5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Super Dust 3x7g1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g22 746,50 Kč/1kg
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matující guma Mess Up 100 ml2 870,00 Kč/1l
287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
12 491,88 Kč/1l
1 061,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Mighty Matte Strong Matte Cream 100 ml
2 840,00 Kč/1l
284,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

American Crew Heavy Hold Pomade 85g, Krém na vlasy, 85 g, Všechny vlasy, Vyhlazující, Dávkovač, Aqua/Water/Eau, Ceteareth-25, PVP, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Propylene Glycol, Oleth-20,...
4 200,24 Kč/1kg
357,02 Kč
Prodejce: VISO

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Keune 1922 Strong Hold Wax vosk na vlasy pro silnou fixaci 75 ml
10 746,67 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Taft Wax 75 ml, extra silná fixace 2
14 605,73 Kč/1l
1 095,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

lepidlo na vosky got2b Spiking Wax (75 ml)
6 784,13 Kč/1l
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

NISHMAN pomáda na vlasy 01 STYLING WAX GUMGUM 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Vosk na vlasy (Hair Wax) 80 ml
9 249,88 Kč/1l
783,25 Kč
-43,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
739,99 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Goldwell StyleSign Texture Defining Wax 75 ml
3 996,40 Kč/1l
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Krémová pomáda na vlasy Brews (Cream Pomade) 100 ml
4 400,00 Kč/1l
440,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REF Pomade N°550 85 ml
4 458,82 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g
13 042,92 Kč/1kg
1 565,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Silný matný vosk 100 ml
4 296,87 Kč/1kg
550,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Salerm Cosmetics Matt Wax Matný vosk se silnou fixací 50g
27 826,00 Kč/1l
1 391,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Upravujte své vlasy precizně a flexibilně pomocí vosku Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax:
• Poskytuje silnou fixaci a flexibilitu pro všestranné možnosti stylingu.
• Snadno se nanáší a tvaruje, což umožňuje vytvářet různé účesy.
• Dodává texturu a definici pro přirozený vzhled.
Vosk na vlasy s krémovou texturou poskytuje silnou fixaci v kombinaci s přirozeným leskem a výrazným tvarováním.
Tento silný krémový vosk s karnaubským voskem a ricinovým olejem nabízí silnou fixaci, přirozený lesk a flexibilní definici - pro neomezenou kreativitu!
- Silná fixace
- Možnost přetvoření
- Dodává vlasům přilnavost a texturu
- Přirozený lesk
- Snadno se nanáší a vymývá
[Použití]
Rozetřete krémový vosk mezi dlaněmi a naneste na suché vlasy. Styl.
Složení
Aqua (voda, Eau), Cera Alba (včelí vosk, Cire d'Abeille), Ricinus Communis (ricinový) semenný olej, VP/VA kopolymer, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cire de Carnauba), Cetyl Ethylhexanoate, Octyldodecyl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Parfum (vůně), Propylene Glycol, Steareth-21, fenyltrimethicon, stearylalkohol, PPG-5-Ceteth-20, fenoxyethanol, hydrogenovaný ricinový olej, aminomethylpropanol, linalool, ethylhexylglycerin, karbomer, limonen, citral, kyselina benzoová, alfa-isomethyl-ionon, methylbenzoát, ethylbenzoát, CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 17200 (Red 33)
Schwarzkopf Osis+ Flexwax 85 ml
Krémový vosk
Osis+ Flexwax dodává textuře vlasů silnou fixaci, přirozený lesk a definici v podobě tvarovatelného krémového vosku.
Vlastnosti:
- Silný krémový vosk
- Silná fixace
- Přemodelovatelný
- Dodává vlasům pevnost a texturu
- Přirozený lesk
- Snadno se nanáší a vymývá
Použití:
Krémový vosk rozetřete v dlaních a naneste na suché vlasy. Styling.
Aqua (voda, Eau),Cera Alba (včelí vosk, Cire d'Abeille),Ricinus Communis (ricinový) olej,VP/VA kopolymer,Cera Carnauba (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cire de Carnauba),Cetyl Ethylhexanoate,Octyldodecyl Stearate,Stearic Acid,Palmitic Acid,Parfum (vůně),Propylenglykol,Steareth-21,Fenyltrimethicone,Stearyl Alcohol,PPG-5-Ceteth-20,Fenoxyethanol,Hydrogenated Castor Oil,Aminomethyl Propanol,Linalool,Ethylhexylglycerin,Carbomer,Limonene,Citral,Benzoic Acid,Alpha-Isomethyl Ionone,Methyl Benzoate,Ethyl Benzoate,CI 60730 (Ext. Violet 2),CI 17200 (Red 33)
{Uvolněte svou kreativitu s univerzálním stylingovým krémem Schwarzkopf OSiS+ Flexwax, který dodá vašim vlasům texturu a definici s flexibilní fixací. Je ideální pro vytváření strukturovaných a tvarovatelných účesů s přirozeným finišem}
Objevte profesionální styling s voskovým krémem na vlasy Schwarzkopf Osis+ Flexwax. Tento prémiový vosk na vlasy vám nabízí maximální flexibilitu a silnou kontrolu pro jakýkoli požadovaný vzhled. Bohaté krémové složení poskytuje dokonalý styling, aniž by vlasy zatěžovalo nebo lepilo. Ideálně se hodí pro kreativní účesy, dodá vašim vlasům moderní, matný vzhled a definuje účes s přirozeným finišem. Spolehněte se na odborné znalosti společnosti Schwarzkopf a získejte stylingový přípravek, který poskytuje dlouhotrvající výsledky a snadno se vymývá. Sáhněte po voskovém krému na vlasy Osis+ Flexwax a upravte své vlasy s maximální přesností a minimálním úsilím.
Objevte kvalitní produkty pro péči o vlasy, které zajistí zdravý, silný a upravený vzhled. Od každodenní péče a čištění až po intenzivní ošetření – naše pečlivě vybrané produkty poskytují vlasům a pokožce hlavy cenné složky, hydratují je a podporují jejich přirozenou vitalitu. Všechny typy vlasů a individuální potřeby – abyste si každý den mohli užívat hebké, lesklé a plné vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vosky na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 85 ml.
Osis Flexwax Cream Wax #4 Ultra Strong DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 85 ml
Schw. OSIS+ FlexWax krémový vosk Strong 85ml
Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax 85 ml
Schwarzkopf OSiS+ Flexwax Strong Cream Wax 85ml
Objevte všestrannost vosku Schwarzkopf OSiS Flexwax (85 ml). Tento jedinečný vosk na vlasy poskytuje nejen spolehlivou fixaci, ale také úžasný lesk, který dotvoří váš vzhled. Díky flexibilní krémové textuře můžete své vlasy upravovat opakovaně po celý den - ideální pro nekomplikované účesy. Ať už se rozhodnete pro pevně natupírované vlasy nebo hravou texturu, Flexwax je vaším dokonalým stylovým partnerem.
- Hmotnost
- 150 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax krémový vosk na vlasy, 85 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787999327
- Číslo produktu
- 3064862
- Hmotnost
- 150 g
- Objem
- 85 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax krémový vosk na vlasy, 85 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787999327
- Číslo produktu
- 3064862
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
12 491,88 Kč/1l
1 061,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Matující guma Mess Up 100 ml
2 870,00 Kč/1l
287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Mighty Matte Strong Matte Cream 100 ml
2 840,00 Kč/1l
284,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

3x RedOne Matte Hair Wax Vosk na vlasy 150ml
2 169,00 Kč/1l
325,35 Kč
Prodejce: HyKos

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
1 009 999,95 Kč/1kg
303,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 300 ml
896,67 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,38 Kč/1l
403,46 Kč
Prodejce: somnia24

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 048,20 Kč/1l
3 048,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

Red One Violetta Aqua – gel/vosk na vlasy, 150 ml – stylingový produkt s vysokou fixací a lesklým efektem
1 363,13 Kč/1l
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Lehký krém pro okamžitý objem vlasů OSIS Upload (Volume Cream) 200 ml
1 224,65 Kč/1l
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 200 ml
3 357,40 Kč/1l
671,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 380,87 Kč/1kg
207,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
1 485,00 Kč/1l
297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Paste Osis+ Texture Mess Up
16 189,00 Kč/1l
1 618,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Eimi Absolute Set Lakier do włosów, 500ml
538 499,97 Kč/1kg
308,86 Kč
-39,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,25 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Slunečník N23 2x3m polyester/hliník - bordová
2 594,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
231,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
3 093,20 Kč/1l

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg