4,9



Na základě 18 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Absolut Repair šampon 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA2 473,24 Kč/1l
1 854,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávání vlasů 100 ml23 380,00 Kč/1l
2 338,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA12 015,50 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml2 146,20 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ducray Neoptide Expert Sérum pro posílení růstu vlasů a prevenci vypadávání, 2 x 50 ml
13 388,70 Kč/1l
1 338,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Měděný peptid (GHK-Cu & AHK-Cu) – sérum pro růst vlasů – 30 ml – Hairgenetix
66 633,33 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hairgenetix

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
24 913,67 Kč/1l
747,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert
8 657,14 Kč/1l
2 181,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Biota Pharma Bioxsine DG, Bylinné sérum proti intenzivnímu vypadávání vlasů 3x50 ml
4 192,47 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
1 862,84 Kč/1kg
931,42 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 316,00 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml
3 608,00 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lazartigue, Stronger, Vegan, Hair Serum, Anti-Hair Loss, 50 ml
17 560,00 Kč/1l
878,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Echosline Discipline Serum uhlazující sérum proti krepatění vlasů 100 ml
3 086,90 Kč/1l
362,86 Kč
-54,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
308,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chantal Prosalon Artplex Serum odbudowujące do włosów, 100ml
1 976 250,05 Kč/1kg
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Anti-Dandruff Serum 100 ml
3 840,00 Kč/1l
384,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Arganicare Biotin Reconstructive Hair Serum s biotinem, 100 ml
3 837,92 Kč/1kg
460,55 Kč
Prodejce: MANADA

KÉRASTASE Genesis Homme Posilující sérum proti padání 90 ml
18 830,22 Kč/1l
1 694,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerasilk Specialists – sérum pro zhuštění vlasů 100 ml – sérum proti vypadávání vlasů
10 870,00 Kč/1l
1 087,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lehké sérum na pokožku hlavy pro zvýšení hustoty vlasů.
L'Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Serum je sérum speciálně vyvinuté pro řídnoucí vlasy. Sérum činí vlasy plnějšími tím, že zvyšuje hustotu vlasů. Účinná látka Stemoxydine zajišťuje zvětšení a další aktivitu vlasových folikulů, což zlepšuje stav vlasových folikulů a zvyšuje hustotu vlasů. Kromě zhuštění vlasů má sérum také ochranné vlastnosti pro pokožku hlavy. Po 6 týdnech každodenního používání se hustota vlasů zvýší přibližně o 1700 vlasů*.
*Výsledky po 6 týdnech a klinické studii se 79 ženami
Řada Scalp Advanced byla vyvinuta ve spolupráci s vlasovými profesionály a testována dermatology. 1. Společná inovace se 3 profesionálními y na vlasovou pokožku: em na balayage a barvení, špičkovým em na vlasovou pokožku a em na trvalou ondulaci a služby pro vlasovou pokožku.
Klíčové vlastnosti
- Vlasové sérum pro řídnoucí vlasy
- Zhuštění vlasů
- Zvyšuje hustotu vlasů
- Zlepšuje stav vlasových folikulů, což vede k růstu nových vlasů
- Ochranné vlastnosti pro pokožku hlavy
- Dermatologicky testováno a vyvinuto společně s y na pokožku hlavy
- Bez barviv, sulfátů a silikonů
Jak používat
Sérum naneste rovnoměrně na pokožku hlavy, nejlépe večer a na ručníkem vysušené vlasy. Rozdělte vlasy do sekcí a naneste sérum na všechny sekce, jemně jej vmasírujte konečky prstů a nechte působit. Sérum není třeba oplachovat.
Výsledek
Po 6 týdnech uvidíte první výsledky, po 3 měsících je výsledek optimálně viditelný. Hustota vlasů se zvýší a vy budete mít plnější vlasy a nové vlasy.
L'Oréal Professionnel Paris Série Expert Serioxyl Advanced Anti Hair-thinning Activator Serum 90 ml
Zhušťující přípravek pro řídnoucí vlasy
L'Oréal Professionnel Paris Série Expert Serioxyl Advanced Anti Hair-thinning Activator Serum od L'Oréal Professionnel Paris bylo vyvinuto speciálně pro řídnoucí vlasy. Vlasy se stanou silnějšími již za 6 týdnů.
Vlastnosti:
- Vhodné pro řídnoucí a řídnoucí vlasy
- Má zhušťující účinek
Použití: Slouží k úpravě vlasů a vlasů:
Aplikujte rovnoměrně na pokožku hlavy (ideálně večer na ručníkem vysušené vlasy). Rozdělte vlasy na 4 části a každou část nastříkejte 6krát. Vmasírujte nejjemnější částí konečků prstů. Nechte působit.
O značce L'Oréal Professionnel Paris Série Expert Scalp Advance Anti-Discomfort
Řada byla speciálně vyvinuta pro zklidnění citlivé pokožky hlavy. Produkty byly vyvinuty společně s kadeřníky. Snášenlivost testována dermatology.
Vhodné pro všechny kadeřnické partnery a klienty, kteří hledají účinné produkty a kompletní portfolio pro nevyrovnanou pokožku hlavy.
AQUA / VODA / EAU - HYDROXYPROPYL ŠKROB FOSFÁT - GLYCERIN - QUATERNIUM-87 - CETEARYL ALKOHOL - BEHENTRIMONIUM CHLORID - PROPYLENGLYKOL - KAPRYLYL GLYKOL - FENOXYETHANOL - CANDELILLA CERA / KANDELILOVÝ VOSK / CIRE DE CANDELILLA - ISOPROPYL ALKOHOL - LIMONEN - NIACINAMID - HYDROGENOVANÝ ŠKROBOVÝ HYDROLYZÁT - MENTOL - LINALOOL - HEXYL CINNAMAL - ALFA-ISOMETHYL IONONE - BENZYL ALCOHOL - APHANIZOMENON FLOS-AQUAE EXTRACT - POTASSIUM SORBATE - PARFUM / FRAGRANCE
Loreal ProfessionelScalp Serioxyl Advanced Density | Sérum pro řídnoucí vlasy 90ml
Objevte sílu pokročilé technologie se sérem Loreal Scalp Serioxyl Advanced Density. Toto inovativní sérum bylo speciálně vyvinuto pro podporu hustoty vlasů a stimulaci vlasové pokožky. Je ideální pro každého, kdo se potýká s řídnutím vlasů a chce obnovit zdravé vlasy a vitalitu.
Sérum Serioxyl Advanced Density využívá koncentrované účinné látky, které pronikají do vlasové pokožky a stimulují růst vlasových folikulů. Díky složkám, jako jsou GlucoBoost a Incell, sérum nejen stimuluje růst nových vlasů, ale také posiluje a chrání stávající vlasy. Lehké složení vlasy nezatěžuje a při pravidelném používání zaznamenáte viditelné výsledky v podobě silnějších a zdravějších vlasů.
Výhody produktu: - Vhodný pro vlasy s dlouhou životností a dlouhými vlasy:
- Stimuluje růst nových vlasů
- Posiluje a chrání stávající vlasy
- Lehké složení, které nezatěžuje vlasy
- Viditelné výsledky v podobě silnějších vlasů
Loreal, lídr v kosmetickém průmyslu, je zárukou inovace a účinnosti svých výrobků, které jsou výsledkem pokročilého výzkumu.
Objem:
90 ml
Sérum Serioxyl Advanced Density Activator od L'Oréal Professionnel bylo vyvinuto pro zpomalení ztráty hustoty vlasů. Jeho složení je obohaceno o stemoxydin 5 % a resveratrol, které působí jako zhušťovač vlasů a podporují proces regenerace vlasů tím, že zkracují telogenní fázi. Při každodenním používání toto lehké sérum znásobuje vlasovou hmotu.
- Speciálně vyvinuto pro řídnoucí vlasy
- Zkracuje telogenní fázi
- Má zhušťující účinek
[Použití]
Přípravek na zahuštění vlasů rovnoměrně naneste na pokožku hlavy. Rozdělte vlasy do čtyř sekcí a každou sekci šestkrát postříkejte. Vlasy promasírujte. Nechte přípravek působit. Pokud se přípravek dostane do kontaktu s očima, okamžitě je důkladně vypláchněte.
Složení
ALKOHOL DENAT., AQUA / VODA / EAU, DIETHYLLUTIDINATE, RESVERATROL, ETHYLESTER KOPOLYMERU PVM/MA, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLÁT, BENZYLALKOHOL, LIMONEN, PARFUM / VŮNĚ (F.I.L. N292065/1).
Sérum na řídnoucí vlasy | Hustota a růst
Aktivační sérum pro zahuštění vlasů L'Oreal Professionnel Serioxyl Advanced je špičkový produkt pro ty, kteří touží po plnější a hustší hřívě. Toto kvalitní sérum o objemu 90 ml je navrženo tak, aby poskytovalo intenzivní účinek pro zhuštění vlasové struktury a objemu. Jeho speciální složení je vyvinuto s ohledem na potřeby slabých a řídnoucích vlasů, kterým chybí objem a plnost. S touto inovativní formulí od L'Oreal Professionnel si můžete být jisti, že vaše vlasy budou vypadat zdravě a plně. Díky séru Serioxyl Advanced se vaše vlasy stanou silnějšími, hustšími a plnějšími již po prvních použitích. Buďte hrdí na svou hřívu a dopřejte jí tu nejlepší péči s aktivujícím sérem od L'Oreal Professionnel.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 90 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
nyní L'Oréal Sérum L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Denser Serum 90ml na Beauty Plaza.
Loreal SE SA Serioxyl Activator Serum 90ml Density Scalp Advanced
L'oreal Professionnel Serioxyl Advanced Serum 90ml
- Model
- Serie Expert Scalp Serioxyl Advanced
- Verze
- Pokročilé
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 90 ml
- Složení
- Kaprylový alkohol, citronelol, kumarin, kokamidopropyl betain, linalool, linolová kyselina, hydrolyzát kukuřice, hexyl cinnamal, arginin, hexylén glykol, argania spinosa olej, pentylenglykol, glicerin, kyselina šťavelová, rozmarýnový listový extrakt, extrakt z olivového listu, extrakt z ananasu, extrakt z vinné révy, extrakt z uhorky, extrakt z jabloňové kůry.
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 15
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 3474637106348
- Číslo produktu
- 49738
- Model
- Serie Expert Scalp Serioxyl Advanced
- Verze
- Pokročilé
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 90 ml
- Složení
- Kaprylový alkohol, citronelol, kumarin, kokamidopropyl betain, linalool, linolová kyselina, hydrolyzát kukuřice, hexyl cinnamal, arginin, hexylén glykol, argania spinosa olej, pentylenglykol, glicerin, kyselina šťavelová, rozmarýnový listový extrakt, extrakt z olivového listu, extrakt z ananasu, extrakt z vinné révy, extrakt z uhorky, extrakt z jabloňové kůry.
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 15
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 3474637106348
- Číslo produktu
- 49738
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 500 ml
1 392,46 Kč/1kg
763,07 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml
766,02 Kč/1l
1 149,03 Kč
Prodejce: Scentist

L'Oreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-On 10 x 6 ml - Neu
37 065,00 Kč/1l
2 223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml
10 577,78 Kč/1l
952,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Řídnoucí šampon pro zahuštění vlasů L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced, 300ml
1 678,43 Kč/1l
503,53 Kč
Prodejce: MANADA

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 300 ml
2 329,30 Kč/1l
698,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
14 244,53 Kč/1l
1 068,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Medicube PDRN Pink Peptide Serum 30 ml
15 164,33 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Doplňky stravy Kräuterhaus Sanct Bernhard extrakt z jírovce (120 kapslí) 5749
617 999,97 Kč/1kg
618,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: YourFragrance

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100, 50 ml
12 799,80 Kč/1l
639,99 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Sesam ungeschält 500g
218,96 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: taleoo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lepicí natáčky 6 kusů 78 mm jumbo tmavě modré
114,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s výškově nastavitelným čelem a 4 zásuvkami, funkční postel sametová látka dvoulůžko s roštovým rámem pro dospělé a mládež
7 186,99 Kč
-794,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 392,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml
1 633,18 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Cílené nanášení. Nepálí. Funguje tak, jak má. Pečuje o vlasy. Po fénování nezanechává mastný film. Uklidňuje pokožku hlavy. Trpělivost je vždy nutná.
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Tento Serioxyl je velmi dobrý produkt pro mé vlasy. Stříkám ho na vlasy po umytí a po uschnutí vypadají plnější.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sérum
Použití v souladu s návodem. Kupuji opětovně. Zpevňuje a zesiluje vlasy, podporuje jejich růst
Ohodnoceno dne 26. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí wieser
Vlasové sérum jsem několikrát použila na svou dceru. Musím říct, že stojí za každý cent. Teď ho mám 2 dny a jsem nadšená.
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Péče o vlasy.
Jako vždy je všechno v pořádku.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Vynikající produkt. Velmi rychlé dodání
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Absolut Repair šampon 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 854,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 473,24 Kč/1l

Nioxin Diaboost Treatment stylingový sprej pro zvětšení objemu 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 476,93 Kč
-406,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 070,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 709,30 Kč/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávání vlasů 100 ml
2 338,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
23 380,00 Kč/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
3 024,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 024,99 Kč/1l

Felps Brazilian Nuts keratinové narovnání 250ml
1 394,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
5 579,96 Kč/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávání vlasů 70ml - Posiluje vlasové kořínky - Omezuje vypadávání vlasů
1 399,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
19 999,00 Kč/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 in 1 150ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
853,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 415,72 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pro všechny typy vlasů 50 ml



2,6Průměrné hodnocení: 2,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
826,98 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
16 539,60 Kč/1l

Natureza Ozonový sprej Terapia de Ozônio regenerace a hydratace 200ml
896,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 484,95 Kč/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
868,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 896,63 Kč/1l

Loreal Super Dust 2x7g
748,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
53 495,00 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 295,72 Kč/1l

Keratin Haarserum
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
25 312,80 Kč/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
12 015,50 Kč/1l

Love Potion NO FRIZZ! Foam Gloss
840,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 681,98 Kč/1l

Björn Axén ANTI-FRIZZ vyhlazující mléko na vlasy 150 ml
1 022,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 814,67 Kč/1l

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 245,50 Kč
Prodejce: YourFragrance
13 110,53 Kč/1l

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 181,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 657,14 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 146,20 Kč/1l

Paese Serum Olejowe z witaminą C 10%, 15 ml
570,34 Kč
Prodejce: Serica
11 406 800,29 Kč/1kg