5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jablečná granola se skořicí 400 g1 295,80 Kč/1kg
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD2 386,15 Kč/1kg
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g481,82 Kč/1kg
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA2 132,40 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

San Granola brownie z wiśniami 300 g
234,87 Kč/1kg
73,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,46 Kč
Prodejce: Katomix

Power Granola - Ořechy a semínka 350g
676,54 Kč/1kg
236,79 Kč
Prodejce: taleoo

Barnhouse Bio Krunchy, vysoký obsah bílkovin, 1x450g
960,89 Kč/1kg
432,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
879,29 Kč/1kg
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Holie's Granola Low Carb Crunch ořechy a semínka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
607,74 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kölln Granola Klassik, křupavá celozrnná ovesná kaše, 350g
322,97 Kč/1kg
113,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Müsli s čokoládou a ořechy 0,4 kg
496,87 Kč/1kg
198,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam | Proteinová müsli čokoláda
2 689,70 Kč/1kg
806,91 Kč
Prodejce: LAVONIO

ChocoCoco Granola, Čokoláda a Kokos, 400 g
1 517,40 Kč/1kg
606,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam –proteinová kaše – VanaVita, 420 g, čokoláda
976,90 Kč/1kg
410,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Allos 378190, 500 g, Gluten, Mléko, Ořechy, Sója, Pšenice, Sezamová semínka, Německo, 1629 kJ, 388 kcal, 12 g
299,18 Kč/1kg
149,59 Kč
Prodejce: taleoo

Granola s čokoládou 50g
290,91 Kč/1kg
16,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

ČOKOLÁDOVÉ KŘUPKY 400 g - BOHLSENER MUEHLE
342,25 Kč/1kg
136,90 Kč
Prodejce: taleoo

Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
354,79 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barnhouse 136238, Ovesná kaše, 375 g, Čokoláda
254,45 Kč/1kg
95,42 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Go On Nutrition Protein Granola je výjimečně křupavá pečená snídaňová granola bez přidaného cukru. Protein Granola chutná skvěle s jogurtem, kefírem, podmáslí, mlékem či proteinem. Ale také si ji vychutnáte samotnou jako křupavou zdravou svačinku kdykoliv během dne na doplnění energie. Protein Granola je skutečně všestranná volba pro všechny, kteří dbají o své tělo a chtějí si dopřát lahodnou a výživnou snídani.
Výhody
- až 20 g bílkovin na 100 g
- vysoký obsah vlákniny
- bez přidaného cukru
- neobsahuje palmový olej
Doporučené dávkování
Konzumujte podle chuti a potřeby.
Nutriční hodnoty
| Go On Nutrition Protein Granola 300 g lískový ořech, mandle, čokoláda | |||
| Velikost jedné dávky: 100 g | |||
| Počet dávek v balení: 3 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(100 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 1699kJ / 406kcal | 1699kJ / 406kcal | ** |
| Tuky | 14g | 14g | ** |
| z toho nasycené | 2,7g | 2,7g | ** |
| Sacharidy | 43g | 43g | ** |
| z toho cukry | 1,9g | 1,9g | ** |
| Vláknina | 20g | 20g | ** |
| Bílkoviny | 21g | 21g | ** |
| Sůl | 0,39g | 0,39g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Celozrnné ovesné vločky 22,3 %, ovesné otruby, lepek (z pšenice), rozpustná kukuřičná vláknina, čokoláda 7 % (sladidla: maltitol; kakaová hmota, emulgátor: lecitin (ze sóji); kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilkové aroma), slunečnicový olej, zpevňující látka: pšeničná mouka, ořechy 2 % (lískové ořechy, mandle), sůl, aromata, kypřící látky: uhličitany sodné; emulgátor: lecitin (ze sóji); extrakt z ječného sladu, sladidlo: sukralóza. | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje obiloviny obsahující lepek, sóju nebo výrobky z nich. | |||
GO ON Proteinová granola jsou cereální vločky s čokoládou, lískovými ořechy a mandlemi. GO ON Proteinová granola jsou extrémně křupavé, zapečené snídaňové cereálie, které byly obohaceny o rostlinné bílkoviny, díky nimž granola poskytuje asi 20 % bílkovin.
Chutná snídaně pro celou rodinu - křupavá proteinová granola - celozrnné cereálie s přídavkem bílkovin, lískových ořechů, mandlí a čokolády, bez přidaného cukru se sladidlem. Oříškovo-čokoládová granola je výživná směs, která zasytí a dodá energii do nového dne. Celozrnné obiloviny obsahují mnoho živin a jsou potravinou stvořenou pro zdravou snídani.
Bez přidaného cukru.
Bez palmového oleje.
Zdroj bílkovin a vlákniny.
Použití: doporučujeme konzumovat s mlékem, rostlinným mlékem nebo jogurtem. Balení obsahuje cca 5-6 porcí.
Složení: celozrnné ovesné vločky 43,6%, rozpustná kukuřičná vláknina, slunečnicový olej, čokoláda 7% (sladidlo: maltitol; kakaová hmota, emulgátor: (sójový lecitin)); kakao se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilková příchuť), izolát sójových bílkovin 6,4%, ovesné otruby, pojivo (maltitol), tapiokový škrob, ořechy 2% (lískové ořechy, mandle), sůl, aroma, kypřicí látky (uhličitany) , emulgátor (sójový lecitin), sladidlo (sukralóza).
Výživová hodnota ve 100g výrobku:
Energie: 1784Kj / 424Kcal
Tuky: 17,0g (z toho nasycené: 3,0g)
Sacharidy: 43,0g (z toho cukr: 1,2g)
Vlákniny: 17,0g
Bílkoviny: 22,0g
Sůl: 1,0g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)
Alergeny: oves, sója, lískový ořech, mandle. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů a sezamu.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Země původu: EU.
- Seznam přísad
- Celozrnné ovesné vločky 22,3 %, ovesné otruby, lepek (z pšenice), rozpustná kukuřičná vláknina, čokoláda 7 % (sladidla: maltitol; kakaová hmota, emulgátor: lecitin (ze sóji); kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilkové aroma), slunečnicový olej, zpevňující látka: pšeničná mouka, ořechy 2 % (lískové ořechy, mandle), sůl, aromata, kypřící látky: uhličitany sodné; emulgátor: lecitin (ze sóji); extrakt z ječného sladu, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 100 g / 100 g, Energetická hodnota: 396 kcal (1656,9 kJ) / 396 kcal (1656,9 kJ), Tuky: 12 g / 12 g, z toho nasycené: 2,2 g / 2,2 g, Sacharidy: 46 g / 46 g, z toho cukry: 2,4 g / 2,4 g, Vláknina: 19 g / 19 g, Bílkoviny: 20 g / 20 g, Sůl: 0,4 g / 0,4 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa 03-301, Poland, +48 691 601 779, [email protected]
- Prodejní název
- Go On Nutrition Protein Granola 300 g lískový ořech, mandle, čokoláda
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5900617039262
- Seznam přísad
- Celozrnné ovesné vločky 22,3 %, ovesné otruby, lepek (z pšenice), rozpustná kukuřičná vláknina, čokoláda 7 % (sladidla: maltitol; kakaová hmota, emulgátor: lecitin (ze sóji); kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilkové aroma), slunečnicový olej, zpevňující látka: pšeničná mouka, ořechy 2 % (lískové ořechy, mandle), sůl, aromata, kypřící látky: uhličitany sodné; emulgátor: lecitin (ze sóji); extrakt z ječného sladu, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 100 g / 100 g, Energetická hodnota: 396 kcal (1656,9 kJ) / 396 kcal (1656,9 kJ), Tuky: 12 g / 12 g, z toho nasycené: 2,2 g / 2,2 g, Sacharidy: 46 g / 46 g, z toho cukry: 2,4 g / 2,4 g, Vláknina: 19 g / 19 g, Bílkoviny: 20 g / 20 g, Sůl: 0,4 g / 0,4 g
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Sante sp. z o.o., ul. Jagiellońska 55a, Warszawa 03-301, Poland, +48 691 601 779, [email protected]
- Prodejní název
- Go On Nutrition Protein Granola 300 g lískový ořech, mandle, čokoláda
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5900617039262
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

San Granola brownie z wiśniami 300 g
234,87 Kč/1kg
73,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,46 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 5902837741031, 445 kcal, 6,5 g, 59 g, 1,6 g, 25 g, 12 g
2 088,98 Kč/1l
267,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Power Granola - Ořechy a semínka 350g
676,54 Kč/1kg
236,79 Kč
Prodejce: taleoo

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
2 132,40 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná směs 380g
879,29 Kč/1kg
334,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krunchy Low Sugar Plain Grain 375g
427,00 Kč/1kg
162,26 Kč
Prodejce: taleoo

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Moderní rohová sedačka do U s opěrkami HORTENZIE - černá / bílá
12 836,00 Kč
Prodejce: Veneti

Barnhouse Bio Krunchy, vysoký obsah bílkovin, 1x450g
960,89 Kč/1kg
432,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Rohová pohovka s pevným lůžkem, dvojlůžko s pružinovou matrací a úložným prostorem, šedohnědá/béžová / 15102
45 990,00 Kč
Prodejce: luma-home

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Sedačka BEALIFE, 145x77x77 cm, dvoumístná, s boční kapsou | Příjemný na dotek materiál a stabilní konstrukce | Klasická sedačka | Tmavě šedá | AR71
4 334,61 Kč
Prodejce: Connected-Living

Elektrokolo MTB, pneumatiky odolné proti defektům 26 palců, nerezová hliníková slitina, vodotěsné IP54, dojezd až 90–110 km se 7 rychlostními stupni, zelené
23 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mtebike

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Rohová sedací souprava MONTANA 202x277 cm, obývací část ve tvaru L, rohová sedací souprava s funkcí spaní a lůžkem, čalouněný roh, sametová sedačka, pohovka - pravá šedá MH85
21 328,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: e-zimpaz

LCD e-bikes MTB 26 palců elektrické kolo, elektrické kolo, e-bike, 36 V/13 Ah, lithiová baterie, 250 W, dojezd 55-100 km černá
17 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Kölln Granola Klassik, křupavá celozrnná ovesná kaše, 350g
322,97 Kč/1kg
113,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 834,60 Kč/1kg
566,92 Kč
Prodejce: somnia24

Siemens KU20ZSX0, Přední dveře, Siemens, Chladnička, Refrigerator / freezer combinations, Stříbrná, Nerezová ocel
7 007,00 Kč
Prodejce: HAI-END

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Pouzdro na tužky, Pencil pouch, Taška do školy, Sportovní taška, Dívka, První stupeň základní školy, Batoh, 16 l, Přední kapsa, Postranní kapsa
3 209,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
1 512,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Fiqops dětská skluzavka 4 v 1 dětské skládací hřiště s basketbalovým košem házecí kroužek Anglické učební zařízení zelené barvy
1 791,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Za rozumnou cenu a rychlé dodání. Jsem velmi spokojená :)
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg