5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g1 151,67 Kč/1kg
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)470,11 Kč/1kg
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g1 420,04 Kč/1kg
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Giant Bar Borůvkový flapjack 90 g
577,78 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

TastyBasics Crunchy Bar Chocolate & Nuts, 138 g – Křupavá svačina
1 541,38 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

BOUNTY 91693 Čokoládová tyčinka 24 tyčinek
560,00 Kč/1kg
33,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
1 543,25 Kč/1kg
308,65 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
1 054,95 Kč/1kg
1 065,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lindt Excellence Hořká čokoláda s oplatkami a karamelem, 100 g
1 299,00 Kč/1kg
129,90 Kč
Prodejce: Lindt

Nuts Čokoládová tyčinka s lískovými oříšky 150 g 5 x 30 g
507,40 Kč/1kg
76,11 Kč
Prodejce: Katomix

Grzeski Polské vaflové tyčinky s čokoládou (36x36g)
499,04 Kč/1kg
646,76 Kč
Prodejce: Katomix

Schoko Apfelringe - Vollmilchschokolade 90g 3er Pack
1 079,30 Kč/1kg
291,41 Kč
Prodejce: taleoo

TWIX® lískové ořechy 30x46g
1 086,14 Kč/1kg
1 498,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Carob, tyčinka, 50 g, balení 6 kusů
1 594,27 Kč/1kg
478,28 Kč
Prodejce: taleoo

Nestlé KitKat ChunKy
923,00 Kč/1kg
36,92 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové křupavé oplatky - hořká čokoláda 100g
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Giant Bar - Obří ovesná tyčinka s malinovou příchutí.
- Vegan
- bez pšenice
- bez mléka a mléčných výrobků
- výživná pochoutka s fantastickou chutí
- plná energie na dlouhé hodiny
Složení: oves (41%), rostlinné oleje (palmový, řepkový), sirup, třtinový sirup, kousky maliny (4%) (ovocný džus a pyré z koncentrátu (malinový džus, malinové pyré, jablečné pyré), cukr, fruktózový sirup, rýžová mouka, aroma, želatinování činidlo: pektin, kyselina: kyselina citrónová), zvlhčovadlo: rostlinný glycerin, sójová mouka, maliny (0,5%), aroma.
Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energie: 1912Kj / 457kcal
Bílkoviny: 6,2g
Sacharidy: 62,3g (z toho cukr: 21,8g)
Tuky: 20,1g (z toho nasycené: 7,7g)
Vlákniny: 1,2g
Sůl: 0,11g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ / 2000Kcal)
Alergeny: oves, sója. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů a sezamu.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Země původu: UK.
Tyčinky Ma Baker Giant Bars byly poprvé představeny v roce 1993 s jednoduchým příslibem, že budou nabízet chutné ovesné tyčinky velkých rozměrů a pokud možno z přírodních a zdravějších surovin.
Chutná tyčinka z ovesných vloček a malin neobsahuje pšenici a je vhodná i pro vegetariány a vegany.
- Příchuť
- Malina
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ OVESNÉ VLOČKY (42 %), třtinový sirup, rostlinné tuky (palmový*, řepkový), třtinový cukr, kousky malin (4 %) [malinová šťáva, malinové pyré, jablečné pyré, cukr, fruktózový sirup, rýžová mouka, aroma, želírující látka (pektin), kyselina (kyselina citronová)], SO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1912 kJ/457 kcal; tuky: 20 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 7,7 g; sacharidy: 62 g; z toho cukry: 22 g; bílkoviny: 6,2 g; sůl: 0,11 g; vláknina: 1,2 g;
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Market Grounds GmbH & Co. KG Ericus-Contor, Ericusspitze 2 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Ovesná tyčinka s příchutí malin
- Výrobce
- Ma Baker
- Číslo produktu
- 09300
- Kód EAN
- 5034444101318
- Příchuť
- Malina
- Seznam přísad
- CELOZRNNÉ OVESNÉ VLOČKY (42 %), třtinový sirup, rostlinné tuky (palmový*, řepkový), třtinový cukr, kousky malin (4 %) [malinová šťáva, malinové pyré, jablečné pyré, cukr, fruktózový sirup, rýžová mouka, aroma, želírující látka (pektin), kyselina (kyselina citronová)], SO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1912 kJ/457 kcal; tuky: 20 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 7,7 g; sacharidy: 62 g; z toho cukry: 22 g; bílkoviny: 6,2 g; sůl: 0,11 g; vláknina: 1,2 g;
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Market Grounds GmbH & Co. KG Ericus-Contor, Ericusspitze 2 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Ovesná tyčinka s příchutí malin
- Výrobce
- Ma Baker
- Číslo produktu
- 09300
- Kód EAN
- 5034444101318
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10










4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1



Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 231,36 Kč/1kg
635,38 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
3 185,22 Kč
-1 570,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
902,28 Kč/1kg
609,04 Kč
Prodejce: somnia24

Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
649,81 Kč/1kg
1 039,69 Kč
Prodejce: somnia24

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
885,22 Kč/1kg
594,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Reese´s Overload 42g
1 258,33 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 739,40 Kč/1kg
834,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
820,12 Kč/1kg
637,23 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
471,70 Kč/1kg
475,47 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

kinder 2614 kinder Country Schokoriegel 20 St.
559,51 Kč/1kg
262,97 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
689,13 Kč/1kg
261,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 874,71 Kč/1kg
899,86 Kč
Prodejce: somnia24

Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
1 195,23 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
641,15 Kč/1kg
118,91 Kč
-18,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,02 Kč
Prodejce: Katomix

Daim bar 1er
1 000,71 Kč/1kg
28,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
862,10 Kč/1kg
1 179,35 Kč
Prodejce: somnia24

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
6 874,00 Kč/1kg
274,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
496,00 Kč/1kg
14,88 Kč
Prodejce: Katomix

nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
1 572,12 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 059,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg

3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 042,25 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 042,25 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,77 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,71 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,50 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 850,00 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg

Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg

Lindt lískooříškový krém 200g
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg