3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g1 446,60 Kč/1kg
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g458,14 Kč/1kg
64,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001518106198, 484 kcal, 6,9 g, 67 g, 27 g, 20 g, 12 g
906,40 Kč/1kg
67,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Wicklein Burggraf Norimberské oplatky perníkové mléčná čokoláda 200g
439,15 Kč/1kg
87,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mléčnou čokoládou 200g
1 243,15 Kč/1kg
248,63 Kč
Prodejce: somnia24

Manner Snack Minis mléčné čokoládové křupavé kakaové oplatky 5 x 25 g
513,60 Kč/1kg
64,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Oplatkové rohlíčky - hořká čokoláda 125g
1 040,80 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Walkers Bezlepkový máslový čokoládový chlebíček 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová pomazánka Maltesers 200g
770,00 Kč/1kg
154,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mini speculoos - mléčná čokoláda 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alpia čokoládové preclíky Mléčné slané preclíky v čokoládě 140g
Čokoládové preclíky Alpia jsou jedinečnou pochoutkou. Kombinace křupavých pečených preclíků a nejjemnější mléčné čokolády spojuje to nejlepší ze dvou světů - sladkého a slaného - v jednu neodolatelnou pochoutku.
Výhody výrobku: - Vychutnejte si tvarohové preclíky, které se vyznačují vysokou chutí a chutí:
- Jedinečná kombinace chutí: kontrast mezi slaným preclíkem a sladkou mléčnou čokoládou vytváří mimořádný chuťový zážitek.
- Křupavé preclíky: dokonale propečené pro ideální sousto.
- Nejlepší mléčná čokoláda: Rozplývá se v ústech a je té nejvyšší kvality, dokonale doplňuje preclíky.
- Všestranné použití: Ideální na cesty, jako svačina mezi jídly nebo pro příjemné večery s přáteli a rodinou.
Balení:
Vhodné balení: 140g sáček, ideální pro sdílení nebo samostatnou svačinku.
Vyzkoušejte čokoládové preclíky Alpia Milk a zažijte dokonalou harmonii sladkého a slaného - svačinku, která nikdy nezklame!
Stollwerck Schokoladen Vertriebs GmbHAm Stammgleis 9
22844 Norderstedt (D)
Čokoládové preclíky Alpia s plnotučným mlékem (140g sáček)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- slané preclíkové sušenky (PŠENIČNÁ mouka (GLUTEN), řepkový olej, sůl, droždí, sladová PŠENIČNÁ mouka (GLUTEN), kypřící látka: uhličitany sodné, regulátor kyselosti: E476; sůl, přírodní vanilkové aroma. (Mléko), cukr, kakaové máslo*, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota*, MLÉČNÝ cukr (LAKTÓZA), sušená sladká syrovátka (MLÉKO), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: lecitiny (SÓJA), E476. * Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) 2008 KJ Energie (kcal) 479 kcal Tuky 21,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 11,0 g Sacharidy 62,0 g Sacharidy, z toho cukr 31,0 g Bílkoviny 8,6 g Sůl 1,8 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Stollwerck Schokoladen Vertriebs GmbHAm Stammgleis 9 22844 Norderstedt (D)
- Prodejní název
- Slané preclíkové sušenky (45 %) v mléčné čokoládě (kakao: minimálně 30 %)
- Výrobce
- Sarotti
- Obsah balení
- Čokoládové preclíky Alpia s plnotučným mlékem (140g sáček)
- Číslo produktu
- 7981
- Kód EAN
- 4001743759985
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- slané preclíkové sušenky (PŠENIČNÁ mouka (GLUTEN), řepkový olej, sůl, droždí, sladová PŠENIČNÁ mouka (GLUTEN), kypřící látka: uhličitany sodné, regulátor kyselosti: E476; sůl, přírodní vanilkové aroma. (Mléko), cukr, kakaové máslo*, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota*, MLÉČNÝ cukr (LAKTÓZA), sušená sladká syrovátka (MLÉKO), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: lecitiny (SÓJA), E476. * Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) 2008 KJ Energie (kcal) 479 kcal Tuky 21,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 11,0 g Sacharidy 62,0 g Sacharidy, z toho cukr 31,0 g Bílkoviny 8,6 g Sůl 1,8 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- Stollwerck Schokoladen Vertriebs GmbHAm Stammgleis 9 22844 Norderstedt (D)
- Prodejní název
- Slané preclíkové sušenky (45 %) v mléčné čokoládě (kakao: minimálně 30 %)
- Výrobce
- Sarotti
- Obsah balení
- Čokoládové preclíky Alpia s plnotučným mlékem (140g sáček)
- Číslo produktu
- 7981
- Kód EAN
- 4001743759985
K tomu se hodí také

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
634,14 Kč/1kg
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Čokoládové horské sušenky klasické,150g
267,73 Kč/1kg
40,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Pistaziencreme Vollmilchschokolade mit Pistazienmilchcreme 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schoko-Minibrezeln 100g | HUOBER
659,60 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: taleoo

Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
639,00 Kč/1kg
95,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119461, 100 g, 200 g, A, e330, e407, e901, 379 kcal, 58 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 176049 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Crunchy Bonbons 140 g
485,00 Kč/1kg
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Pennisetum alopecutoides Červenohlávka 1L
297,00 Kč
Prodejce: BaumschuleWedrowski

Sada 4 jídelních židlí COLAMY, robustní a elegantní, v minimalistickém skandinávském stylu, ideální do jídelny a kuchyně, béžová
7 453,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: COLAMY

Ovocná žvýkačka Haribo Fruity Bussi s pěnovým cukrem a ovocnou náplní 175g
256,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Father Christmas mléčná čokoláda s dutým středem a kakaem 60g
631,50 Kč/1kg
37,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Glico Pocky jahodová příchuť 45g
998,67 Kč/1kg
44,94 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
905,00 Kč/1kg
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – japonská třešeň, okrasná třešeň, růžový kvetoucí strom, mrazuvzdorný okrasný strom do zahrady a předzahrádky
433,34 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Padesát procent dodávek
Část dodávky, kterou jsem obdržel, je z hlediska produktu velmi dobrá. Jsem zklamaná z balení. Sáčky jsou nedostatečné
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg