4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml10 975,44 Kč/1l
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml505,98 Kč/1l
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml492,31 Kč/1l
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml1 642,57 Kč/1l
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
1 009 999,95 Kč/1kg
303,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 500 ml
680,00 Kč/1l
340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray 200 ml
1 400,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Got2B Nabłyszczający spray do wykończenia fryzury, 200ml
775 199,96 Kč/1kg
232,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Taft Volume Spray do stylizacji podczas suszenia, 150ml
763 150,02 Kč/1kg
180,51 Kč
-27,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
152,63 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Professional Pro You The Amplifier Volumizing Finishing Spray 250 ml
1 167,88 Kč/1l
291,97 Kč
Prodejce: MANADA

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 408,53 Kč/1l
511,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Syoss Vlasový Sprej s Keratinem pro Objem s Termochránou 200ml
1 244,70 Kč/1l
248,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Syoss Keratin Lakier do włosów, 300 ml
447,30 Kč/1l
134,19 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SchwarzkopfOsis Hairbody Bodifying Spray | Sprej na modelování vlasů 200ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
Osis Hairbody Prep Spray 2873068 DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 200 ml
Schw. OSIS+ Tělový sprej na vlasy 200ml
OSIS HAIRBODY Stylingový a pečující sprej 200 ml
Objevte gel na vlasy Schwarzkopf OSiS Hairbody, tajnou zbraň pro jemné a zplihlé vlasy. Tento jedinečný tělový sprej nejenže dodá vašim vlasům přirozený objem a lehkou kontrolu, ale také je chrání před teplem až do 230 °C. Složení je 100% veganské a obohacené o speciální pečující polymery, které poskytují jemné zpevnění bez slepení - ideální pro přirozený pohyb a sílu.
Objevte lehkost a objem se Schwarzkopf Osis Hairbody Bodifying Spray. Tento všestranný sprej dodává vlasům přirozený objem a lehkost a zároveň poskytuje snadné rozčesávání a ochranu před teplem. Jeho jedinečné složení vlasy zjemňuje a zanechává je zdravé, aniž by je zatěžovalo. Je ideální pro každodenní použití, dodává vlasům poddajnost a neviditelnou fixaci.
Výhody produktu: - Složení umožňuje udržovat vlasy v hustém stavu, který je pro ně typický:
- Dodává vlasům přirozený objem a lehkost.
- Usnadňuje rozčesávání.
- Chrání před teplem.
- Neviditelná fixace bez zatížení.
Schwarzkopf je tradiční značka známá svými inovativními řešeními v péči o vlasy, kterou volí profesionálové po celém světě.
Objem:
200 ml
- \
- Nastříkejte přípravek rovnoměrně na vlhké vlasy
- jemně vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy a
- upravte vlasy jako obvykle pomocí fénu nebo je nechte přirozeně uschnout
- Zvyšte přirozený objem a pohyb vlasů pomocí OSiS Hairbody de Schwarzkopf Professional, lehkého spreje de volume (+), který vytváří iluzi tloušťky a zanechává vlasy přirozené, ale posílené.
- Vychutnejte si jemnou distribuci bez aerosolu, která poskytuje jemné, nelepivé zpevnění a dodává vašim vlasům přirozenější vzhled, aniž by je zatěžovala.
- Snadno se rozplétá a upravuje díky pečujícím polymerům, které zlepšují ovladatelnost při fénování a zajišťují, že vaše vlasy zůstanou hebké a nezamotané.
- Chrání vlasy před poškozením teplem díky tepelné ochraně el před teplem do 230 °C, takže můžete vlasy bezpečně upravovat horkými nástroji, jako je žehlička na vlasy nebo kulma.
- Ideální pro všechny typy vlasů, ale zejména pro zplihlé vlasy, kterým dodá hustotu a objem. Jednoduše přidejte
OSiS+ Hairbody je objemový sprej pro lehké zpevnění, který byl speciálně vyvinut, aby dodal zplihlým vlasům přirozený objem a pružnost. Vytváří iluzi plnosti, aniž by vlasy slepoval nebo zatěžoval. Zanechává vlasy přirozené, ale posílené. Díky dodatečné tepelné ochraně do 230 °C chrání vlasy také před horkými stylingovými nástroji.
- Lehká fixace
- Jemné rozprašování bez aerosolu
- Dodává přirozený objem a lehké zpevnění bez slepení vlasů
- Usnadňuje rozčesávání a zlepšuje ovladatelnost při fénování
- Tepelná ochrana až do 230 °C
[Použití]
Objemový sprej naneste na vlhké vlasy. Vyfénujte kulatým kartáčem pro dosažení objemu nebo nechte vlasy uschnout na vzduchu pro přirozený tvar.
Složení
Aqua (Voda, Eau), Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Quaternium-80, Parfum (Fragrance), Linalool, Lactic Acid, Limonene, Geraniol, Benzoic Acid, Methyl Benzoate
{Zpevněte své vlasy pomocí lehké stylingové mlhy Schwarzkopf OSiS+ Hairbody, která jim dodá texturu a objem, aniž by je zatížila. Je ideální pro vytváření vzdušných, přirozených účesů s hladkým finišem }
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
Osis Hairbody Prep Spray 2873068 DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 200 ml
Schw. OSIS+ Tělový sprej na vlasy 200ml
OSIS HAIRBODY Stylingový a pečující sprej 200 ml
Objevte gel na vlasy Schwarzkopf OSiS Hairbody, tajnou zbraň pro jemné a zplihlé vlasy. Tento jedinečný tělový sprej nejenže dodá vašim vlasům přirozený objem a lehkou kontrolu, ale také je chrání před teplem až do 230 °C. Složení je 100% veganské a obohacené o speciální pečující polymery, které poskytují jemné zpevnění bez slepení - ideální pro přirozený pohyb a sílu.
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Model
- OSiS+
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 4045787999778
- Číslo produktu
- 3066421
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Model
- OSiS+
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 4045787999778
- Číslo produktu
- 3066421
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
203 Obsahuje Chrom(VI). Může vyvolat alergickou reakci.
K tomu se hodí také

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Lehký krém pro okamžitý objem vlasů OSIS Upload (Volume Cream) 200 ml
1 224,65 Kč/1l
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
1 009 999,95 Kč/1kg
303,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

VASAGLE plovoucí police, nástěnná police, 80 x 20 x 3,8 cm hnědá
784,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

VT Cosmetics PDRN Essence 100, 30 ml
25 466,67 Kč/1l
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
825,86 Kč/1l
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro normální až suché vlasy 200 ml
1 259,65 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
911,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 098,30 Kč/1l
219,66 Kč
Prodejce: MANADA

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 848,10 Kč/1l
2 384,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
137,28 Kč/1kg
137,28 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 500 ml
680,00 Kč/1l
340,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 300 ml
896,67 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachové ošetření vlasů Ultimate Repair (Miracle Hair Rescue), 30 ml
23 757,00 Kč/1l
712,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Strong Hold Pump Spray 200 ml
1 400,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 060,70 Kč/1l
906,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It pudr 10 g
30 743,00 Kč/1kg
307,43 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější



















Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l

Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 642,57 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
591,03 Kč/1l

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 707,72 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold lak na vlasy 2x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
326,62 Kč/1l

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(9)Počet hodnocení: 9
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 379,65 Kč/1l

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
825,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 079,21 Kč/1kg

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,50 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 694,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,88 Kč/1l

Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
787,32 Kč/1l

Přírodní finiš ve spreji Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
816,43 Kč/1l