5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hitschies kyselé dračí jazýčky Kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 125g929,20 Kč/1kg
116,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kirsch Cola veggie lahvičky s příchutí Kirsch Cola 175g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,27 Kč/1kg
452,44 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
244,20 Kč/1kg
48,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 340,80 Kč/1kg
234,64 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Balla, Měkké sladkosti, 160 g, Jablko, Kola, Citrón, Vícebarevný, 1638 kJ, 387 kcal
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
297,31 Kč/1kg
47,57 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
1 133,31 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Nova classification:
- 4
- Velikost porce:
- 25 g
- Kapacita:
- 200 g
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 344 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 50 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 0,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,2 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 86 g
- Fruits‚ vegetables‚ nuts and rapeseed‚ walnut and olive oils (estimate from ingredients list analysis):
- 2%
- Fruits‚ vegetables and legumes (estimate from ingredients list analysis):
- 1%
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,08 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 86 kcal
- Obsah tuku (na jednu porci):
- 0,125 g
- Obsah bílkovin (na jednu porci):
- 0,13 g
- Obsah soli (na jednu porci):
- 0,049 g
- Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
- 21,5 g
- Obsah nasycených tuků (na jednu porci):
- 0,025 g
- Obsah sodíku (v 1 porci):
- 0,02 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 360 kJ
- Obsah cukru (na jednu porci):
- 12,5 g
Haribo Super Gurken zeleninové žvýkačky ovocné okurky různé 175g
Haribo Super okurky Veggie jsou lahodné ovocné žvýkačky trojího druhu, které nejenže zaujmou svou intenzivní ovocnou chutí, ale jsou také ideální pro veganskou stravu.
Výhody Super Cucumbers:
- Veganské: neobsahují živočišné složky - ideální pro vegany.
- sortiment ve 3 druzích: Pestrý výběr ovocných odrůd.
- Ovocná chuť: Chvíle potěšení pro malé i velké.
Ideální na pauzu mezi jídly, na oslavu nebo jako sladké překvapení - Haribo Super Cucumber Veggie přináší radost do každé svačinové přestávky!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Je tu někdo, kdo nezná Super Gurkena? Těžko si to představit, protože vegetariánské ovocné želé je k dostání v každém dobře zásobeném stánku už po několik generací. Co se týče příchutí, nesáhneme však po okurce, ale po pikantních, lahodných jahodách, malinách a citronu.
Haribo Super okurky
Klasika v jahodové, malinové a citronové příchuti. Mírně kyselý, pikantní a lahodný chuťový zážitek.
Pokyny pro skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.
Obsah: 175 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
Haribo Super Cucumber Veggie (175g sáček)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; škrob; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, pomeranč, černý bez, černý rybíz, citron, aronie, hrozny; aroma; extrakt z černého bezu; karamelový sirup. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 462,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 86,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,00 Bílkoviny: 0,50 Sůl: 0,20
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 176 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 3226
- Kód EAN
- 4001686103272
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; škrob; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, pomeranč, černý bez, černý rybíz, citron, aronie, hrozny; aroma; extrakt z černého bezu; karamelový sirup. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 462,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 86,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,00 Bílkoviny: 0,50 Sůl: 0,20
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 176 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 3226
- Kód EAN
- 4001686103272
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17Nejprodávanější


HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
244,20 Kč/1kg
48,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
618,51 Kč/1kg
834,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Kirsch Cola veggie lahvičky s příchutí Kirsch Cola 175g
217,14 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
1 239,56 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Haribo Broskve 175g
209,18 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Melouny tříbarevné 3cm velké ovocné žvýkačkové kousky tříbarevné 160g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,27 Kč/1kg
452,44 Kč
Prodejce: somnia24

Sour Patch Kids Lemonade Fest (12 x 102g)
51,44 Kč/1kg
73,04 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Saure Pommes, Želatinové fazolky, 175 g, Grep, Citrón, Pomeranč, Broskev, Ananas, Vícebarevný, 1434 kJ, 337 kcal
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mix Sour Strips ovocné kyselé ovocné žvýkačky 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Herzbeben pěnové cukrové srdíčko s příchutí třešní 160g
254,63 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
310,30 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,98 Kč
Prodejce: somnia24

Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
257,43 Kč/1kg
54,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
328,73 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,99 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 053,30 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 201,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 065,30 Kč/1kg

Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
300,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 072,62 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
251,95 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Katjes Zelený ušatý zajíc kyselý pěnový cukr s ovocnými gumami 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,14 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
310,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,41 Kč/1kg

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies