Chléb vícezrnný 1 x 500 g

54,90 Kč

109,80 Kč / 1kg

plus 49,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – čt 1. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
4 180,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
822,80 Kč/1kg
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chléb světlý bez lepku 1 x 500 g
Chléb světlý bez lepku 1 x 500 g
243,66 Kč/1kg
121,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro Pumpernickel 375g
Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro pro vás prebio chléb
pro vás prebio chléb
287,45 Kč/1kg
158,10 Kč
Prodejce: foryou_eHealth
Obrázek produktu pro Vícezrnná bageta 300g
Vícezrnná bageta 300g
201,40 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
60,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnný žitný chléb 375g
Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Perníčky bez lepku 1 x 300 g
Perníčky bez lepku 1 x 300 g
216,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Vícezrnné rohlíky 5 kusů x55g
Vícezrnné rohlíky 5 kusů x55g
371,50 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavý chléb - špaldový 250g
Křupavý chléb - špaldový 250g
195,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
48,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Česnekový chléb Naan 240g
Česnekový chléb Naan 240g
455,46 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Muffiny bez lepku 1 x 445 g
Muffiny bez lepku 1 x 445 g
134,61 Kč/1kg
59,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Polenta se sýrem, 400 g.
Polenta se sýrem, 400 g.
571,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
228,62 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
181,97 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Oskroba, celozrnný toustový chléb, 500 g
Oskroba, celozrnný toustový chléb, 500 g
101,91 Kč/1kg
92,90 Kč
-41%
54,01 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Chléb - ovesný 200g
Chléb - ovesný 200g
427,55 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,51 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnný rýžový chléb 375g
Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Chléb vícezrnný obsahuje vyšší podíl vlákniny a můžete těšit na křupavou kůrčičku a nadýchané těsto. Stačí si pouze připravit nějakou zdravou domácí pomazánku a výborná večeře je na stole.

Balení

500 g

Náš tip

V naší nabídce naleznete další instatní směsi slané.

Jak používat

V míse smícháme oba sáčky a přidáme 380 ml vlažné vody. Elektrickým hnětačem nebo vařečkou vypracujeme těsto, vložíme ho do vymazané a moukou vysypané chlebíčkové (nebo menší dortové) formy a necháme v teple 50–60 minut kynout. Pečeme při teplotě 190 °C asi 45 minut. Použití pro domácí pekárny: do pekárny nalijeme 380 ml vlažné vody, přidáme směs na chléb a sušené droždí. Pro přípravu zvolte program s dobou trvání cca 2 hod., např. program „Základní“, „Rychlý“ nebo „Sprint“. Pekárna zajistí zamíchání, vykynutí i upečení těsta bez Vaší práce.

Výživové hodnoty

Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota 1557 kJ/ 369 kcal

Tuky 5,7 g

- z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g

Sacharidy 64 g

- z toho cukry 2,9 g

Bílkoviny 12 g

Sůl 2,3 g.

Složení

Pšeničná mouka, žitná mouka, semena slunečnice 3 %, semena lnu 3 %, semena tykve 3 %, jedlá sůl, sušené droždí (pekařské droždí, emulgátor: sorbitanmonostearát), cukr, zahušťovadlo: guma guar, kmín, barvivo: amoniakový karamel, antioxidant: kyselina askorbová, kyselina citronová, aroma.



Patříte-li k lidem, kterým není jedno, co konzumují a dáváte přednost pestré stravě, seznamte se s naší směsí na přípravu vícezrnného chleba. Kromě vyššího podílu vlákniny se můžete těšit na křupavou kůrčičku a nadýchané těsto. Stačí si pouze připravit nějakou zdravou domácí pomazánku a výborná večeře je na stole.

Vyberte si i další chleby z naší nabídky! Vybírat můžete také ze široké nabídky směsí na bezlepkové pečivo.

Balení obsahuje

494 g směsi a 6 g sušeného droždí

K tomu přidáte

pouze vlažnou vodu

Seznam přísad
pšeničná mouka, žitná mouka, semena slunečnice 3 %, semena lnu 3 %, semena tykve 3 %, jedlá sůl max. 3 %, sušené droždí (pekařské droždí, emulgátor: sorbitanmonostearát), cukr, zahušťovadlo: guma guar, kmín, barvivo: amoniakový karamel, antioxidant: kyselina askorbová, kyselina: kyselina citronová, aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty: ve výrobku připraveném podle návodu na přípravu; Energetická hodnota [kJ/kcal]: 1050/ 248; Tuky [g]: 3,4; z toho nasycené mastné kyseliny [g]: 0,5; Sacharidy [g]: 45; z toho cukry [g]: 1,8; Bílkoviny [g]: 9,1; Sůl [g]: 1,3; Vláknina [g]: 1,6
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
LABETA, a.s. Dřenice 81, CZ-537 01 Chrudim
Prodejní název
Chléb vícezrnný 1 x 500 g
Výrobce
Kód EAN
8594009164006

Seznam přísad
pšeničná mouka, žitná mouka, semena slunečnice 3 %, semena lnu 3 %, semena tykve 3 %, jedlá sůl max. 3 %, sušené droždí (pekařské droždí, emulgátor: sorbitanmonostearát), cukr, zahušťovadlo: guma guar, kmín, barvivo: amoniakový karamel, antioxidant: kyselina askorbová, kyselina: kyselina citronová, aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty: ve výrobku připraveném podle návodu na přípravu; Energetická hodnota [kJ/kcal]: 1050/ 248; Tuky [g]: 3,4; z toho nasycené mastné kyseliny [g]: 0,5; Sacharidy [g]: 45; z toho cukry [g]: 1,8; Bílkoviny [g]: 9,1; Sůl [g]: 1,3; Vláknina [g]: 1,6
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
LABETA, a.s. Dřenice 81, CZ-537 01 Chrudim
Prodejní název
Chléb vícezrnný 1 x 500 g
Výrobce
Kód EAN
8594009164006
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Chléb kmínový 1 x 500 g
Chléb kmínový 1 x 500 g
76,90 Kč/1kg
49,90 Kč
-22%
38,45 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Chléb žitno-pšeničný 1 x 450 g
Chléb žitno-pšeničný 1 x 450 g
87,56 Kč/1kg
49,90 Kč
-21%
39,40 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Chléb slunečnicový 1 x 500 g
Chléb slunečnicový 1 x 500 g
109,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Chléb světlý bez lepku 1 x 500 g
Chléb světlý bez lepku 1 x 500 g
243,66 Kč/1kg
121,83 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (modrá)
COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (modrá)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 224
3 719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 373
9 516,99 Kč
-536,99 Kč
8 980,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
Obrázek produktu pro Hnědý toastový chléb z prosa - bezlepkový 250g
Hnědý toastový chléb z prosa - bezlepkový 250g
414,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro vidaXL Zásuvková skříňka bílá 60x36x103 cm Dřevěný materiál
vidaXL Zásuvková skříňka bílá 60x36x103 cm Dřevěný materiál
2,7Průměrné hodnocení: 2,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 651,90 Kč
-88,90 Kč
2 563,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL
Obrázek produktu pro Šatní skříň s posuvnými dveřmi Šatní skříň 150 cm se zrcadlem Sonoma/Sonoma Vista 01
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Šatní skříň 150 cm se zrcadlem Sonoma/Sonoma Vista 01
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 14
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Obrázek produktu pro Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küchenmeister celozrnná směs na pečení chleba z pšenice a žita 1000g
Küchenmeister celozrnná směs na pečení chleba z pšenice a žita 1000g
53,59 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
53,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dílenská stolička COSTWAY s kolečky, pojízdný sedák 71-83 cm výškově nastavitelný s opěradlem a zásobníkem na nářadí, pracovní stolička do 150 kg
Dílenská stolička COSTWAY s kolečky, pojízdný sedák 71-83 cm výškově nastavitelný s opěradlem a zásobníkem na nářadí, pracovní stolička do 150 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 544,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Perník bez lepku 1 x 400 g
Perník bez lepku 1 x 400 g
124,75 Kč/1kg
49,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro 6zrnný chléb Aurora
6zrnný chléb Aurora
78,80 Kč/1kg
2,8Průměrné hodnocení: 2,8 z 5Počet hodnocení: 4
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chléb slunečnicový bez lepku 1 x 500 g
Chléb slunečnicový bez lepku 1 x 500 g
179,80 Kč/1kg
89,90 Kč
Prodejce: Labeta

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Light&Cross Crispbread Vital
Light&Cross Crispbread Vital
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg
CHLEB KRÓLEWSKI CIEMNY Z ZIARNAMI KROJONY BEZGLUTENOWY 250 g - BALVITEN
KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Costena Maistortilla frisch 14 cm
La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg