5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Edamame, pražený a solený 250g1 149,72 Kč/1kg
287,43 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
XOX Arašídy solené 85019 500g269,64 Kč/1kg
134,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kluth Bananen Chips 250g372,44 Kč/1kg
99,28 Kč
-6,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schluckwerder marcipánový chléb obalený hořkou čokoládou 25g376,33 Kč/1kg
11,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kaštany - sladké a ovocné sklenice 200g
745,65 Kč/1kg
149,13 Kč
Prodejce: taleoo

Żurawina suszona Helcom 100 g
578,20 Kč/1kg
57,82 Kč
Prodejce: Katomix

Mandelkerne - geröstet & gesalzen 100g
730,80 Kč/1kg
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Kokoschips - geröstet 100g
461,90 Kč/1kg
51,88 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,19 Kč
Prodejce: taleoo

Walnusskerne - ganz 150g
519,67 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Knabber Mix 50g
849,80 Kč/1kg
42,49 Kč
Prodejce: taleoo

Cashewkerne - ganz 100g
486,40 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Helcom sultánky 200 g
279,30 Kč/1kg
85,07 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,86 Kč
Prodejce: Katomix

Kešu tvaroh 500g
632,48 Kč/1kg
316,24 Kč
Prodejce: taleoo

Lyofilizované - borůvky 35g
4 182,86 Kč/1kg
146,40 Kč
Prodejce: taleoo

Nusszauber 150g
699,00 Kč/1kg
104,85 Kč
Prodejce: taleoo

Bakalland Mieszanka studencka klasyczna 400 g
934 878,03 Kč/1kg
383,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nerkowce Kresto 400 g
773,22 Kč/1kg
365,96 Kč
-56,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
309,29 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mandle - blanšírované 100g
872,10 Kč/1kg
87,21 Kč
Prodejce: taleoo

Cashewkerne - geröstet & scharf gewürzt 100g
730,80 Kč/1kg
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Trail mix 500g
416,62 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Leimer Backerbsen - Pečený hrášek - Výrobce: LEIMER KG, Kotzinger Str. 16, 83278 Traunstein 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, sladký pšeničný prášek, kukuřičná mouka, sůl. Kypřící látky (E450, E500), škrob, CELOZRNNÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2145 kj Energie kcal 514 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 15,9GRM Sacharidy 51GRM Sacharidy, z toho cukr 4GRM Bílkoviny 8,7GRM Sůl 3,2GRM
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Pečený hrášek
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 864315
- Kód EAN
- 4000186032105
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, sladký pšeničný prášek, kukuřičná mouka, sůl. Kypřící látky (E450, E500), škrob, CELOZRNNÝ VEJCOVÝ PRÁŠEK
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2145 kj Energie kcal 514 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 15,9GRM Sacharidy 51GRM Sacharidy, z toho cukr 4GRM Bílkoviny 8,7GRM Sůl 3,2GRM
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Pečený hrášek
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 864315
- Kód EAN
- 4000186032105
K tomu se hodí také

Hrách na pečení Leimer 200g
184,30 Kč/1kg
38,64 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g
298,60 Kč/1kg
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sony Interactive Entertainment PlayStation 4, PlayStation 4, Černá, 8192 MB, GDDR5, AMD Jaguar, AMD Radeon
Použité
4 212,99 Kč
Prodejce: better-used

Clatronic DVG 3686, 1400 W, Gril, Elektrický, Černá, Kulatý, 220 - 240 V
1 726,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
663,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g
637,70 Kč/1kg
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Electronic Arts Need for Speed: Payback, PlayStation 4, Režim multiplayer, Náctiletí
Použité
386,13 Kč
Prodejce: better-used

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 180,80 Kč/1l
718,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g
341,10 Kč/1kg
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

BUF BOOF® P100 Autosedačka i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, boční ochrana, polohování až 165°, BlackBear
2 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BUF_BOOF

Flieks dětská postel podlahová postel dřevěná postel s ochranou proti vypadnutí a dvířky, hrací postel dvojlůžko pro děti 140x200cm, šedá
5 447,25 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Fliekshop

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
836,04 Kč
-18,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
817,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 332,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Ano, velmi
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Piniové oříšky střední 2kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 755,32 Kč
Prodejce: DryFruit
1 377,66 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
610,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 054,70 Kč/1kg

Mandlová jádra blanšírovaná - mandlová jádra loupaná 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
641,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
631,26 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg

Mandlové vločky 500g Brat.pl
328,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
636,34 Kč/1kg