4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nioxin Diaboost Treatment stylingový sprej pro zvětšení objemu 100 ml10 499,30 Kč/1l
1 476,93 Kč
-427,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml10 965,89 Kč/1l
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pro všechny typy vlasů 50 ml13 998,60 Kč/1l
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 in 1 150ml3 415,72 Kč/1l
853,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Rozjasňující sérum pro matné vlasy Grapeseed (Glossing Serum) 60 ml
7 189,17 Kč/1l
431,35 Kč
Prodejce: VISO

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 213,73 Kč/1l
332,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sachajuan Hair Shine Serum 30 ml
16 800,00 Kč/1l
630,00 Kč
-126,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
504,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eleven Australia Smooth & Shine Anti-Frizz Serum sérum proti krepatění vlasů 60 ml
6 175,50 Kč/1l
520,02 Kč
-149,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Indola Finishing Smooth Serum 100ml
3 738,80 Kč/1l
373,88 Kč
Prodejce: somnia24

KÉRASTASE Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk 190 ml
6 636,42 Kč/1l
1 260,92 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Chantal Prosalon Artplex Serum odbudowujące do włosów, 100ml
1 990 950,05 Kč/1kg
398,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Echosline Discipline Serum uhlazující sérum proti krepatění vlasů 100 ml
3 086,90 Kč/1l
362,86 Kč
-54,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
308,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Just Brilliant Shine Pomade 75 ml
3 917,78 Kč/1kg
387,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Framesi Sérum For-Me 117 Shine Me Split Ends Essence
9 960,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Morfose Keratin Hair Serum keratynowe serum do włosów, 75ml
2 369 555,52 Kč/1kg
242,10 Kč
-28,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
8 050,00 Kč/1l
805,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elvive Glycolic Gloss rozjasňující sérum 150ml
2 249,93 Kč/1l
337,49 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Salerm Cosmetics Keratin Shot Sérum proti krepatění 100ml
8 467,10 Kč/1l
846,71 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
8 049,86 Kč/1l
1 738,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sérum na vlasy potlačuje mdlost a hrubost vlasů bez jejich zatížení. Dodává lesk, redukuje krepatění a potlačuje statický efekt a poletující vlasy.
Složení bez silikonů s bambuckým máslem Osis+ Glow dodává drsným a matným vlasům pružnost, aniž by je zatěžovalo. Krotí krepatění a nepoddajné vlasy a zajišťuje lesklý a hladký povrch. Sérum lze používat i s dalšími produkty OSiS+, které vlasům dodají ještě větší lesk.
- Lesk bez silikonů a pocit upravených vlasů.
- Lehké, nezatěžující složení
- Omezuje poletování vlasů a pomáhá chránit před vlhkostí.
- Usnadňuje rozčesávání a úpravu hrubých vlasů.
[Použití]
Sérum proti krepatění a lesku lze použít na vlhké i suché vlasy.
Složení
Aqua (Voda, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Dicaprylyl Ether, Polyquaternium-37, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum (Fragrance), Cetearyl Alcohol, Sodium Benzoate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Citric Acid, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Methyl Benzoate, Ethyl Benzoate
Nechte vyniknout svou jedinečnou osobnost s tímto sérem proti krepatění!složení bez silikonů /s máslem s bambuckým máslem / udělá hrubé a matné vlasy pružnými, lesklými a snadno se upravují. /přivede k životu i ty nejneposlušnější vlasy, které vyživí a dodá jim zdravý vzhled.
- Lesk a výživa vlasů bez použití silikonů - Lehké složení, které nezatěžuje vlasy - Snadné rozčesávání a úprava nepoddajných vlasů - Snadné rozčesávání a úprava nepoddajných vlasů
Návod k použití: Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Bez oplachování.
Schwarzkopf lesk ve spreji
{Užijte si oslnivý lesk vlasů díky lehkému séru na lesk vlasů Schwarzkopf OSiS+ Glow v praktické pumpičce, které dodá vašim vlasům hedvábný a lesklý vzhled, aniž by je zatížilo. Je ideální pro vytvoření zářivého vzhledu s přirozeným leskem}
Zažijte bez lesk a bezkonkurenční hebkost s lesklým sérem Schwarzkopf Professional Osis+. Toto sérum je speciálně vyvinuto tak, aby vašim vlasům dodalo zářivý zrcadlový lesk, který jim dodá zdravý a zářivý vzhled. Díky praktické velikosti 50 ml je ideální pro každodenní použití a skvěle se hodí i na cesty. Lehké nemastné složení se snadno nanáší a nezatěžuje vlasy. Je ideální pro všechny typy vlasů, intenzivně je vyživuje a chrání před vnějšími vlivy. Zlepšete svou péči o vlasy tímto základním přípravkem od Schwarzkopf Professional a předvádějte své nejkrásnější vlasy každý den.
Exkluzivní řešení pro nepoddajné a poletující vlasy. Sérum proti krepatění vlasů Schwarzkopf Professional Osis+ Glow bojuje proti hrubým a matným vlasům, aniž by je zatěžovalo. Sérum zajišťuje dokonalý, hladký a zářivý vzhled vlasů a zajišťuje jejich rovnoměrnou hydrataci bez nepříjemného krepatění. Navíc tvoří ochrannou bariéru, která zaručuje hladkost, lesk a flexibilitu vlasů.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny pro nepoddajné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 50 ml.
Vlasové sérum potlačuje matnost a hrubost vlasů, aniž by je zatěžovalo. Dodává vlasům lesk, jejich krepatění a bojuje proti statické elektřině a poletování vlasů. Vlastnosti: Vlasové sérum, dodává upravený vzhled, nezatěžuje vlasy, redukuje krepatění, omezuje statickou elektřinu a poletování vlasů, usnadňuje rozčesávání, zlepšuje poddajnost vlasů, chrání vlasy před vlhkostí. PoužitíNaneste z dlaně na vlhké nebo suché vlasy.
Black OSIS+ Glow Sérum proti krepatění a lesku 50ml
OSIS MAGIC Sérum proti krepatění #1 Light Control 50 ml
Sérum proti krepatění a lesku. Složení bez silikonů s bambuckým máslem dodává drsným vlasům opět pružnost.
Schwarzkopf Professional OSiS Glow (50 ml) je sérum proti krepatění, které dodává vlasům krásný lesk. Sérum dodává vlasům hladkost a jemnost, jejich elektrizování a zajišťuje přirozený, zdravý vzhled. Přípravek je ideální pro použití při úpravě lesklých vlasů a je vhodný pro všechny typy vlasů.
- Hmotnost
- 79 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Glow sérum pro lesk vlasů, 50 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 34
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4045787999754
- Číslo produktu
- 2985373
- Hmotnost
- 79 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Glow sérum pro lesk vlasů, 50 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Počet kusů
- 34
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4045787999754
- Číslo produktu
- 2985373
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 300 ml
896,67 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml
1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional - Osis+ Bounty Balm Rich Curl Cream 150ml
1 472,00 Kč/1l
220,80 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
144,14 Kč/1kg
144,14 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
1 485,00 Kč/1l
297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lehký krém pro okamžitý objem vlasů OSIS Upload (Volume Cream) 200 ml
1 224,65 Kč/1l
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Toaletní stolek VASAGLE se zrcadlem, úložným prostorem, 1 zásuvkou a 2 policemi
2 120,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Remington CI9532, Kulma, Teplé, 150 °C, 210 °C, Černá, 3 m
904,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro blond vlasy 150 ml
2 358,20 Kč/1l
353,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo, 1 l
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 335,33 Kč/1l
670,06 Kč
Prodejce: somnia24

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray 200 ml
1 400,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejvyšší spokojenost
Článek je prostě skvělý. Cena je bezkonkurenční. Moc děkuji a vrátím se znovu
Ohodnoceno dne 4. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nioxin Diaboost Treatment stylingový sprej pro zvětšení objemu 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 476,93 Kč
-427,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 499,30 Kč/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávání vlasů 100 ml
2 338,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
23 380,00 Kč/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
3 024,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 024,99 Kč/1l

L'Oréal | Sérum proti vypadávání vlasů | 2x90 ml
1 917,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 655,17 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 965,89 Kč/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávání vlasů 70ml - Posiluje vlasové kořínky - Omezuje vypadávání vlasů
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
20 299,00 Kč/1l

Felps Brazilian Nuts keratinové narovnání 250ml
1 394,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
5 579,96 Kč/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 in 1 150ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
853,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 415,72 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pro všechny typy vlasů 50 ml



2,6Průměrné hodnocení: 2,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
699,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 998,60 Kč/1l

Natureza Ozonový sprej Terapia de Ozônio regenerace a hydratace 200ml
896,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 484,95 Kč/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
868,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 896,63 Kč/1l

Loreal Super Dust 2x7g
776,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
55 495,00 Kč/1l

Keratin Haarserum
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
25 312,80 Kč/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
12 015,50 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 295,72 Kč/1l

Love Potion NO FRIZZ! Foam Gloss
840,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 681,98 Kč/1l

Björn Axén ANTI-FRIZZ vyhlazující mléko na vlasy 150 ml
1 022,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 814,67 Kč/1l

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 245,50 Kč
Prodejce: YourFragrance
13 110,53 Kč/1l

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 183,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 665,20 Kč/1l

Schwarzkopf Blondme, 200 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Parfum..., 1 kusů
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 959,65 Kč/1l