l
160,44 Kč
Prodejce: Katomix

Nivea Muži Intenzivní Antiperspirant s kuličkou 50 ml
2 179,60 Kč/1l
108,98 Kč
Prodejce: Visage

Tuhý antiperspirant pro muže Men Derma Dry Control 50 ml
956,80 Kč/1kg
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rituals Jing antiperspirant ve spreji
2 124,67 Kč/1l
318,70 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Kuličkový antiperspirant pro muže Action Control + 50 ml
6 297,00 Kč/1l
314,85 Kč
Prodejce: somnia24

Rexona 8717163340561, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
620,00 Kč/1l
93,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Rexona 8712561844857, Ženy, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
381,40 Kč/1l
117,09 Kč
-59,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rexona Men, Invisible Fresh Power Dezodorant, 150 ml
390,55 Kč/1kg
78,11 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nivea Pro Muže 50ml Osvěžující Antiperspirant v Kuličce
3 119,60 Kč/1l
155,98 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gelový antiperspirant Power Rush reguluje pocení a eliminuje nepříjemný zápach. Dodává dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti.
Gelový antiperspirant Gillette Power Rush vás účinně ochrání před vlhkostí a zápachem. Tento suchý antiperspirant vás nejen ochrání před potem, ale také neutralizuje nepříjemný zápach a zanechá vás svěží po celý den.
Díky pokročilé technologii trojí ochrany proti svěžesti tento antiperspirant pohlcuje a neutralizuje přirozený tělesný zápach a přizpůsobuje se vašim potřebám během fyzické aktivity. Získáte tak další vrstvu svěžesti, když ji potřebujete.
Gillette Power Rush je klasická, mužná a energizující vůně, která podtrhne vaše sebevědomí.
Jak používat: Naneste tenkou vrstvu gelu na podpaží a užívejte si dlouhotrvající ochranu a svěžest po celý den.
Gillette - High Performance Power Rush Antiperspirant 48h 70ml Cosmetics. For men.
Gillette Sport Gel proti pocení Power Rush, 70 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 70 ml
- Složení
- Gillette Sport Gel proti pocení Power Rush, 70 ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 11
- Kód EAN
- 4015600810849
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 70 ml
- Složení
- Gillette Sport Gel proti pocení Power Rush, 70 ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 11
- Kód EAN
- 4015600810849
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(4595)Počet hodnocení: 4595




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(884)Počet hodnocení: 884




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3086)Počet hodnocení: 3086




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2122)Počet hodnocení: 2122




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(121)Počet hodnocení: 121




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(453)Počet hodnocení: 453




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(471)Počet hodnocení: 471




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(698)Počet hodnocení: 698




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(57)Počet hodnocení: 57




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(205)Počet hodnocení: 205




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(121)Počet hodnocení: 121




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2414)Počet hodnocení: 2414




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(445)Počet hodnocení: 445




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(36)Počet hodnocení: 36




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 134% poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(168)Počet hodnocení: 168




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(860)Počet hodnocení: 860




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1467)Počet hodnocení: 1467




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(39)Počet hodnocení: 39




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(107)Počet hodnocení: 107




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(112)Počet hodnocení: 112




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(99)Počet hodnocení: 99




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(214)Počet hodnocení: 214

Gillette Arctic Ice - Mužský Deodorantový Gel, Osvežující Vůně, 70 ml
1 255,43 Kč/1l
87,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gelový antiperspirant pro muže Cool Wave 70 ml
2 225,00 Kč/1l
155,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Anti-Transpirantní Gel Gillette s Aloem 70ml - Dermokosmetika proti pocení s přírodním aloem pro dlouhotrvající svěžest a ochranu vaší pokožky. Navrženo pro muže i ženy.
1 130,29 Kč/1l
90,40 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Segway ZT3 Pro D, Klasické skútr, Červená, 20 km/h, 120 kg, Jakékoliv pohlaví, 16 rok/roky
19 783,03 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Speed Stick | Deodoranty - antiperspirant gel - 85 g - 24hodinová ochrana - čiré složení beze zbytků
1 458,71 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

SONGMICS Sada činek 2 v 1, 2x10 kg, pro domácnost, 1 pár
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

1000W elektrický kráječ zeleniny s 10 čepelemi, spirálový kráječ zeleniny, černý
1 473,91 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
7 727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l