4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g13 042,92 Kč/1kg
1 565,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Matující guma Mess Up 100 ml2 870,00 Kč/1l
287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - barva S6 (červená)
162,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - S4, s obsahem arganového oleje
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - barva: zelená (S2)
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN M4 MATTE FINISH WAX pomáda na vlasy 100ml
1 889,40 Kč/1l
188,94 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Nishman | Pasta na vlasy M5 - 100 ml - Matná textura - Silná fixace - Pro kreativní účesy
1 562,50 Kč/1l
156,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN 09 STYLING WAX COLA pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN M2 MATTE KERATIN STYLING CLAY pomáda na vlasy 100ml
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman | Vosk na vlasy W10 - 100 ml - Amber - silná fixace - lesklý povrch - s vůní
738,40 Kč/1l
73,84 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Nishman | Pasta na vlasy M3 - 100 ml - Matná textura - Středně pevná - Pro běžné účesy
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

NISHMAN vláknitá pomáda na vlasy F1 FIBER 100ml
1 889,40 Kč/1l
188,94 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Barbertime Spider Pomade Keratin 150 ml
5 449,67 Kč/1l
817,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

lepidlo na vosky got2b Spiking Wax (75 ml)
6 784,13 Kč/1l
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEVEL3 Flexibilní vosk na vlasy SPIDER WAX – 150 ml
1 082,67 Kč/1l
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

REF Styling Wax N°534 85 ml
4 553,29 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
NISHMAN vláknitá pomáda na vlasy S5 KERATIN SPIDER WAX 150ml
Pomáda na vlasy na vodní bázi od společnosti Nishman.
Krémová textura této vláknité s přídavkem keratinu umožňuje snadné nanášení na vlasy. Její vůni tvoří aromatická kompozice čerstvého ovoce.
Název výrobce: Kadeřnické vlasy na vlasy: Nishman S5 Hair Styling Spider Wax
Objem: 150 ml
Přilnavost: střední přilnavost
Povrchová úprava: Lesk
Vůně: Ovocná
Jak používat: Naneste přiměřené množství na ruce a pomádu rozetřete, přeneste ji do vlasů a naneste od kořínků ke konečkům. Nyní vlasy upravte pomocí rukou, hřebenu nebo jiných doplňků a je hotovo. Účes můžete upravovat v průběhu dne.
Složení: Složení: Aqua, Ceteareth-25, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, PEG-90M, BHT, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Silica, lodopropynyl Butylcarbamate, Coumarin.
Použití:
Vetřete malé množství do dlaně a rozetřete
Naneste na vlhké nebo suché vlasy
Upravte účes podle potřeby
Vlastnosti produktu: - Vhodný pro úpravu vlasů:
NISHMAN Spider S5 Hair Styling Fiber Wax - bílý
Vláknový vosk pro dokonalou fixaci a maximální kontrolu účesu
Ideální pro použití na suché nebo vlhké vlasy
Nemastí a dobře se vymývá běžným šamponem
Stylingový efekt: Lesklý vzhled
Vůně: lehká kokosová vůně
Typ vlasů: Všechny typy vlasů
Síla: Silná fixace
Obsah: 150 ml XL
- Model
- Nishman - S5 Spider Wax
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení viditelné na etiketě výrobku
- Výrobce
- Nishman (Türkei)
- Obsah balení
- 1 x 150 ml
- Kód EAN
- 8682035083665
- Číslo produktu
- NIS-POM-S5-150
- Model
- Nishman - S5 Spider Wax
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení viditelné na etiketě výrobku
- Výrobce
- Nishman (Türkei)
- Obsah balení
- 1 x 150 ml
- Kód EAN
- 8682035083665
- Číslo produktu
- NIS-POM-S5-150
K tomu se hodí také

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - S4, s obsahem arganového oleje
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman - 03 Easy Shave Shaving Gel - Gel na přesné holení 400ml
360,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN Stylingový vosk Spider Wax 150 ml - barva modrá (S3)
341,70 Kč/1kg
102,51 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - barva S6 (červená)
162,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman pudr na vlasy Powder P1 – 20g
7 400,00 Kč/1l
148,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Nishman | Pasta na vlasy M5 - 100 ml - Matná textura - Silná fixace - Pro kreativní účesy
1 562,50 Kč/1l
156,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - barva: oranžová (S1)
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - barva: zelená (S2)
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
1 244,00 Kč
-255,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

NISHMAN M2 MATTE KERATIN STYLING CLAY pomáda na vlasy 100ml
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN 09 STYLING WAX COLA pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN 05 KERATIN WAX pomáda na vlasy 150ml
958,33 Kč/1l
143,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - odstín 04 Rugby Violet
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman M1 Matte Defining Argan Hair Paste 100Ml
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml
532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN M9 FIBER MATTE WAX pomáda na vlasy 100ml
1 800,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

NISHMAN 03 STYLING WAX FLAMING pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Nishman | Kolínská voda po holení - 05 Volcano - 100 ml - Osvěžující vůně - Intenzivní péče po holení
806,40 Kč/1l
80,64 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN 06 STYLING WAX MYSTIC GUMMY pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Nishman | Vosk na vlasy W10 - 100 ml - Amber - silná fixace - lesklý povrch - s vůní
738,40 Kč/1l
73,84 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Nishman | Pasta na vlasy M3 - 100 ml - Matná textura - Středně pevná - Pro běžné účesy
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BeautyDepotGroup

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

NISHMAN Balzám po holení, toaletní voda, 400 ml - 07 Gold One
420,00 Kč/1l
168,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá
623,73 Kč/1l
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 02 Sport, barva: oranžová
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superwax
Rychlé odeslání, levné, opět rádi
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
243,72 Kč
Prodejce: NIKCORP
3 249,60 Kč/1l

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg