3,8



Na základě 4 hodnocení
Inebrya Ice Cream Keratin Keratin One Leave-In Multi-Action Spray Cream 200 ml
231,40 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
197,43 Kč-33,97Kč
987,15 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml2 137,77 Kč/1l
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml5 039,65 Kč/1l
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Inebrya Ice Cream Dry-T Whipped Cream Leave-in Conditioning Mousse 200 ml
1 395,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Frequent Best Care Conditioner 1000 ml
279,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola - Oro Therapy 24K Gold Bi-Phase Conditioner - Vyživující bezoplachový kondicionér ve spreji 200ml
169,44 Kč/1kg
200,74 Kč
-31,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
21 141,80 Kč/1l
1 057,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
2 126,67 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Leave-In Conditioning Spray 250 ml
896,00 Kč/1l
224,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
1 560,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 300 ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Londa Professional Deep Moisture Leave-In Conditioning Spray 250 ml
900,00 Kč/1l
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SALERM 21 Silk Protein Leave-in kondicionér 250 ml
2 775,80 Kč/1l
693,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda Color Control Conditioner 200 ml
3 531,45 Kč/1l
706,29 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bezoplachový krémový sprej na bázi keratinu Ice Cream Keratin One Multiaction vyživuje, hydratuje, zlepšuje rozčesatelnost, změkčuje, dodává objem a sílu, odstraňuje krepatost, má protistatický účinek, uzavírá kutikulu, vytváří povrchový film, sceluje roztřepené konečky a předchází dalšímu třepení. Zkracuje dobu foukání a usnadňuje žehlení, dodává vlasům zářivý lesk a jas.
Vlastnosti:
- bezoplachový sprej,
- vyživuje vlasy,
- hydratuje,
- zlepšuje rozčesatelnost,
- dodává objem a sílu,
- sceluje roztřepené konečky,
- dodává vlasům jas
Jak používat
Nastříkat na mokré vlasy, pročesat a pokračovat ve finální úpravě účesu.
Vlastnosti:
- bezoplachový sprej,
- vyživuje vlasy,
- hydratuje,
- zlepšuje rozčesatelnost,
- dodává objem a sílu,
- sceluje roztřepené konečky,
- dodává vlasům jas
Jak používat
Nastříkat na mokré vlasy, pročesat a pokračovat ve finální úpravě účesu.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám kondicionér na vlasy Inebrya Ice Cream Keratin One 200 ml pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Inebrya a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Vlastnosti: Složení: 1. Složení: 2: Nevyžaduje oplachování
- Složení: Keratin
- Vlastnosti: Složení obsahuje keratin, který je vhodný pro péči o pokožku:
- Složení: hydratační
- Dodává lesk
- Redukuje krepatění, uzavírá a vyhlazuje roztřepené konečky vlasů
- Vyhlazuje
- Rozčesávací sprej
- Pečující komplex
- Typ:
- Kondicionér na vlasy
- Péče o vlasy
- Objem: 200 ml
Keratin One je multifunkční keratinový krém ve spreji bez oplachování.
Vyživuje, hydratuje, rozčesává, zjemňuje, dodává objem a objem, odstraňuje krepatění, má antistatický účinek, obaluje a uzavírá šupinky, odstraňuje roztřepené konečky a předchází jejich vzniku, urychluje styling a usnadňuje narovnávání, dodává vlasům lesk a činí je zářivými a lesklými
Účinky: Vhodný pro vlasy, které jsou v pořádku, a které jsou v pořádku:
Vyživuje a hydratuje vlasy
Usnadňuje rozčesávání vlasů
Eliminuje krepatění vlasů
Usnadňuje narovnávání vlasů
Obnovuje pružnost vlasů
Uzavírá vlasovou kutikulu
Zabraňuje roztřepeným konečkům
Návod k použití:
Nastříkejte na vlhké vlasy, rozčesejte a upravte podle potřeby.
Složení
Aqua (voda), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium chloride, Phenoxyethanol, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Parfum (vůně), Isopropyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alfa-isomethyl-ionon, hydrolyzovaný keratin, limonen, linalool, kumarin, citronellol, lauroyl-laktylát sodný, pentaerythrityl-tetra-di-t-butyl-hydroxyhydrocinnamát, ceramid NP, fytosfingosin, cholesterol, ceramid AP, karbomer, xanthanová guma, methylparaben, propylparaben, ceramid EOP
Bezoplachový sprej na vlasy
Keratinový Vlasový Multifunkční sprej, 200ml / / Nechte své vlasy rozkvést s tímto keratinovým vlasovým multifunkčním sprejem. S unikátní formulací obohacenou o keratin poskytuje tento sprej intenzivní péči a ochranu pro vaše vlasy. Jeho lehká textura snadno proniká do vlasů, dodává jim hydrataci a zanechává je hebké a lesklé. Použití tohoto multifunkčního spreje přidává objem, udržuje vlasy zdravě vypadající a chrání je před poškozením. Navíc, snadno se aplikuje a není třeba oplachovat, což z něj dělá praktický a účinný stylingový produkt pro každodenní použití. / / Parametry produktu: / - Typ: Keratinový vlasový sprej / - Objem: 200 ml / - Druh vlasů: Všechny typy vlasů / - Použití: Aplikujte na suché nebo vlhké vlasy podle potřeby a neoplachujte / / Dodatkové informace: / - Bez parabenů a sulfátů / - Vyrobeno s láskou v České republice / / Objevte tajemství krásných a zdravých vlasů s tímto keratinovým vlasovým sprejem. Učiňte svou úpravu vlasů jednodušší a efektivnější s touto inovativní péčí pro vaše vlasy.
Inebrya Ice Cream Keratin One Leave-In Multi-Action Spray Cream 200 ml je univerzální krémový sprej s obsahem keratinu, který nabízí 15 účinků v 1 produktu pro komplexní péči o vlasy. Ideální pro suché, poškozené a barvené vlasy, sprej vyživuje, chrání a obnovuje strukturu vlasů, zanechává je hebké, hladké a oslnivě lesklé. Je navržen tak, aby zrychlil úpravu vlasů a chránil je před teplem, vlhkostí a UV zářením.VlastnostiVyživuje a hydratuje vlasová vlákna.Usnadňuje rozčesávání a změkčuje vlasy.Restrukturalizuje a obnovuje strukturu vlasů.Chrání před stárnutím buněk a eliminuje krepatění.Poskytuje ochranu proti teplu, vlhkosti a UV záření.Klíčové benefityZlepšuje a prodlužuje intenzitu barvy vlasů.Utěsňuje kutikuly a zabraňuje třepení konečků.Zrychluje dobu fénování a usnadňuje styling.Redukuje poletování vlasů a zanechává je hladké.Vlasy budou nádherné, zdravé a brilantně lesklé.PoužitíNaneste sprej na ručníkem vysušené vlasy.Rovnoměrně rozprostřete a důkladně pročešte, aby se produkt dostal do všech délek.Pokračujte ve stylingu dle potřeby.Neoplachujte.
- Model
- Ice Cream Keratin
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Keratinový vlasový multifunkční spray, 200ml / / Keratin, Panthenol, Arganový olej, Biotin, Vitamín E, Provitamín B5, Lanolin, Aloe Vera, Extrakt z voňavé rozmarynu, Extrakt z ženšenu, Extrakt z heřmánku, Kreatin, Kokosový olej, Jojobový olej, Levandulový olej, Protein z hedvábí, Extrakt z palmy Sabal, Extrakt z kopřivy, Olej ze semínek lopuchu, Extrakt z chmelu.
- Výrobce
- Inebrya
- Kód EAN
- 8008277263151
- Model
- Ice Cream Keratin
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Keratinový vlasový multifunkční spray, 200ml / / Keratin, Panthenol, Arganový olej, Biotin, Vitamín E, Provitamín B5, Lanolin, Aloe Vera, Extrakt z voňavé rozmarynu, Extrakt z ženšenu, Extrakt z heřmánku, Kreatin, Kokosový olej, Jojobový olej, Levandulový olej, Protein z hedvábí, Extrakt z palmy Sabal, Extrakt z kopřivy, Olej ze semínek lopuchu, Extrakt z chmelu.
- Výrobce
- Inebrya
- Kód EAN
- 8008277263151
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Inebrya Ice Cream Keratin Restructuring Shampoo 300 ml
766,67 Kč/1l
230,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
296,00 Kč/1l
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Balance Shampoo 1000 ml
293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Frequent Best Care Conditioner 1000 ml
279,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Dry-T Whipped Cream Leave-in Conditioning Mousse 200 ml
1 395,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Ice Cream Keratin Bi-Phase Conditioner 200 ml
1 370,00 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Inebrya Ice Cream Liss-Pro Vyhlazující šampon - Hladké vlasy, 300ml
411,40 Kč/1l
163,90 Kč
-40,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,42 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,12 Kč/1l
618,45 Kč
Prodejce: EasoMagno

Milk Shake, Natural Care Active Yogurt, Hair Treatment Cream Mask, For Colour Protection, 500 ml
913 733,29 Kč/1kg
572,50 Kč
-24,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Ošetřené vlasy, Oprava, Láhev
449,00 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Inebrya Ice Cream Frequent Refreshing Mint Shampoo 1000 ml
294,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče
215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk Shake, Integrity Reconstruction System Leave-in, Hyaluronic Acid, 250 ml
634,42 Kč/1kg
329,00 Kč
-11,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Inebrya Kromask Coloring Nourishing Mask Chocolate 250 ml
1 276,00 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment 200 ml
1 644,15 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézie, Jasmín, Růže, Jantar, Santalové dřevo, Vanilka, Sprej
5 220,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Používám tuto péči již dlouho.....tolles produkt
Ohodnoceno dne 23. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt je skvělý, dodání trvalo trochu déle. Ale v pořádku
Super dobrý
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg