3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W1 804,00 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Pure Seduction tělový sprej 250 ml W1 736,00 Kč/1l
434,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W3 650,00 Kč/1l
876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Playboy Like A Queen tělový spray pro ženy 250 ml
737,76 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pocit elegance: Playboy Tělový sprej s jemnou vůní, 250 ml
2 230,00 Kč/1l
1 094,00 Kč
-536,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Khadlaj - Island, extrakt parfému, 100 ml + tělový sprej, 200 ml + extrakt parfému, 10 ml
12 112,30 Kč/1l
1 211,23 Kč
Prodejce: somnia24

Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Yerdley London, Bluebell & Sweetpea, tělový sprej pro ženy, 75 ml
1 053,33 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Anteros

Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 074,44 Kč/1l
268,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

LOVELY Kö tělová mlha 250 ml
1 611,96 Kč/1l
402,99 Kč
Prodejce: somnia24

Guess Woman tělový sprej 250 ml W
1 152,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Teriaq tělový spray pro ženy 250 ml
1 980,44 Kč/1l
495,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Yardley April Violets tělový sprej 75ml
1 242,67 Kč/1l
93,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Aquolina Pink Sugar tělová mlha
635,59 Kč/1l
190,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Tělový sprej 250 ml Original - Velvet Petals
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Jennifer Lopez JLust tělový sprej 240 ml W
708,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
1 814,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělový sprej Playboy Daydreaming je vzrušující směsí vůní - rozkvetlá divoká růže se prolíná s harmonickou vůní liči a bílého pižma. Z vůně vyzařuje pocit vnitřní síly a lehkosti. Vůně určená pro ženy a dívky, které se vznášejí v oblacích a nechávají své sny, aby se staly skutečností.
Playboy Daydreaming Bodymist je vzrušující vůně kvetoucí divoké růže v kombinaci s harmonickou kompozicí liči a bílého pižma. Vyzařuje pocit vnitřní síly a bezstarostnosti.
Playboy Fragrance Mist - Daydreaming
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5050456524402
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5050456524402
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sada pantoflí pro hosty z plsti v různých barvách – 5 párů – pantofle pro návštěvníky ve 3 různých velikostech
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

Zahradní box na polštáře 310 litrů úložný box ratanového vzhledu Uzamykatelný s kolečky Úchyty Černá barva
1 515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Pletená vlněná deka 180 x 120 cm - šedá
1 459,54 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
14 037,87 Kč/1l
1 052,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Christina Aguilera by Night Body Mist
1 533,01 Kč/1l
361,79 Kč
Prodejce: PerfumTraders

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Medisana 60039, 10 ml, Bobule, Zvlhčovač vzduchu
23 796,00 Kč/1l
237,96 Kč
Prodejce: M_plus_L

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Playboy Like A Queen tělový spray pro ženy 250 ml
737,76 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pocit elegance: Playboy Tělový sprej s jemnou vůní, 250 ml
2 230,00 Kč/1l
1 094,00 Kč
-536,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Přijímač DVB-T2 HDMI HD Digitální přehrávač médií USB TV TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
728,99 Kč
Prodejce: Retoo

ANTTEQ AB32D1 Televizor 32 palců (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
5 239,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: NetworkTechnologies

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, USA, 1 kusů
2 028,60 Kč/1l
507,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Komoda se 6 zásuvkami 140cm příborník bílý dřevěný příborník
3 478,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
451,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 804,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 672,00 Kč/1l