Mantova Spray Fratelli 200 ml extra panenský olivový olej ve spreji

179,07 Kč

895,35 Kč / 1l

plus 108,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 30. září – čt 1. října
Zbývající čas na objednání:
9h 42m 55s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
743,90 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
781,53 Kč/1l
586,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olivový olej Extra Vergine 500 ml - Desantis
Olivový olej Extra Vergine 500 ml - Desantis
923,94 Kč/1l
461,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olivový olej s citronem 500 ml ARISTEON
Olivový olej s citronem 500 ml ARISTEON
1 800,96 Kč/1l
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
736,55 Kč/1l
147,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Elea minon 5litrový přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, extra panenský olivový olej lisovaný za studena, Zeytinyagi
Elea minon 5litrový přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, extra panenský olivový olej lisovaný za studena, Zeytinyagi
301,41 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 29
1 507,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sympathischerladen
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Laudemio, 500 ml
Extra panenský olivový olej Laudemio, 500 ml
1 782,90 Kč/1l
891,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej s chilli 250 ml
Extra panenský olivový olej s chilli 250 ml
700,00 Kč/1l
175,00 Kč
Prodejce: Oliva-gourmet
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej 500 ml
Extra panenský olivový olej 500 ml
605,18 Kč/1l
302,59 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro olivový olej extra panenský 250 ml ARISTEON
olivový olej extra panenský 250 ml ARISTEON
2 725,52 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej -500ml
Extra panenský olivový olej -500ml
573,06 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej 500 ml
Extra panenský olivový olej 500 ml
885,94 Kč/1l
442,97 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej s česnekem - Aromatisiertes Würzöl - Knoblauchöl - 250 ml
Extra panenský olivový olej s česnekem - Aromatisiertes Würzöl - Knoblauchöl - 250 ml
782,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
195,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Benvolio, olivový olej extra panenský s citronem, 250 ml
Benvolio, olivový olej extra panenský s citronem, 250 ml
1 051,68 Kč/1l
262,92 Kč
Prodejce: Benvolio_Punto_Bio
Obrázek produktu pro Olivový olej extra panenský, 250 ml | SAN VICARIO
Olivový olej extra panenský, 250 ml | SAN VICARIO
1 358,44 Kč/1l
339,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olivový olej extra panenský Liguritio, 500 ml - Ranise
Olivový olej extra panenský Liguritio, 500 ml - Ranise
1 100,60 Kč/1l
550,30 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej, v rozprašovači, Casa Rinaldi, 250 ml
Extra panenský olivový olej, v rozprašovači, Casa Rinaldi, 250 ml
1 074,84 Kč/1l
268,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej 250 ml
Extra panenský olivový olej 250 ml
1 354,72 Kč/1l
338,68 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olivový olej extra vergine Daunia Vetus, objem 500 ml | SAN VICARIO
Olivový olej extra vergine Daunia Vetus, objem 500 ml | SAN VICARIO
990,22 Kč/1l
495,11 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mantova Spray Fratelli 200 ml extra panenský olivový olej ve spreji

Extra panenský olivový olej ve spreji pochází z oliv lisovaných za studena, což zaručuje nejlepší organoleptické a nutriční vlastnosti.

Díky vyvážené chuti, která připomíná chuť čerstvě sklizených oliv, potěší sprej s extra panenským olivovým olejem vaše chuťové buňky plným a výrazným akcentem.

Bohatý na polyfenoly, které mu dodávají autentickou hořkou a pikantní chuť, typickou pouze pro dobrý extra panenský olivový olej, jako je ten náš, extra panenský olivový olej ve spreji je více než jen koření. Je to pohlazení pro vaše dobré zdraví.

Protože ideální rovnováha mononenasycených tuků, mezi nimiž vyniká kyselina olejová, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu, předcházet změnám v tepnách, snižovat riziko infarktu, mrtvice a trombózy.

„Sprayleggero” může snížit množství spotřebovaného oleje až o 90 % ve srovnání s tradiční lahví na olej.

Ideální pro...

...marinování, vaření, zdobení, dochucování. Jednoduše a bez odpadu.

Vy rozhodujete, zda jím pokropíte čerstvé saláty, křupavé zeleniny, originální masové nebo rybí pokrmy, nebo jím potřete pánve, plechy na pečení, formy na pečení a dodáte svým pokrmům pravou chuť italského oleje.

Díky systému Sprayleggero olej neztrácí ani jednu ze svých skutečných vlastností a hlubších chutí, ale i po otevření zůstává chráněn před světlem a vzduchem. Jemný tlak stačí k tomu, aby každá vteřina rozprašování uvolnila 1,8 ml/1,7 g (15 kcal) čistého extra panenského olivového oleje, což je ideální množství pro chuti a lehkosti.

V lahvičce SPRAYLEGGERO je olej uložen v sáčku, který se poté vloží do hliníkové lahvičky. Stlačený vzduch je nasáván do lahvičky a je vždy oddělen od sáčku a jeho obsahu. Dávkován je tedy čistý olej – a nic jiného –, protože olej neobsahuje žádná hnací plyny ani chemické přísady.

Nutriční hodnoty (na 100 ml):

  • Energetická hodnota 3389 kJ/824 Kcal
  • Tuky 91,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
  • Sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g
  • Bílkoviny 0 g
  • Sůl 0 g

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce: CAI S.p.A. - Sprayleggero

*ilustrační fotografie, návrh podávání



Extra panenský olivový olej ve spreji na vaření. Je vyroben pokročilou kompresní technologií, která umožňuje jedním stiskem aplikovat olej na pánev, pekáč, plech nebo grilovací rošt. Používá se velmi jednoduše – stačí jej nastříkat na požadovaný povrch a můžete péct. Je vyroben z prvotřídní kvality, 100% za studena lisovaného extra panenského olivového oleje a neobsahuje žádné přísady. Vyrábí se v jižní Itálii s použitím výlučně vybraných italských surovin.

- obsahuje 100% přírodní přísady
- pomáhá eliminovat nadbytek přijatého tuku
- díky tomu, že je hermeticky uzavřen, zaručuje ochranu před vzduchem a světlem

Použití: olivový olej dodává vašim pokrmům výraznou chuť. Před použitím pořádně protřepejte a sprejujte na studenou pánev nebo pokrm ve vzdálenosti cca 10-15 cm.
Olivový olej ve spreji je vhodný pro přípravu pokrmů, jejichž tepelná úprava nevyžaduje teplotu vyšší než 180 °C.

Složení: extra panenský olivový olej 100%.

Výživová hodnota / 1 dávka (1,7g/sekunda):
Energie: 8Kj / 2kcal
Tuky: 0,0g (z toho nasycené: 0,0g)
Vláknina: 0,0g
Bílkoviny: 0,0g
Sůl: 0,0g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)

Skladování: skladujte při pokojové teplotě.

Upozornění: Horlavina! Nestříkejte na horká tělesa, do trouby ani do plamene. Nádoba se nachází pod stálým tlakem, nevystavujte teplotám nad 50°C (např. sluneční záření), po spotřebování neotevírejte násilím a neházejte do ohně. Zamezte styku s očima. Skladujte mimo dosah dětí.

Země původu: Itálie.



Extra panenský olivový olej 100% italský, který je ideální pro všechny vaše tvořené lahůdky v kuchyni, slané i sladké.

Průměrné výživové hodnoty ve 100ml:

Energie 3389 kJ

Tuk 91,6g

z toho nasycené 13g

z toho mono-nenasycené 70g

z toho poly-nenasycené 8,6g

mastné kyseliny

Sacharidy 0

z toho cukry 0

Protein 0

Sůl 0

Technologie Sprayleggero vám umožňuje zachovat neporušenost všech skutečných vlastností oleje a rozprašovat je revolučním systémem "Bag-on-valve", kde je 100% čistý olej bez přidání hnacích plynů obsažen ve vodotěsném vaku, který zaručuje ochranu před vzduchem i světlem i po jeho otevření.

Technologie Sprayleggero převratně ovlivňuje konzumaci extra panenského olivového oleje, který kombinuje italské staleté mistrovství ve složení kvalitních olejů s inovativní technologií, která vyvyšuje ještě drahocennější vůně a současně umožňuje snížený příjem tuků.

Itálii.



Objem
0.2 l
Seznam přísad
panenský olivový olej
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota 3389 kJ/824 Kcal, tuky 91,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 13 g, sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Compagnia Alimentare Italiana S.p.a., Via Ponte Tapino 19, 03030 Broccostella, Itálie
Prodejní název
Mantova Spray Fratelli 200 ml extra panenský olivový olej ve spreji
Výrobce
Fratelli Mantova
Země původu
Itálie
Kód EAN
8006830990063

Objem
0.2 l
Seznam přísad
panenský olivový olej
Deklarovaná nutriční hodnota
Energetická hodnota 3389 kJ/824 Kcal, tuky 91,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 13 g, sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Compagnia Alimentare Italiana S.p.a., Via Ponte Tapino 19, 03030 Broccostella, Itálie
Prodejní název
Mantova Spray Fratelli 200 ml extra panenský olivový olej ve spreji
Výrobce
Fratelli Mantova
Země původu
Itálie
Kód EAN
8006830990063
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
59,09 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 54
48,20 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 279
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
736,55 Kč/1l
147,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bertolli Olivový olej na smažení ve spreji láhev s rafinovaným olivovým olejem 200 ml
Bertolli Olivový olej na smažení ve spreji láhev s rafinovaným olivovým olejem 200 ml
1 104,95 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
220,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
507,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
575,18 Kč/1l
575,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olej ve spreji s avokádovým olejem pro smažení, fritování a grilování s nízkým obsahem tuku - nízkokalorický a ideální pro horkovzdušné fritézy
Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olej ve spreji s avokádovým olejem pro smažení, fritování a grilování s nízkým obsahem tuku - nízkokalorický a ideální pro horkovzdušné fritézy
1 926,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
365,96 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro Olearia Desantis 8009113014166, Olivový olej, 1000 ml, Skleněná lahev, Evropa, 824 kcal, 3451 kJ
Olearia Desantis 8009113014166, Olivový olej, 1000 ml, Skleněná lahev, Evropa, 824 kcal, 3451 kJ
397,06 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
397,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8011845005190, Olivový olej, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
Open Food 8011845005190, Olivový olej, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
700,44 Kč/1l
700,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
419,92 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
365,03 Kč
-25,21 Kč
339,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
2 392,60 Kč/1l
239,26 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 121
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Open Food 8001250220011, Olivový olej, 1000 ml, D, Palmový olej, 824 kcal, 91,6 g
Open Food 8001250220011, Olivový olej, 1000 ml, D, Palmový olej, 824 kcal, 91,6 g
293,93 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
293,93 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Olivový olej 750 ml – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – olivy z Pelionu a Amfissy – skleněná láhev
Olivový olej 750 ml – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – olivy z Pelionu a Amfissy – skleněná láhev
581,72 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
436,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Olivový olej 3 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 3 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
333,76 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 001,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 40
9 335,57 Kč
-417,01 Kč
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Open Food 4006040355120, Olivový olej, 100 g, E, 900 kcal, 100 g, 14,1 g
Open Food 4006040355120, Olivový olej, 100 g, E, 900 kcal, 100 g, 14,1 g
623,64 Kč/1l
155,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
495,96 Kč/1kg
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 134
3 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
543,81 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 192
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 123
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
531,96 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
531,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 128
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula
Obrázek produktu pro Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
378,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Černá, Červená, Krabice, 1,8 kg
Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Černá, Červená, Krabice, 1,8 kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 186
711,60 Kč
Prodejce: BrickBloom
Obrázek produktu pro roba přebalovací podložka 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, měkká přebalovací podložka, potažená PU, šedá barva
roba přebalovací podložka 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, měkká přebalovací podložka, potažená PU, šedá barva
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 62
751,65 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
378,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
316,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
3 219,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
643,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
300,27 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
1 687,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
337,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
531,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
531,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
508,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
508,26 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
1 789,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
2 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
325,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
1 919,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 279,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
1 759,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 759,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
969,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
323,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
371,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
743,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
586,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
781,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
507,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
543,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
535,00 Kč
30% poukaz
Prodejce: Exporgin
1 070,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
1 039,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
639,20 Kč/1l